Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μου λέτε τι λειτουργικό χρησιμοποιείτε; android / iOS κλπ;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Τι εννοείς; Αυτα πρέπει να τα λες,σε μένα τουλάχιστον,σαν να μιλας σε νηπιο :haha:
Για να μαθαίνουν και οι ηλικιωμένοι :haha::haha:

Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα με android.
 
Last edited by a moderator:

Niki12

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Να ρωτήσω και εγώ κάτι μιας και είμαι νέο μέλος.
Έχω κάνει 4 - 5 χάρτες (Google My Maps) ένας για κάθε πόλη που επισκέφτηκα πρόσφατα Ελλάδα και Εξωτερικό. Αυτοί περιλαμβάνουν μουσεία, αξιοθέατα, μαγαζιά για φαγητό - ποτό, περιοχές, διαδρομές, παραλίες και γενικά ότι μπορεί να χρειαζόμουν εγώ στις διακοπές μου. Στα περισσότερα σημεία στον χάρτη που με ενδιέφεραν έχω πληροφορίες και φωτογραφίες και όταν επιλέγεται το κάθε σημείο αυτές εμφανίζονται..(Το εξηγώ αναλυτικά γιατί δεν ξέρω αν έχετε χρησιμοποιήσει ποτέ My Maps).

Είναι αποτέλεσμα πολυήμερης αναζήτησης με πολλές πληροφορίες από το travelstories και προσωπικής μου αναζήτησης. Φυσικά όλα τα μέρη που έχω επιλέξει να βάλω είναι θέμα προσωπικού μου γούστου/άποψης.
Πιστεύω όμως ότι μπορεί να βοηθήσει πολλούς ταξιδιώτες και επίσης θα μπορεί ο καθένας να προσθέσει/αφαιρέσει ότι επιθυμεί ώστε να φτιάξει έναν προσωπικό χάρτη σαν αντίγραφο αλλά και να γίνει και ένας κοινός με πράγματα που έχω παραλείψει.
Δεν έχω δει κάτι τέτοιο να έχει ανέβει και θέλω να μου πείτε αν μπορώ να το ανεβάσω και που, μιας και δεν θα είναι ιστορία μόνο ο χάρτης και κάποιες πληροφορίες για να γίνει κατανοητός..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα με το λινκ ενός από τους χάρτες να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπέρα! Από εχτές μου έχει αυτά τα τεράστια κενά στα θέματα ανάμεσα και στα πλάγια!


 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εκεί κανονικά εμφανίζονται διαφημίσεις, μήπως έβαλες κάποιον ad blocker?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom