Επιβραβεύσεις booking.com

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Είμαι Τζνιους 3, έχω πάρει κουπόνια επιστροφής και εκπτωτικά, στείλανε και ένα 25ευρω για αεροπορικά άλλα δεν το χρησιμοποίησα. Συνήθως στέλνουν κουπόνια μετά από ακυρώσεις.
Μετά από ακυρώσεις και ψάξιμο στον ίδιο προορισμό βρίσκω αναβαθμίσεις δωματίου που δεν υπάρχει σε κανονική αναζήτηση. Είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτούς άλλα και με την airbnb.
 

connosp

Member
Μηνύματα
390
Likes
828
Εμένα προσωπικά σαν genius 3 με έχει τύχει να δω καλύτερη τιμή σε φίλη μου με genius 1. Οπότε την ψάχνω πάρα πολύ όταν κλείνω, στο Wroclaw έκλεισα με 136 από esky(πρώτη φορά), ενώ Booking είχε 192 το ίδιο δωμάτιο.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Εμενα παλι παρολο που μαι genius 3 ποτε δε μου χει στειλει κωδικο...στον στελνει με email?και ισχυει για κρατησεις που προπληρωνεις?ειπα να εκμεταλευτω τον τελευταιο κωδικο που δωθηκε αλλα επειδη δεν ηξερα τη διαδικασια δε ασχοληθηκα παραπανω
Είμαι genius 3 εδώ και 1 χρόνο αλλά γενικά μου στέλνει συχνά κωδικούς που δεν τους χρησιμοποιώ γιατί τους στέλνει αφού έχω κάνει ήδη την κράτηση που με ενδιαφέρει.
Τους κωδικούς μου τους στέλνει χρόνια τώρα σε άκυρες στιγμές, είτε μέσω email, είτε σαν ειδοποιηση στην εφαρμογή στο κινητό.
Μέσα στο Γενάρη μου έστειλε 2 φορές και δεν χρησιμοποίησα κανέναν... Η ισχύς του κάθε κωδικού είναι 3-4 μέρες μόνο.
Ψάξε κάποιο ακριβό ξενοδοχείο για 4 μέρες διαμονή τουλαχιστον και μετά περίμενε...
Εγώ έψαχνα τυχαία ένα ακριβό ξενοδοχείο στη Σιγκαπούρη γιατί δεν πίστευα ότι ήταν τόσο ακριβό (δεν είχα σκοπό να το κλείσω 😇) και μετά μου ήρθε κουπόνι επιστροφής 2 φορές!
Τώρα που το χρειάζομαι για μια κράτηση Απριλίου δεν μου στέλνει ξανά...
Μάλλον θύμωσε μαζί μου το booking... 🤣🤣
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.253
Likes
6.732
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Ως 11 Φλεβαρη πρεπει να κανεις την κρατηση ή να μεινεις?επισης αφορα σε κρστησεις με δωρεαν ακυρωση ή μη προπληρωμης?
Ως 11/2 να κάνεις την κράτηση.
Αφορά όλες τις κρατήσεις ανεξάρτητα από τον χρόνο πληρωμής
 

Maryjoy

Member
Μηνύματα
20
Likes
72
Πρωτα απ´ολα ευχαριστουμε οσους μοιραζονται κωδικους με τους υπολοιπους, ειναι πολυ σημαντικο να νην πηγαινουν χαμενοι!
καλο θα ηταν οταν τον χρησιμοποιει καποιος να ενημερωνει το thread ωστε να μην ψαχνομαστε
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.521
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom