Επιχειρηματική στήριξη

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Σκεφτηκα οτι μπορουμε να υποστηριχτουμε επιχειρηματικα μεταξυ μας,δηλωνοντας ο καθενας απο εμας με τι ασχολειται.Αν π.χ.μετακομισετε μπορω να σας εξυπηρετησω γιατι εχω φορτηγο.Με αυτο τον τροπο και χρηματα θα κερδισουμε αλλα και θα γνωριστουμε μεταξυ μας.:):):)
 

delafoumento

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ουκρανία/Κριμαία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ωπα καλή ιδέα. Εγω που είμαι στρατιωτικός πως μπορώ να βοηθήσω? Μπορείς να με βοηθήσεις εσύ όμως σε καμιά μετάθεση :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Και εγω θα σε χρειαστω για κανα ρουσφετι οταν πανε οι γιοι μου φανταροι.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τώρα πάει. Απολύομαι τη Δευτέρα :LOL:

Εγώ ασχολούμαι με Γεωγραφικά Συστήματα Πληροφοριών. Εεεεεδώ: www.getmap.gr :)
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Εγώ είμαι τραπεζικός υπάλληλος.

ΥΓ Εδώ τα καλά διακοποδάνειααααααααα
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγω εργαζομαι στο λογιστηριο μιαs εταιρειαs η οποια συντομα θα με απολυσει αν διαπιστωσει οτι :surf1: -αρω στο internet.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
dkotsifis εγω θελω να μετακομισω αλλα δε νομιζω οτι μπορειs να κανειs τη μεταφορα εκει που θελω να παω :shark: :haha:
Λοιπον , σκεφτομαι να παρω ενα γερο δανειο μεσω του φιλου Θανου :hug:(ανεπιστρεπτι εννοειται!) και να αγορασω ενα νησακι στον Ειρηνικο οπου θα φιαξω το καλυβακι μου , το μπαρακι μου , με τιs αιωρεs μου , απλα πραγματα!!

Και φυσικα θα ειστε ολοι :welcome:.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μέσα. Εγώ θα αναλάβω τη μουσική εγκατάσταση και την προώθηση του μπαρακίου με σάιτ και φωτογραφίες. :LOL:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
ok Dakis!
Ο delafoumento μπορει να φυλαει σκοπια :cool: μη μαs την πεσουν πειρατεs :haha: και ο καλοs φιλοs Θανοs αφου συμβαλλει αποφασιστικα στην επιτευξη του στοχου μαs , εεμμμ , μαλλον θα πρεπει να παραμεινει για μερικα χρονια στην Ελλαδα :roll: μεχρι να αποπληρωσει το δανειο ισωs? Δεν ξερω αυτοs ειναι τραπεζικοs υπαλληλοs , αν θελει αs βρει τροπο να το ξεπληρωσει γρηγορα, εμειs παντωs τον θελουμε μαζι με την Mrs.Ithanos ετσι?:haha:

Εμειs μεχρι να ερθει θα δουλεψουμε σκληρα :surf2: , :snorkel: για να του αρεσει το νησι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.793
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom