Επιχειρηματική στήριξη

Geiton

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ακόμα
Ταξίδι-Όνειρο
Μογγολία
Εργάζομαι στο αεροδρόμιο Ελ.Βενιζέλος
 

panta45

Member
Μηνύματα
75
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Ειμαι συνταξιουχος απο ετους,οι υποχρεωσεις με τα παιδια εχουν τελειωσει και ετσι περναω την καλυτερη περιοδο της ζωης μου,σχεδιαζοντας ταξειδια και παιζοντας με το Travelstories.
Απο τοτε που ανακαλυψα το site μας,μπηκε μια νεα διασταση στα ενδιαφεροντα μου.
Ευτυχως και η γυναικα μου ειναι ταξειδιαρα,και ετσι απολαμβανουμε παρεα την χαρα των ταξειδιων.
Να ειμαστε καλα να συνεχισουμε για πολλα ακομη ταξειδια!!..
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Ειμαι συνταξιουχος απο ετους,οι υποχρεωσεις με τα παιδια εχουν τελειωσει και ετσι περναω την καλυτερη περιοδο της ζωης μου,σχεδιαζοντας ταξειδια και παιζοντας με το Travelstories.
Απο τοτε που ανακαλυψα το site μας,μπηκε μια νεα διασταση στα ενδιαφεροντα μου.
Ευτυχως και η γυναικα μου ειναι ταξειδιαρα,και ετσι απολαμβανουμε παρεα την χαρα των ταξειδιων.
Να ειμαστε καλα να συνεχισουμε για πολλα ακομη ταξειδια!!..
Μαλλον,συνταξιουχος ιατρος ? Κατι θυμαμαι για ιατρικο συνεδριο στο Μπουενος Αιρες!!!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Φαινεται τα νεα μελη μας δεν ανακαλυψαν αυτη την ενοτητα.
Για να γραφουν σιγα σιγα...οσοι θελουν φυσικα!:)
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
παιδια εγω ειμαι δικηγορος.αν χρειαζεστε κατι,ρωτηστε με.αυτο τον καιρο δεν εργαζομαι γιατι προετομαζομαι για καποιες σοβαρες εξετασεις. ετοιμαστε τις δηλωσεις σας για το κτηματολογιο μπορειτε να τις κατεβασετε απ το κτηματολογιο αε
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
ααα....αυτό το θέμα δεν το είχα υπόψη μου:D...καλά που μας το υπενθύμισε ο dk..
είμαι μια πρώην λογίστρια που δουλεύει πια σε υπουργείο..κι ας σιχαίνομαι τη γραφειοκρατεία!! :mad:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Εργάζομαι στο αεροδρόμιο Ελ.Βενιζέλος

γιά πες !!!!!! μήπως σε χρειαστούμε κάποτε....αχ ξέρεις τι υπνους έχω κάνει στο εσωτερικο ασανσέρ κατάχαμα περιμένοντας πτήσεις .....δώσε στίγμα να πιούμε κανένα καφέ .ολο και σκάω μύτη απο εκεί.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ααα....αυτό το θέμα δεν το είχα υπόψη μου:D...καλά που μας το υπενθύμισε ο dk..
είμαι μια πρώην λογίστρια που δουλεύει πια σε υπουργείο..κι ας σιχαίνομαι τη γραφειοκρατεία!! :mad:
μαίρη επιβάλεται να την κάνεις συχνά ....τι δύσκολο πράμα ειναι αυτό ......:roll:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
παιδια εγω ειμαι δικηγορος.αν χρειαζεστε κατι,ρωτηστε με.αυτο τον καιρο δεν εργαζομαι γιατι προετομαζομαι για καποιες σοβαρες εξετασεις. ετοιμαστε τις δηλωσεις σας για το κτηματολογιο μπορειτε να τις κατεβασετε απ το κτηματολογιο αε
αχρείαστη να εισαι ...και πρόσεχε τις μεγάλες υποθέσεις ....μου αρέσουν οι δικηγόροι στα αστυνομικα έργα που παλεύουν απιστευτες υποθέσεις ...σου λέω καραφλιάζω ..
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
δηλαδή εισαι στην καλύτερη φάση της ζωής σου ..τυχερος με γυναίκα ταξιδιάρα....εμεις να δούμε ποτε θα την κάνομε !!!!!!!!
σου εύχομαι να κάνεις αναδρομικά ολα τα ταξίδια που δεν έκανες ...σε ζηλεύω με την καλή ένοια ....μακάρι και εγώ κάποτε .;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.789
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom