Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Επίσης η video gallery δεν υπάρχει πια? Θυμάμαι υπήρχαν τα βιντεάκια που ανεβάζαμε όλοι ανα χώρα. Πού εξαφανίστηκε?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν έχουν χαθεί τα βιντεάκια αλλά η γκάλερυ αυτή έχει απενεργοποιηθεί γιατί δε τη χρησιμοποιούσε κανείς για πάρα πολύ καιρό. Προσπαθώ να βρω μια λύση που θα επιτρέπει να ανεβάζετε τα βιντεάκια σας απευθείας στο travelstories χωρίς να πρέπει να μπείτε πρώτα στο youtube κλπ αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.461
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Ας γράφουμε εδώ ό,τι μας προβληματίζει ως προς τη λειτουργία και την οργάνωση του Travelstories
Καλησπέρα !
Συγνώμη που έγραψα εκεί που δεν έπρεπε, αλλά ακόμα μαθαίνω...την επόμενη φορά θα το ψάχνω περισσότερο !
Για link εγώ βλέπω το 7ο κουμπί απο αριστερά ( είναι ένας συνδετήρας, σωστά; )
Όταν το πατώ μου βγάζει ένα παράθυρο και μου λέει να βάλω μία διεύθυνση URL....κανω copy-paste ;
Επίσης δεν ξέρω πως να ανεβάσω φώτο...έχω ξαναρωτήσει επικοινωνόντας με mail αλλά δεν κατάλαβα πάλι ή δεν κάνω κάτι σωστά...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.621
Likes
12.438
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Γεια και πάλι. Ναι το έβδομο κουμπί είναι. Λάθος μέτρημα :oops: Και ναι στο παράθυρο που βγάζει κάνεις paste τη διεύθυνση. Σου στέλνω πμ για τις φωτογραφίες.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.461
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Γεια και πάλι. Ναι το έβδομο κουμπί είναι. Λάθος μέτρημα :oops: Και ναι στο παράθυρο που βγάζει κάνεις paste τη διεύθυνση. Σου στέλνω πμ για τις φωτογραφίες.
Σε ευχαριστώ πολύ !!! Το κατάφερα τελικά :) έστειλα αυτά που ήθελα να στείλω με προσωπικό μήνυμα σε μία φίλη !
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.556
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Γιατί κάποιες φορές όταν δίνω like με πετάει σε άλλη σελίδα και με ρωτάει αν είμαι σίγουρος ότι θέλω να το δώσω; Like θα δώσω, όχι επιταγή, γιατί συμβαίνει κάποιες φορές και άλλες όχι;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χμμμ δε θα έπρεπε να το κάνει αυτό. Θα το κοιτάξω. Τι browser χρησιμοποιείς ;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.556
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Chrome. Κάποιες φορές δεν το κάνει για 2 εβδομάδες, μετά μου το κάνει για 3 like συνεχόμενα, δεν ξέρω με ποιο pattern.
 
Μηνύματα
38
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Ρε παιδιά πάω να γράψω και εγώ την πρώτη μου ταξιδιωτική ιστορία και όταν βάζω φωτογραφίες μετά στην προεπισκόπηση μου τις βγάζει με ένα Χ και δεν μου τις δείχνει ? Τι φάση ?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.021
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ρε παιδιά πάω να γράψω και εγώ την πρώτη μου ταξιδιωτική ιστορία και όταν βάζω φωτογραφίες μετά στην προεπισκόπηση μου τις βγάζει με ένα Χ και δεν μου τις δείχνει ? Τι φάση ?
Πως τις βάζεις; Ως link από άλλο site, ως επισύναψη, αλλιώς;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.927
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom