Επιστροφή στην Ελλάδα από Μόναχο Γερμανίας.

Chris_del_bosque

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γειά χαρά σε όλους,

Πρώτα απ'όλα να στείλω τις ευχές μου για χρόνια πολλά, χρόνια καλά και ευτυχισμένο το καινούργιο έτος!

Στο θέμα μας τώρα. Τους τελευταίους μήνες δουλέυω στο εξωτερικό και προχθές έφτασα Μόναχο να το περάσω με ορισμένους φίλους. Το σχέδιο είναι να ταξιδέψουμε όλοι μαζί με αυτοκίνητο για την Ελλάδα αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν έχω μεγάλη εμπιστοσύνη στο όλο σχέδιο... Γι'αυτό λοιπόν θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν γνωρίζετε κάποιο τουριστικό γραφείο που πραγματοποιεί οδικές εκδρομές από Θεσσαλονίκη ( ή και άλλη πόλη) για Μόναχο και πίσω; Και αν φυσικά μπορώ να κλείσω εισιτήριο μόνο για την επιστροφή; Σχεδιάζω να επιστρέψω Ελλάδα λίγο μετά τα Χριστούγεννα.

Σας χαιρετώ!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Δεν έχω ιδέα για αυτό που ρωτάς αλλά είναι μια καλή ευκαιρία να ευχηθώ πάλι σε κάποιον Χρόνια πολλά και καλά. Καλά να περάσεις είτε στο Μοναχο είτε στην Θεσσαλονίκη
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Χρόνια Πολλά και Καλά Χριστούγεννα σε όλους και από εμένα.

Το βλέπω λίγο χλωμό αυτό που ρωτάς γιατί Μόναχο μόνο του δεν έχει κανένα πρακτορείο.

Αν θες να γυρίσεις οδικώς ξάψε λίγο το θέμα με λεωφορείο μέσω Σόφιας. Από Σόφια το πως θα έρθεις Ελλάδα το συζητήσαμε τις προηγούμενες ημέρες.
 

Alcorfu

Member
Μηνύματα
23
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 18/12- 30/12/09
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
οδικά ειναι πολυ ωραια διαδρομη μην τη χασεις. καλα να περνας
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.012
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom