Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Παρακαλώ να διευρκρινιστεί κατά πόσον η πολιτική του travelstories απέναντι στην κριτική των γραφομένων σε ταξιδιωτικές ιστορίες είναι ακόμα αυτή:

Περί κριτικής
 

rastafari1

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα. Είμαι νέο μέλος και θα ηθελα να μου πείτε παρακαλώ από ποιο μενού μπορώ να κάνω ερωτήσεις στα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ; Κοιτάζω, αλλά δεν βλέπω καμία φόρμα μέσα στην οποία μπορώ να γράψω. Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι να ανοίξω μια συζήτηση για τη Σρι Λάνκα που σκεφτόμαστε να πάμε με τον άντρα μου τα Χριστούγεννα. Διάβασα τις εμπειρίες άλλων μελών, αλλά ενδιαφέρομαι συγκεκριμένα για τις τιμές των αυτοκινήτων με οδηγό. Σκοπεύουμε να οργανώσουμε μόνοι μας το ταξίδι μας, γιατί τον Ιούλιο που πήγαμε Σιγκαπούρη και Μπαλί και μας το οργάνωσε πρακτορείο, δεν μείναμε και πολύ ευχαριστημένοι. Ευχαριστώ
 
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.491
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα. Είμαι νέο μέλος και θα ηθελα να μου πείτε παρακαλώ από ποιο μενού μπορώ να κάνω ερωτήσεις στα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ; Κοιτάζω, αλλά δεν βλέπω καμία φόρμα μέσα στην οποία μπορώ να γράψω. Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι να ανοίξω μια συζήτηση για τη Σρι Λάνκα που σκεφτόμαστε να πάμε με τον άντρα μου τα Χριστούγεννα. Διάβασα τις εμπειρίες άλλων μελών, αλλά ενδιαφέρομαι συγκεκριμένα για τις τιμές των αυτοκινήτων με οδηγό. Σκοπεύουμε να οργανώσουμε μόνοι μας το ταξίδι μας, γιατί τον Ιούλιο που πήγαμε Σιγκαπούρη και Μπαλί και μας το οργάνωσε πρακτορείο, δεν μείναμε και πολύ ευχαριστημένοι. Ευχαριστώ
Καλησπέρα και καλώς ήρθες.
Είτε πας εδώ https://www.travelstories.gr/community/forums/Ασία.22/και πατάς Νέο Θέμα (πάνω δεξιά ή κάτω) είτε πας στα θέματα της Σρι Λάνκα, βρίσκεις το πιο σχετικό και γράφεις την ερώτησή σου κάτω από όλα τα μηνύματα δίπλα στο avatar σου. Μετά πατάς υποβολή.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.189
Likes
20.568
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Δεν μπορώ να προσθέσω νέο ταξίδι στον ταξιδιωτικό μου χάρτη. Γιατί;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.491
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Nikos86

Member
Μηνύματα
549
Likes
4.048
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Μπορω να ρωτησω γιατι σταματήσατε τα travelwars? Κατ' εμε είναι πολύ ενδιαφεροντα αν και ανακαλυψα το σαιτ σας αφου τα ειχατε σταματησει!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.491
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μπορω να ρωτησω γιατι σταματήσατε τα travelwars? Κατ' εμε είναι πολύ ενδιαφεροντα αν και ανακαλυψα το σαιτ σας αφου τα ειχατε σταματησει!
Τα travel wars βρίσκονται εδώ και είναι πάντα ανοιχτά για απαντήσεις. Επίσης η δημιουργία νέων είναι ελεύθερη, μέσα στα πλαίσια των κανόνων του φόρουμ.
 

islascanarias

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδια καλημέρα.

Έχω αλλάξει (παλαιότερα) το μεηλ μου στο φορουμ αλλα συνεχίζω να λαμβάνω ειδοποιήσεις στο παλιό με το οποίο είχα κάνει την εγγραφή. Μπορεί να το φτιάξει κάποιος admin? Ευχαριστώ!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα να μου δώσεις τα στοιχεία που θέλεις να αλλάξουμε.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Έχω παρατηρήσει ότι αρκετές φορές δε μου έρχονται ειδοποιήσεις όταν κάποιος σχολιάζει σε θέματα που ακολουθώ/ έχω σχολιάσει κι εγώ. Μπορεί δηλαδή να μου έρχονται κανονικά το πρώτο διάστημα και μετά σταματούν. Και νομίζω ότι αν μπω να διαβάσω αυτό το θέμα πάλι ξαναρχίζουν μετά να έρχονται. 'Εχω χάσει κάτι σχετικά με το πώς λειτουργεί το σύστημα αυτό;:rolleyes-80:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν το σύστημα αυτό λειτουργεί ακριβώς όπως το περιγράφεις, είναι αναμενόμενη συμπεριφορά αυτή δηλαδή.

Αν μπες σε ένα θέμα και το παρακολουθήσεις με το σχετικό κουμπάκι ή απαντήσεις, τότε την επόμενη φορά που υπάρχει απάντηση θα σου έρθει ειδοποίηση. Αν όμως υπάρξουν και άλλες απαντήσεις, τότε δε θα συνεχίσουν να σου έρχονται ειδοποιήσεις μέχρι να μπεις να διαβάσεις το θέμα.

Το περιγράφω καλά;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.406
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom