Επιχειρηματική στήριξη

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
dk αυτο με την Κουβα ηταν η εξαιρεση στο κανονα !
Αλλο εισερχομενος τουρισμος με ευγενικους Λατινοαμερικανους και με πολυ εμπειρια στην υποδοχη εκ μερους μου και να παιζω στο δικο μου γηπεδο ,και αλλο με 200 εξαγριωμενους συμπατριωτες να τους ... ξεναγω στη αγνωστη για μενα Κουβα!!

Το ονομα του ξενοδοχειου που δουλευω δεν το εγραψα γιατι δεν ξερω αν επιτρεπεται
απο τους κανονες του forum.
As μου δωσουν τα αφεντικα το οκ ,οποτε πολυ ευχαριστως.....
 

mak

Member
Μηνύματα
29
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
εγω σπουδαζω μηχανικος αυτοματισμων στα τει πειραια. χρωαταω καμια δεκαρια θεωριες και ελπιζω μεσα στο ετος να παρω το πολυποθητο πτυχιο!!!
αυτη την περιοδο κανω την πρακτικη μου ασκηση σε μια εταιρεια βιομηχανικων αυτοματισμων.
 

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ταξίδι-Όνειρο
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
dk ίσως να σε χρειστώ για μετακόμιση το σεπτέμβρη, η οποία θα γίνει εντός Πειραιά.
Αναλαμβάνεις τέτοιες περιπτώσεις?
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
Τέλεια λοιπόν, το σπουδαίο είναι ότι όπως αποδεικνύεται μπορούν να ταξιδεύουν όλοι, χωρίς το επάγγελμά τους να είναι "κληρονόμος" ή "βιομήχανος".
Εγώ σπούδασα Ηλεκτρονικούς Υπολογιστές και Δίκτυα στο Πολυτεχνείο αλλά είμαι συγγραφέας. Μακάρι να μπορέσω να συνεχίσω να είμαι για όοοοοοοοολη μου τη ζωή :D
 

taxidiaris

Member
Μηνύματα
35
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ
Πολύ Καλή Ιδέα!!!
Μια σχέση επιχειρηματική σε δένει περισσότερο με κάποιον,ιδίως όταν έχει τα ίδια μυαλά με σένα.Συμφωνώ και επαυξάνω.Οποιος θέλει λέει το επάγγελμα και τα στοιχεία του και μπορεί κάπου να φανεί χρήσιμος.ΜΗΝ δώ τώρα απο κάποιους ότι θα γίνεται διαφήμιση και τέτοια,αυτά είναι σαχλαμάρες.Οι ''μαιμούδες'' και οι κερδοσκόποι θα φανούν αμέσως.
Εγω δυστυχώς δεν ξέρω πώς μπορώ να βοηθήσω.Είμαι Στρατιωτικός.Δυστυχώς ή ευτυχώς,εμείς είμαστε άχρηστοι στην ειρήνη αλλά πολύ χρήσιμοι στον πόλεμο!!Ποιόν πόλεμο????Τέλος πάντων.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ταξιδιάρη σε κόβω για αντιπολεμικό τύπο ...αυτό έλειπε τώρα να παίρνομε μέρος και σε πολέμους ...καλά σε αυτή την περίπτωση παραιτείσαι!!!
 

taxidiaris

Member
Μηνύματα
35
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ
ΝΑΙ,όντως δίκιο έχεις ΡΕΝΑΤΑ!!!Χα χα χα. Πάντως αυτό έχω υπόψη μου.Να παραιτηθώ!! Οι Στρατοί έπρεπε να έχουν καταργηθεί σε όλο τον κόσμο.Μόνο Εθνοφυλακή,τίποτε άλλο.
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
ki εγω ρεσεψιονιστ σε ξενοδοχειο στο κεντρο αλλα εκτος απο αλλα νησια εχω κατσει και 5 χρονια Σαντορινη οπότε οτιδηποτε θελετε για το νησι(εκτος Αυγουστου μην με βριζετε) μου λετε..
 

fosia

Member
Μηνύματα
36
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
είναι υπό συζήτηση
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Εγώ δουλεύω 12 χρόνια σε εκδοτικό τμήμα μιας εταιρείας και ασχολούμαι με διαφημίσεις και τον τελευταίο καιρό κάνω και διορθώσεις κειμένων σε ένα περιοδικό.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Εγώ δουλεύω 12 χρόνια σε εκδοτικό τμήμα μιας εταιρείας και ασχολούμαι
εεε!!!!fosia ανάλαβε και τα δικά μου κείμενα γιατί ειμαι λίγο ...χάλια όταν γράφω ...ωραία δουλειά έχεις !!!
τώρα θα προσέχω και πως τα γράφω περισσότερο !!!!!!!:roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.784
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom