Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.866
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Σε αυτήν την περίπτωση όταν στο κάνει αυτό μπορείς να πατήσεις το κουμπί "μετάβαση στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα".
Σόρρυ που δεν το διευκρίνισα, αλλά μιλούσα για το κινητό. Στο κινητό δεν υπάρχει επιλογή κουμπιού "μετάβαση στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα ".
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Όταν είμαι από κινητό και διαβάζω μηνύματα σ ένα νήμα, δε φαίνονται στην απάντηση κάθε μέλους στοιχεία όπως "υπογραφή", "επόμενο ταξίδι", "ταξίδι όνειρο" κ.ά. Είναι έτσι το κόνσεπτ γενικότερα ή έχω εγώ μόνο αυτό το θέμα;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σωστά τα βλέπεις. Όταν κάποιος μπαίνει από κινητό, το site κρύβει πολλά στοιχεία ώστε να κάνει την πλοήγηση από μικρότερη οθόνη πιο εύκολη :)
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Οταν δοκίμασα να ψάξω εισητήρια μέσο του TravelstoriesGO Widget που υπάρχει στο φόρουμ και πάτησα αναζήτηση ενώ είχα καταχωρήσει ημερομηνίες και αεροδρόμια με έβγαλε από το φόρουμ και με πήγε στο TravelstoriesGO. Μήπως θα έπρεπε να ανοίγει νέα σελίδα?
 
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οπωσδήποτε, καλά που το είδες, νομίζα ότι το είχαμε φτιάξει. Θα το πω στην ομάδα να το διορθώσει.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Μια ερώτηση σε αυτούς που μπαίνουν στο φόρουμ απο το κινητό...χρησιμοποιω την αυτόματη διόρθωση στα μηνύματα και στο fb χωρίς πρόβλημα.Εδω βλεπω οτι δεν με αφήνει να επιλέξω την σωστή λέξη (απο αυτές που μου ανοιγουν πάνω απο το πληκτρολόγιο) η μπορώ με δυσκολία.Στο δικό μου κινητό συμβαίνει αυτό;
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Μια ερώτηση σε αυτούς που μπαίνουν στο φόρουμ απο το κινητό...χρησιμοποιω την αυτόματη διόρθωση στα μηνύματα και στο fb χωρίς πρόβλημα.Εδω βλεπω οτι δεν με αφήνει να επιλέξω την σωστή λέξη (απο αυτές που μου ανοιγουν πάνω απο το πληκτρολόγιο) η μπορώ με δυσκολία.Στο δικό μου κινητό συμβαίνει αυτό;
Και μένα μου συμβαίνει το ίδιο τώρα που το λες, σε εκνευριστικό βαθμό!! Και τώρα συνειδητοποιώ ότι μόνο εδώ στο φόρουμ γίνεται αυτό.
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.606
Μια ερώτηση σε αυτούς που μπαίνουν στο φόρουμ απο το κινητό...χρησιμοποιω την αυτόματη διόρθωση στα μηνύματα και στο fb χωρίς πρόβλημα.Εδω βλεπω οτι δεν με αφήνει να επιλέξω την σωστή λέξη (απο αυτές που μου ανοιγουν πάνω απο το πληκτρολόγιο) η μπορώ με δυσκολία.Στο δικό μου κινητό συμβαίνει αυτό;
Και σε μένα συμβαίνει.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ναι πραγματι είναι εκνευριστικο!
Κι όχι απλά δεν επιλέγεται εύκολα η σωστή λέξη αλλά κι όταν επιλέγεται μου χαλάει το σωστό κείμενο που ακολουθεί και φτου κι απ' την αρχή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.864
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom