Γενικά Επιλογή προορισμού 2021

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Καλησπέρα σε ολους,

Εχω διαθεσιμες αδειες τον Δεκεμβριο και σκοπευω να κανω ενα ταξιδι !! τι προτεινετε ?? θα ηθελα πολύ Λονδινο αλλα λογω των διαδιακσιων το απερριψα! οπότε είμαι ανάμεσα σε Βαρσοβια-Κρακοβια, Αμστερνταμ και .. Ιορδανια! τι λετε??
Πολωνια ψωφοκρυο.
Άμστερνταμ προτείνω άνοιξη λόγω τουλιπών και ζεστοτερου καιρού.
Ψηφίζω Ιορδανία. Έχω πάει Χριστούγεννα με Πρωτοχρονιά κι ήταν άψογη εποχή. Θα κάνεις και μπάνιο στη νεκρά θάλασσα. Πέτρα και wadi rum έχει αρκετό κρύο το βράδυ
Το πρωί ο καιρός είναι τέλειος για χειμώνα.
 
D

Delmem38110

Guest
αρα φανταζομαι στα σημεια ενδιαφεροντος ( wadi rum , πετρα ) θα εχει καιρο οπως στην Ακαμπα?? 5 μερες ειναι καλες η δεν θα μου φτασουν ? για ενοικιαση που ειπες, δεν ειμαι λατρης της οδηγησης οποτε το κοβω λιγο δυσκολο!!!
Πας Amsterdam.
 

Stamkos

Member
Μηνύματα
17
Likes
25
Καλησπέρα σας
Προσπαθούμε να κάνουμε την ατυχία με το lνέο ockdown στην Αυστρία μια νέα περιπέτεια.
Αφου εχουμε κλείσει απο καιρό αεροπορικά Βιέννη 4 με 10 Δεκέμβρη σχεδιάζουμε αναγκαστικά plam b,c,d κλπ
Βοήθεια.?.
1 λέμε να πάμε μια μέρα με διανυκτερευση Μπρατισλάβα και απο κει Βουδαπέστη 5 μερες και επιστροφη αεροδρόμιο Βιέννης
2 η μήπως να πάμε Πράγα (αλλα μεγάλη η απόσταση και αν αξίξει η Πράγα 6 μέρες)
Γενικά με τρένα είδα καλές σχετικα τιμές με OBB κλπ

Κάθε πρόταση για τρόπους μεταφοράς και ιδεές για επισκέψεις ευπρόσδεκτη
Ευχαριστω
(Ατιμε Αυστριακέ καγκελάριε)
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Δεδομένης της κατάστασης, έχετε πολλές μέρες ακόμη μέχρι το ταξίδι. Θα πρέπει να το δείτε κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή, ανάλογα με τα μέτρα που ισχύουν σε κάθε χώρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.625
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom