Επιβραβεύσεις booking.com

Gioref

Member
Μηνύματα
165
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Όχι δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Eίχε πιο παλιά και στο app της cosmote και το είχα δει λίγο. Αν θέλεις να το χρησιμοποιήσεις πρέπει να μπεις από το σύνδεσμο που σου έχει στο what's up. Αυτό σημαίνει αντίο genius και προσφορές booking, άρα δεν συμφέρει.
- Το κουπόνι ισχύει για κρατήσεις έως 27/08/2023.
- Η προσφορά είναι διαθέσιμη μόνο μέσω της αποκλειστικής σελίδας συνεργασίας.
- Η έκπτωση έως -10% εφαρμόζεται αφού εισάγεις το κουπόνι σου στο πεδίο "Ξεκλειδώστε ειδικές προσφορές".
- Η προσφορά είναι διαθέσιμη για όλα τα καταλύματα με την πράσινη σήμανση άμεσης επιβράβευσης.
- Η προσφορά είναι διαθέσιμη μόνο για εξόφληση της κράτησης, με online τρόπο πληρωμής ή με πληρωμή που διαχειρίζεται η Booking .com
- Το ακριβές ποσό που εξοικονομείται με την κράτηση εμφανίζεται στην σύνοψη τιμής, εφόσον ικανοποιούνται τα παραπάνω κριτήρια.
- Το κουπόνι μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε περισσότερες από μια κρατήσεις καταλυμάτων μέσω της αποκλειστικής σελίδας συνεργασίας.
- Η προσφορά μπορεί να συνδυαστεί με τις επιπλέον GENIUS προσφορές του Booking .com λογαριασμού σας.
Λέει ότι συνδυάζεται..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
- Το κουπόνι ισχύει για κρατήσεις έως 27/08/2023.
- Η προσφορά είναι διαθέσιμη μόνο μέσω της αποκλειστικής σελίδας συνεργασίας.
- Η έκπτωση έως -10% εφαρμόζεται αφού εισάγεις το κουπόνι σου στο πεδίο "Ξεκλειδώστε ειδικές προσφορές".
- Η προσφορά είναι διαθέσιμη για όλα τα καταλύματα με την πράσινη σήμανση άμεσης επιβράβευσης.
- Η προσφορά είναι διαθέσιμη μόνο για εξόφληση της κράτησης, με online τρόπο πληρωμής ή με πληρωμή που διαχειρίζεται η Booking .com
- Το ακριβές ποσό που εξοικονομείται με την κράτηση εμφανίζεται στην σύνοψη τιμής, εφόσον ικανοποιούνται τα παραπάνω κριτήρια.
- Το κουπόνι μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε περισσότερες από μια κρατήσεις καταλυμάτων μέσω της αποκλειστικής σελίδας συνεργασίας.
- Η προσφορά μπορεί να συνδυαστεί με τις επιπλέον GENIUS προσφορές του Booking .com λογαριασμού σας.
Λέει ότι συνδυάζεται..
Τώρα θυμήθηκα: δεν είχα συνδεθεί στον λογαριασμό μου. Για κάποιο λόγο το παράτησα και δεν προσπάθησα να συνδεθώ.
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
210
Likes
1.093
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
- Το κουπόνι ισχύει για κρατήσεις έως 27/08/2023.
- Η προσφορά είναι διαθέσιμη μόνο μέσω της αποκλειστικής σελίδας συνεργασίας.
- Η έκπτωση έως -10% εφαρμόζεται αφού εισάγεις το κουπόνι σου στο πεδίο "Ξεκλειδώστε ειδικές προσφορές".
- Η προσφορά είναι διαθέσιμη για όλα τα καταλύματα με την πράσινη σήμανση άμεσης επιβράβευσης.
- Η προσφορά είναι διαθέσιμη μόνο για εξόφληση της κράτησης, με online τρόπο πληρωμής ή με πληρωμή που διαχειρίζεται η Booking .com
- Το ακριβές ποσό που εξοικονομείται με την κράτηση εμφανίζεται στην σύνοψη τιμής, εφόσον ικανοποιούνται τα παραπάνω κριτήρια.
- Το κουπόνι μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε περισσότερες από μια κρατήσεις καταλυμάτων μέσω της αποκλειστικής σελίδας συνεργασίας.
- Η προσφορά μπορεί να συνδυαστεί με τις επιπλέον GENIUS προσφορές του Booking .com λογαριασμού σας.
Λέει ότι συνδυάζεται..
Όπως και να έχει,να τσεκάρεις τιμές από την εφαρμογή της booking στο κινητό σου(που σε κάποιες περιπτώσεις δίνει καλύτερη τιμή)και εκείνες μέσω what's up.
 

croce

Member
Μηνύματα
226
Likes
404
Κερδίστε 30 μίλια εξαργύρωσης Miles & More για κάθε € 1 που ξοδεύετε.
  • Αυτή η επιβράβευση ισχύει μόνο για διαμονές.
  • Θα χρειαστεί να εισαγάγετε τα στοιχεία του προγράμματος επιβράβευσής σας κατά τη διαδικασία της κράτησης ή μετά από αυτήν.
  • Θα λάβετε τα μίλια σας 64 μέρες ή περισσότερες μετά την ολοκλήρωση της διαμονής σας.
  • Θα λάβετε τα μίλια σας από την Miles & More.
  • Μπορείτε να κερδίσετε μέχρι και 150000 μίλια εξαργύρωσης Miles & More.
  • Πρεπει:
    • Να αποδεχτείτε όλα τα cookies στον ιστότοπο προώθησης
    • Εισαγάγετε τον αριθμό Miles&More σας στο τελευταίο βήμα κράτησης
Μέχρι 31/12/2023.

https://www.booking.com/index.el.html?sid=59b6d128490b8ecc83492daa5f66d38b&aid=2167591

Τα απαραίτητα μίλια για πτήσεις στην Ευρώπη ή στην ίδια ήπειρο OW΄ είναι 17.500 (star alliance economy).
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
516
Likes
1.072
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Έχει κανένας κανά κουπόνι για επιστροφή 10% που να μην το θέλει;

Γενικά κάθε πότε στέλνει η booking τέτοιο κωδικό; ξέρει κανείς;

Θέλω να κλείσω ένα δωμάτιο κ ειναι κρίμα να "χάσω" 50+ ευρώ. Από την άλλη δεν θέλω να περιμένω κ πολύ γιατί φοβάμαι μην ανέβει η τιμή ή μην το κλείσουν!
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.753
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Έχει κανένας κανά κουπόνι για επιστροφή 10% που να μην το θέλει;
Έχω την αίσθηση ότι αυτοί οι κωδικοί είναι προσωπικοί, χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος.

Γενικά κάθε πότε στέλνει η booking τέτοιο κωδικό; ξέρει κανείς;
Τον τελευταίο καιρό όταν κάνω μερικές μαζεμένες αναζητήσεις στο booking, χωρίς τελικά να κλεισω κάπου, σε 1-2 μέρες μου έρχεται κωδικός έκπτωσης.
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
516
Likes
1.072
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Δεν έχω προσέξει κάτι τέτοιο, μακάρι να ήταν έτσι, θα μου είχε έρθει! Αντίθετα μου είχε έρθει τέλη Νοεμβρίου που δεν έψαχνα τίποτα!
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.605
Έχει κανένας κανά κουπόνι για επιστροφή 10% που να μην το θέλει;

Γενικά κάθε πότε στέλνει η booking τέτοιο κωδικό; ξέρει κανείς;

Θέλω να κλείσω ένα δωμάτιο κ ειναι κρίμα να "χάσω" 50+ ευρώ. Από την άλλη δεν θέλω να περιμένω κ πολύ γιατί φοβάμαι μην ανέβει η τιμή ή μην το κλείσουν!
Εχω εγώ,ναι.

Για τσεκαρε τον κωδικο : 6AG7FU2TGX
και ενημερωσε εδώ να δούμε πως πήγε.Μακάρι να κάνεις την δουλειά σου!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.865
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Επειδη δεν θα τον χρησιμοποιησω,εχω αλλον εναν κωδικο για οποιον τον χρησιμοποιησει πρωτος.

Ληγει στις 17/1

Code: Y1UMVC5ND8


@8avos ευχαριστώ, τον χρησιμοποίησα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom