Επιχειρηματική στήριξη

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Σπαθοβούνι Κορινθίας λέγεται το χωριό μας.
Αν πηγαίνεις καμιά βολτίτσα προς νότια Πελοπόννησο και χρησιμοποιήσεις την Νέα Εθνική Οδό Κορίνθου-Τριπόλεως κερνάω καφεδάκι.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Σπαθοβούνι Κορινθίας λέγεται το χωριό μας.
Αν πηγαίνεις καμιά βολτίτσα προς νότια Πελοπόννησο και χρησιμοποιήσεις την Νέα Εθνική Οδό Κορίνθου-Τριπόλεως κερνάω καφεδάκι.
σε ευχαριστω πολυ!!!:hug: θα κατεβω κατα πασα πιθανοτητα τον Αυγουστο προς τα εκει!!!
και θα σε ενημερωσω εγκαιρως...να εχεις και κανα γλυκακι για να ενισχυσουμε και την τοπικη κοινωνια...:D:D
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Σε περιμένω, λοιπόν.
Και εννοείται ότι ο καφές θα συνοδεύεται από γλυκάκι.
 

stellaer

Member
Μηνύματα
46
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
εγω εχω τελειωσει μηχανολογος και ασχοληθηκα με αυτο για λιγα χρονια στον τομεα του αυτοκινητου. αλλαζω πλεον ροτα. εδω και 2 χρονια περιπου ειμαι και καθηγητρια αγγλικων και αποφασισα να ασχοληθω με αυτο, μιας και απο οτι φαινεται εχει για μενα περισσοτερο ενδιαφερον. παραλληλα συνεργαζομαι με καποια δισκογραφικη εταιρια στο κομματι του event management και a&r.
αυτα. :)
 
Μηνύματα
39
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Κι εγώ φοιτήτρια Γεωλογίας (Αθήνα) και δουλεύω σε εταιρεία τηλεπικοινωνιών.

Xontro Mpizeli κι εγώ αίωνια τείνω να γίνω (2 και τέλος εδώ και κάααμποσο καιρό).
 

Lucia86

Member
Μηνύματα
128
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Σικαγο(?)και Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια,για 3 μηνες!!!
Φοιτητρια στα Γιανεννα.
Ασχολουμαι και με το κοσμημα τωρα τελευταια και μαθαινω τεχνικες απο οποιον θελει να μου δειξει. Θελω να σπουδασω στη Βενετια παρα πολυ!!! Αν δε κατσει η Βενετια, εγω ξαναδινω Πανελληνιες...
Παντως Ηρακλειο Κρητης οποιος θελει σοβαδισμα-βαψιμο-κουρεμα κηπων ειμαι μεσα!!!!Τα 2 πρωτα λογω σχολης το τελευταιο ειναι το χομπι μου. Μεχρι μεσα Αυγουστου Ηρακλειο , μετα Γιαννενα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom