Επιχειρηματική στήριξη

demi12001

Member
Μηνύματα
21
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μόσχα, Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!
H ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Ποιός είπε όμως πως είναι πάντα γλυκιά? Άλλωστε δεν θα ήταν βαρετό μέχρι θανάτου αυτό?
Προσωπικά παλεύω καθημερινά για να μην ταυτίσω τη ζωή μου με τη δουλειά μου ΠΟΤΕ!! Η δουλειά είναι μαύρη, η ζωή είναι ροζ και το αγαπημένο μου χρώμα είναι το γαλάζιο! Βγάζεις άκρη??
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Ο kotsifis έκανε παράκληση στους νέους (όχι ηλικιακά) να γράψουν και αυτοί ,οπότε θα ενδώσω.Δουλεύω εδώ και πολλά πολλά χρόνια σε Μεταφορική εταιρεία.Τις μεταφορές λοιπόν τις αναλαμβάνω σε μέρη που ονειρεύεσαι go2beach.:p
 

Angeliki

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή (ξανά)
ξέρει κανείς από UML, use case diagrams, class diagrams, sequence diagrams για τη μοντελοποίηση ενός απλού συστήματος; να βοηθήσουμε μια κατάσταση...

φιλιά σε όλους από Αθήνα (ήρθα για τρεις μέρες)
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
ευκαιρια η αγγελικη να ανακαλυψω το θεμα... Ειμαι ελευθερη επαγγελματιας και ασχολουμαι με Διακόσμηση κατοικιών- καταστηματων & σχεδιασμο οψεων. Ως σχεδιαστρια μεσω pc επισης ασχολουμε με σχεδιασμο αρχιτεκτονικων σχεδιων, τοπογραφικών, φωτορεαλισμος κτιριων και υποστηριξη τεχνικων γραφειων μηχανικών... φουλ προγραμμα...
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Γεια σας και από μένα!

Εγώ είμαι φοιτητής στο τμήμα Γεωλογίας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θες/νικης!

Οπότε, θα μου λέτε ποιό είναι το επόμενο ταξίδι σας και εγώ θα σας δίνω χρήσιμες πληροφορίες για την περιοχή! Αν δλδ είναι σεισμόγενής, τί είδους έδαφος και υπέδαφος έχει, άν έχει καθαρές θάλασσες, τί καιρό θα κάνει εκείνη την περίοδο (ναι, κάνουμε και Κλιματολογία) και τέλος, θα σας προμηθεύω με χάρτες (ψηφιακούς) για να μην χάνεστε!

Υ.Γ: Α, επίσης, τίνω να γίνω αιώνιος φοιτητής.. Χρωστάω πολλάάάάά...ά μαθηματίδια! :shock:
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
εγω ειμαι ο τρελοεπιστημονας της παρεας. σπουδαζω (και θα σπουδαζω για πολλα χρονια ακομα) φυσικος στο καποδιστριακο. η κατευθυνση που ακολουθω απο φετος εχει σχεση με το περιβαλλον και θα κανω διπλωματικη στις ηπιες μορφες ενεργειας
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
με Διακόσμηση & σχεδιασμο οψεων.
Πολυταλαντη Βαρσα,μηπως θα μπορουσες να διακοσμησεις και να σχεδιασεις την οψη του φορτηγου μου?Να,σαν κι αυτο το θελω!!!:haha::haha:

 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
ααα, αν απαιτεις κατι τετοιο, θα πρεπει να μεπληρωσεις αδρα... δεν πας καλυτερα να φτιαξεις εναν μουσαμα αντιγραφο της φωτογραφιας για να σου φυγει κι ο καημος και να σου μεινει και κανενα φραγκο???:haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
γεια σας, ειμαι σχεδιαστρια υποδηματων και μπορω να σας βοηθησω για το ειδος του παπουτσιου που πρεπει να επιλεξετε στο εκαστοτε ταξιδι σας!!!! απο σαγιοναρα μεχρι τσαρουχι!!:haha::haha:
 

tina

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ ελπιζω!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρικη
Για σας, ειμαι νοικοκυρα τα τελευταια 5 χρονια και πριν απο αυτο ειμουν λογιστρια που τα επαιξε απο την πιεση και την ρουτινα και τα παραιτησε ! Τωρα κανω μονο τις δουλειες που θελω, οταν θελω κι οταν μπορω.
 

demi12001

Member
Μηνύματα
21
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μόσχα, Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!
Tina... την καλύτερη δουλειά κάνεις!!!
Κλαψ! Εγώ σχόλασα πριν από λίγο, κατά τις 19:30... Από τις 07:45 το πρωί..:(

Αν είχε τίτλο το μήνυμά μου θα λεγόταν "Πως η ανάγκη γίνεται φιλότιμο"
Και θα ήταν αφιερωμένο στους απανταχού πλουσίους...:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom