Επιβραβεύσεις booking.com

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.517
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
μας έφαγες στην στροφή... :airplane:
Έχω άλλο ένα κωδικό διαθέσιμο που επίσης δεν προλαβαίνω να χρησιμοποίησω. Προσπάθησα να σου στείλω προσωπικό μήνυμα αλλά τα έχεις κλειστά, νομίζω εσύ μπορείς να ξεκινήσεις συζήτηση με πμ. Στείλε μου πμ αν τον θες, διαφορετικά θα τον γράψω εδώ.
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
210
Likes
1.076
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Καλημέρα σε όλους!όποιος-α έχει εκπτωτικό κωδικό που δε θα χρησιμοποιήσει,παρακαλώ να μου στείλει pm.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

L33T

Member
Μηνύματα
57
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
μακάρι "Japan"
Ταξίδι-Όνειρο
σίγουρα "Japan"
@L33T αγνοείται άρα το αφήνω εδώ.

EZNKB9VCFM
Αν σου πω ότι δεν το είδα ; Ακόμα προσπαθώ λίγο να μάθω την λειτουργία της ιστοσελίδας. Όπως και αν έχει , σε ευχαριστώ πολύ (Είχαμε κλήσει ήδη τις προάλλες που με έφαγαν στην στροφή,αχαχα!)

:cool:
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Κανένα κωδικό κανείς;

Άκυρο, έκλεισα τελικά
 
Last edited:

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
210
Likes
1.076
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Καλημέρα σε όλους!όποιος-α έχει εκπτωτικό κωδικό που δε θα χρησιμοποιήσει,παρακαλώ να μου στείλει pm.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Edit:Ευχαριστώ τον συμφορουμίτη @Michalis_K για την ευγενική προσφορά..
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Καλημέρα, μπορεί κάποιος να μου στείλει κωδικό για booking? Εννοείται θα στείλω κ γω όταν έχω .... Απλά χρειάζομαι τώρα για να κλείσω.... Ευχαριστώ πολύ!
 

ΚΑΤΙΑ

Member
Μηνύματα
8
Likes
34
Εμένα προσωπικά σαν genius 3 με έχει τύχει να δω καλύτερη τιμή σε φίλη μου με genius 1. Οπότε την ψάχνω πάρα πολύ όταν κλείνω, στο Wroclaw έκλεισα με 136 από esky(πρώτη φορά), ενώ Booking είχε 192 το ίδιο δωμάτιο.
Και σε μένα έτυχε το ίδιο για κράτηση στην Κρήτη. Ο genius 1 σύζυγός μου είχε 15% καλύτερη τιμή από εμένα (genius 3) για το ίδιο κατάλυμα. Οπότε μας βάζει τώρα να το ψάχνουμε ακόμα περισσότερο;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.506
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom