Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

tonia-giannis

Member
Μηνύματα
30
Likes
65
μπηκα ξανα σημερα να προσθέσω στην ταξιδιώτικη μου ιστορια και αλλα γεγονοτα και φωτογραφιες και οταν παταω το κουμπι ΄΄ περισσότερες επιλογες ΄΄ μου βγαζει αυτο..

403 Forbidden
A potentially unsafe operation has been detected in your request to this site.

Generated by Wordfence at Sat, 30 Sep 2017 12:12:58 GMT.
Your computer's time: Sat, 30 Sep 2017 12:13:04 GMT.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
μπηκα ξανα σημερα να προσθέσω στην ταξιδιώτικη μου ιστορια και αλλα γεγονοτα και φωτογραφιες και οταν παταω το κουμπι ΄΄ περισσότερες επιλογες ΄΄ μου βγαζει αυτο..

403 Forbidden
A potentially unsafe operation has been detected in your request to this site.

Generated by Wordfence at Sat, 30 Sep 2017 12:12:58 GMT.
Your computer's time: Sat, 30 Sep 2017 12:13:04 GMT.
Θα γράψεις νέο μήνυμα κάτω από την ιστορία σου. Κάθε νέο μήνυμα που περιέχει κομμάτι της ιστορίας σου θεωρείται ένα κεφάλαιο. Όταν την ολοκληρώσεις θα μας ειδοποιήσεις, εμάς τους διαχειριστές και θα σου τη μεταφέρουμε στις ολοκληρωμένες της Ευρώπης.
 

tonia-giannis

Member
Μηνύματα
30
Likes
65
Θα γράψεις νέο μήνυμα κάτω από την ιστορία σου. Κάθε νέο μήνυμα που περιέχει κομμάτι της ιστορίας σου θεωρείται ένα κεφάλαιο. Όταν την ολοκληρώσεις θα μας ειδοποιήσεις, εμάς τους διαχειριστές και θα σου τη μεταφέρουμε στις ολοκληρωμένες της Ευρώπης.
και καποια στιη,ξ με αφησε να επεξεργαστω την ιστορια μου και αφου την τελειωσα γραφοντας απο το μεσημερι μολις πηγα να πατησω αποθυκευση αλλαγων μου ξαναπεταει μια ημερομηνια και πανε ολα δυστιχως.... αρα δλδ σαν απαντηση κατω απο εκει που εχω μεινει αρχιζω και γραφω??? μπορειτε να μου πειτε ακριβως τα βηματα?? ευχαριστω πολυ!
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ναι έτσι το κάνουμε. Ακολούθησε αυτή την πρακτική, γιατί και τα μέλη θα παρακολουθούν την εξέλιξη της ιστορίας σου αμεσότερα με τα νέα μηνύματα.
Όμως επεξεργασία στα μηνύματά σου μπορείς να κάνεις όποτε θέλεις. Κάτι άλλο θα συνέβη. Τώρα μπορείς να κάνεις επεξεργασία;
 

tonia-giannis

Member
Μηνύματα
30
Likes
65
Ναι έτσι το κάνουμε. Ακολούθησε αυτή την πρακτική, γιατί και τα μέλη θα παρακολουθούν την εξέλιξη της ιστορίας σου αμεσότερα με τα νέα μηνύματα.
Όμως επεξεργασία στα μηνύματά σου μπορείς να κάνεις όποτε θέλεις. Κάτι άλλο θα συνέβη. Τώρα μπορείς να κάνεις επεξεργασία;

λογικα θα μπορω!!! αν αντιμετωπησω προβλημα ξαναμιλαμε, σε ευχαριστω πολυ!!!
 

tonia-giannis

Member
Μηνύματα
30
Likes
65
Ναι έτσι το κάνουμε. Ακολούθησε αυτή την πρακτική, γιατί και τα μέλη θα παρακολουθούν την εξέλιξη της ιστορίας σου αμεσότερα με τα νέα μηνύματα.
Όμως επεξεργασία στα μηνύματά σου μπορείς να κάνεις όποτε θέλεις. Κάτι άλλο θα συνέβη. Τώρα μπορείς να κάνεις επεξεργασία;
τελικα ουτε επεξεργασια με αφηνει να κανω ουτε να συνεχισω... πατησα απαντηση κατω απο την ιστορια μου και πανω που γραφω μια γραμμη μου βγαζει
Sat, 30 Sep 2017 15:33:13 GMT
δεν καταλαβαινω.... τι εννοει??
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Χμμμ Θα ρωτήσουμε τους πιο πάνω. Υπομονή. Μπορεί να ξεκολλήσει και μόνο του :rolleyes: (φύσει αισιόδοξη)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Είδα και εγώ ότι βγάζει αυτά τα σφάλματα το πρώτο σου μήνυμα. Αν θες να συνεχίσεις την ιστορία σου πήγαινε κάτω από το τελευταίο μήνυμα στο θέμα και γράψε χωρίς να πατήσεις Απάντηση (δεν χρειάζεται άλλωστε). Αυτό πρέπει να δουλεύει.
 

tonia-giannis

Member
Μηνύματα
30
Likes
65
Είδα και εγώ ότι βγάζει αυτά τα σφάλματα το πρώτο σου μήνυμα. Αν θες να συνεχίσεις την ιστορία σου πήγαινε κάτω από το τελευταίο μήνυμα στο θέμα και γράψε χωρίς να πατήσεις Απάντηση (δεν χρειάζεται άλλωστε). Αυτό πρέπει να δουλεύει.
yesssssssssssssssssssssssssss πετυχε!!!
ευχαριστωπολυ!!!!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.630
Likes
12.448
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παρακαλώ. Όμως πρέπει να φτιάξουμε το πρώτο μήνυμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.972
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom