Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλησπέρα παιδιά, εχω μια απορια. Μπορω να κανω αναζητησω κατι στο search σε ολοκληρο το θεμα π.χ. "Γενικές Ταξιδιωτικές Συζητήσεις" Τουρκία ή επισης "Ταξιδιωτικες ιστορίες" Τουρκία ή μονο σε συγκεκριμένα thread που βρισκονται μεσα σε αυτες τις μεγαλες κατηγορίες?
Ευχαριστώ
Καλησπέρα.
Ναι.
Αναζήτηση σε μια ενότητα (forum). Πας στην ενότητα που σε ενδιαφέρει και στην αναζήτηση επιλέγεις this forum δίπλα από την λέξη ή τις λέξεις που ψάχνεις.
Αναζήτηση για μια συγκεκριμένη χώρα στις ιστορίες ή στην αναζήτηση πληροφορίων. Στην αναζήτηση επιλέγεις Εξελιγμένη αναζήτηση και από εκεί επιλέγεις Αναζήτηση θεμάτων. Εκεί επιλέγεις prefixes + forum που σε ενδιαφέρει.
Αναζήτηση σε συγκεκριμένο thread. Πας στο θέμα που σε ενδιαφέρει και στην αναζήτηση επιλέγεις this thread δίπλα από την λέξη ή τις λέξεις που ψάχνεις.
 

spyroskara

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Καλησπέρα.
Ναι.
Αναζήτηση σε μια ενότητα (forum). Πας στην ενότητα που σε ενδιαφέρει και στην αναζήτηση επιλέγεις this forum δίπλα από την λέξη ή τις λέξεις που ψάχνεις.
Αναζήτηση για μια συγκεκριμένη χώρα στις ιστορίες ή στην αναζήτηση πληροφορίων. Στην αναζήτηση επιλέγεις Εξελιγμένη αναζήτηση και από εκεί επιλέγεις Αναζήτηση θεμάτων. Εκεί επιλέγεις prefixes + forum που σε ενδιαφέρει.
Αναζήτηση σε συγκεκριμένο thread. Πας στο θέμα που σε ενδιαφέρει και στην αναζήτηση επιλέγεις this thread δίπλα από την λέξη ή τις λέξεις που ψάχνεις.
ωωωω σε ευχαριστώ παρα πολυ με έσωσες απο πολυωρες αναζητήσεις:clap:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Όχι δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα αυτή τη στιγμή.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Δεν έχουμε αλλά μήπως να φτιάξουμε τώρα που το είπες; Τί θα περιλαμβάνει αυτό ;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.622
Likes
50.275
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν έχουμε αλλά μήπως να φτιάξουμε τώρα που το είπες; Τί θα περιλαμβάνει αυτό ;
Ε για αρχή επειδή βλέπω να μαστε τρεις νοματαιοι, ό,τι μας κατέβει που να σχετίζεται με το τρεκκινγκ, χωρίς κατηγορίες. Από εξοπλισμό μέχρι ποια τρεκ θέλουμε να κάνουμε κλπ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Το θέμα με όλα αυτά είναι δε θα περιμένει κάποιος να βρει τέτοια θέματα στην εκάστοτε γεωγραφική ενότητα;

Ή να τα έχουμε σε ξεχωριστή λέτε;
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Το θέμα με όλα αυτά είναι δε θα περιμένει κάποιος να βρει τέτοια θέματα στην εκάστοτε γεωγραφική ενότητα;

Ή να τα έχουμε σε ξεχωριστή λέτε;
Πώς θα ξέρει όμως κάποιος ποια γεωγραφική ενότητα κρύβει μέσα της αναφορές σε trekking; Μου αρέσει η ιδέα να υπάρχουν κάπου μαζεμένα, για εμάς τους αθλητικούς τους τύπους :xalara:(και όχι μόνο).
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Πώς θα ξέρει όμως κάποιος ποια γεωγραφική ενότητα κρύβει μέσα της αναφορές σε trekking; Μου αρέσει η ιδέα να υπάρχουν κάπου μαζεμένα, για εμάς τους αθλητικούς τους τύπους :xalara:(και όχι μόνο).

Συμφωνώ.....( εγώ είμαι στους.... και όχι μόνο):bleh::bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.615
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom