Επιχειρηματική στήριξη

fosia

Member
Μηνύματα
36
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
είναι υπό συζήτηση
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Μην ανησυχείς renata, δεν είμαι αυστηρή με κανέναν, αυτό το αφήνω για τους δασκάλους. Άλλωστε και τα κείμενα όπως και η ζωή πρέπει να έχουν λάθη, για να ξέρεις ότι προέρχονται από ανθρώπους!
 

elpihonmar

Member
Μηνύματα
117
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις
Καλησπέρα..............Τώρα βρήκα και εγώ αυτό το post.Εγώ που λέτε, είμαι διαιτολόγος, δούλεψα στον ιδιωτικό τομέα για 7 χρόνια, μπαίλντησα, τα παράτησα, το κλεισα ήρθα Θεσσαλονίκη (επτανήσια παλαβή είμαι), το Σεπτέμβρη λέω να πάρω επιτέλους και το μεταπτ και να πάρω τα μπογαλάκια μου και να φύγω μόνιμα εξωτερικό.όχι θα περιμένω να με καλέσουν ως ωρομίσθια στο Ασεπ και να μου δίνουν 5 ευρώ την ώρα.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
και εγώ σήμερα είδα το post.
είμαι κτηματομεσίτης γιά κατοικίες ,πωλήσεις - ενοικιάσεις
περιοχές γύω από κυψέλη.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπας και έχεις κανά γνωστό για βόρειες περιοχές; Διόνυσο, Ιπποκράτειο Πολιτεία, κλπ;
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
defkalion στείλε μου pm γιά να μου πείς τί ζητάς γιά να δώ άν μπορώ να σε εξυπηρετήσω ?
 

annageo

Member
Μηνύματα
95
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Paris!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου...
Ωραιο θέμα!!!
+εγω συναδελφος της RENATA, νοσηλευτρια δουλευω Ηράκλειο!!
αχρειαστες να ειμαστε ...;)
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
Λοιπόν,σαν νέα κι εγώ (3 μήνες μόνο) λέω να σας πω και για μένα..
Δουλεύω προς το παρόν σε αρχιτεκτονικό γραφείο και μέσα στον χειμώνα θα ανοίξω το δικό μου σε συνεργασία με μια ομάδα παιδιών.
Η κύρια δουλειά μου είναι ο σχεδιασμος αρχιτεκτονικών μελετών,2d/3d απεικόνιση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων καθώς και ο σχεδιασμός επίπλων.Όλα αυτά σε Η/Υ.
Όποιος φτίαχνει σπίτι ή αλλάζει κουζίνα,ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ και φυσικά για τα παιδιά του travel stories,ΟΛΑ ΔΩΡΕΑΝ!!!!!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
zacharoula, στο ιδιο συναφι βλεπω ειμαστε... αλλα εγω στην φθιωτιδα... αντε και ελευθερος επαγγελματιας και καλη επιτυχια!!
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
Ναι είμαστε στο ίδιο!!
Δύσκολα τα πράγματα και πολύ τρέξιμο!
Μήπως να το γυρίζαμε?? :)
Σε ευχαριστώ πολύ v.z..
Κι εσύ να έχεις πάντα καλές και πολλές δουλείες!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εγώ είμαι δικηγόρος, όποτε χρειαστείτε οιασδηποτε φύσεως νομική συμβουλή ή άλλη υπηρεσία εδώ είμαι. Και μην ξεχνάτε οι δικηγόροι είμαστε χρήσιμοι και σε ευχάριστες στιγμές της ζωής μας, όπως αγορά σπιτιού, κλείσιμο μιας οικονομικής συμφωνίας κλπ. Άντε γιατί όλοι μας έχουν συνδέσει με φόνους, κλοπές, διαζύγια κλπ.
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Για να βγάζω τα καθημερινά μου έξοδα δουλεύω ως βοηθός λογιστή σε βιομηχανία οπότε δεν το βλέπω να σας φαίνομαι ιδιαίτερα χρήσιμη.
Για να βγάζω όμως τα έξοδα για τα ταξίδια μου δουλεύω και στο οικογενειακό μας καφεπαντοπωλείο στο χωριό οπότε σε αυτήν την περίπτωση μπορεί να σας φανώ χρήσιμη καθώς λέγεται ότι φτιάχνω πολύ καλό ελληνικό καφέ!!!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Ναι είμαστε στο ίδιο!!
Δύσκολα τα πράγματα και πολύ τρέξιμο!
Μήπως να το γυρίζαμε?? :)
Σε ευχαριστώ πολύ v.z..
Κι εσύ να έχεις πάντα καλές και πολλές δουλείες!
για μενα...λιγο αργα να το γυρισω... αλλα εχω βρει καποιες λυσεις και τα καταφερνω... το καλο ειναι οτι μου αρεσει αυτο που κανω και με ευχαριστει να δουλευω...
αλλα εισαι προετοιμασμενη για τα εξοδα, ετσι??? ειδικα η αρχη ειναι ζορικη ...

Για να βγάζω τα καθημερινά μου έξοδα δουλεύω ως βοηθός λογιστή σε βιομηχανία οπότε δεν το βλέπω να σας φαίνομαι ιδιαίτερα χρήσιμη.
Για να βγάζω όμως τα έξοδα για τα ταξίδια μου δουλεύω και στο οικογενειακό μας καφεπαντοπωλείο στο χωριό οπότε σε αυτήν την περίπτωση μπορεί να σας φανώ χρήσιμη καθώς λέγεται ότι φτιάχνω πολύ καλό ελληνικό καφέ!!!
αν σου πω οτι το καφεπαντοπωλειο!!! μου αρεσε παρα πολυ?? πως μου αρεσανε αυτα τα μαγαζακια, τα χω ζησει και απο τοτε αγαπησα τους "κορνεδες" και τις 'κασετινες" ... :D
σε ποιο χωριο??
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.784
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom