Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

maria91

Member
Μηνύματα
2.107
Likes
1.968
Λοιπόν το σύστημα αυτό λειτουργεί ακριβώς όπως το περιγράφεις, είναι αναμενόμενη συμπεριφορά αυτή δηλαδή.

Αν μπες σε ένα θέμα και το παρακολουθήσεις με το σχετικό κουμπάκι ή απαντήσεις, τότε την επόμενη φορά που υπάρχει απάντηση θα σου έρθει ειδοποίηση. Αν όμως υπάρξουν και άλλες απαντήσεις, τότε δε θα συνεχίσουν να σου έρχονται ειδοποιήσεις μέχρι να μπεις να διαβάσεις το θέμα.

Το περιγράφω καλά;
Επειδη το χω παρατηρησει και εγω,σε θεμα που χω γραψει μου βγαινει ειδοποιηση οταν απαντα μετα καποιος αλλος ειτε σε μενα ειτε οχι..απλα αν δε ξαναγραψω εγω κατι και γραφτουν μετα απο το δικο μου τελευταιο σχολιο αλλες 1-2 σελιδες σχολια,τοτε ειδοποιηση σταματα να ερχετε..μηπως φταιει αυτο?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αυτό που περιγράφεις είναι ακριβώς ο τρόπος με τον οποίο λειτουργεί το σύστημα, το ίδιο έχω περιγράψει παραπάνω. Όταν γράψεις σε ένα θέμα, και υπάρξει απάντηση μετά, άσχετα αν η απάντηση είναι στο δικό σου μήνυμα (αρκεί να είναι απάντηση στο ίδιο θέμα), τότε θα πάρεις ειδοποίηση. Αν δε μπεις μέσα στο θέμα να το διαβάσεις, τότε δε θα σου ξαναέρθει ειδοποίηση για επόμενα σχόλια.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον ταξιδιωτικό χάρτη ή το κάνει μόνο σε μένα; ότι αναζήτηση και να κάνω για προσθήκη ταξιδιού δεν κάνει τίποτα και λέει "αναζήτηση ξανά"... Γράφω πόλεις με ελληνικούς και ξένους χαρακτήρες αλλά τίποτα..
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
κ σε εμενα το κανει...δεν μπορω να προσθεσω ιορδανια κ φιλιππινες
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχει αναφερθεί ξανά - έχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα ο χάρτης και δεν έχω καταφέρει να το διορθώσω ακόμα.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.111
Likes
24.130
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Να ρωτήσω κάτι:
Μόνο σε μένα συμβαίνει να αποσυνδέομαι χωρίς τη θέλησή μου συνεχώς από το site και να μου ζητά νέα σύνδεση ή συμβαίνει και σε άλλους;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.724
Likes
50.760
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Να ρωτήσω κάτι:
Μόνο σε μένα συμβαίνει να αποσυνδέομαι χωρίς τη θέλησή μου συνεχώς από το site και να μου ζητά νέα σύνδεση ή συμβαίνει και σε άλλους;
Δεν μου έχει συμβεί ποτέ.
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
470
Likes
1.555
Να ρωτήσω κάτι:
Μόνο σε μένα συμβαίνει να αποσυνδέομαι χωρίς τη θέλησή μου συνεχώς από το site και να μου ζητά νέα σύνδεση ή συμβαίνει και σε άλλους;
Κάποια στιγμή παλιά είχα το ίδιο θέμα. Υπάρχει κάποια ρύθμιση στο browser που χρησιμοποιείς και διαγράφονται τα cookies συνεχώς. Αν σου συμβαίνει και σε άλλες σελίδες με είσοδο και κωδικό είναι σίγουρα αυτό. Αν είναι μόνο στο forum εδώ, ας βοηθήσουν άι αρμόδιοι ταιχνικαι σύμβουλοι....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν είναι πρόβλημα του φόρουμ αυτό, κάτι έχεις κάνει με τις ρυθμίσεις του browser σου.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.111
Likes
24.130
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Ευχαριστώ πολύ όλους.
Θα το ψάξω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.705
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom