Ερωτήσεις για διαβατήριο ή ταυτότητα

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Στο Τμήμα που υπάγομαι χρειάζεται ραντεβού και δεν υπάρχει άμεση διαθεσιμότητα, μην γενικεύετε.
Έχω πάρει τηλέφωνο σε 7 τμήματα διαβατηρίων ( υπήρχε θέμα) .. και τα 7 δεν ήθελαν ραντεβού.. ένα στην Τρίπολη και τα άλλα στην Αθήνα... Για διαβατήριο πάντα μιλάμε.. βέβαια , το καλύτερο είναι να πάρει το παιδί ένα τηλέφωνο στο τμήμα να ρωτήσει , για να είναι σίγουρος..
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Έχω πάρει τηλέφωνο σε 7 τμήματα διαβατηρίων ( υπήρχε θέμα) .. και τα 7 δεν ήθελαν ραντεβού.. ένα στην Τρίπολη και τα άλλα στην Αθήνα... Για διαβατήριο πάντα μιλάμε.. βέβαια , το καλύτερο είναι να πάρει το παιδί ένα τηλέφωνο στο τμήμα να ρωτήσει , για να είναι σίγουρος..
Στον Αθηνων οπου εδρευει στο Παγκρατι θελει ραντεβου,πηρατε κ σ αυτο τηλ κ σας ειπαν οχι???γιατι εγω οταν ειχα παει παρολο με ραντεβου γινοταν της τρελης και δε εξυπηρετηθηκα στην ωρα μου,δε νομιζω πολυσυχναστα τμηματα να ναι χωρις ραντεβου!!!στου Πειραια απο την αλλη κωλοβαραγανε και δε θελαν ραντεβου...οποτε ας καλεσει ο ανθρωπος εκει οπου υπαγεται απο το να παει γιολο κ να φαει πορτα!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Στον Αθηνων οπου εδρευει στο Παγκρατι θελει ραντεβου,πηρατε κ σ αυτο τηλ κ σας ειπαν οχι???γιατι εγω οταν ειχα παει παρολο με ραντεβου γινοταν της τρελης και δε εξυπηρετηθηκα στην ωρα μου,δε νομιζω πολυσυχναστα τμηματα να ναι χωρις ραντεβου!!!στου Πειραια απο την αλλη κωλοβαραγανε και δε θελαν ραντεβου...οποτε ας καλεσει ο ανθρωπος εκει οπου υπαγεται απο το να παει γιολο κ να φαει πορτα!
Είχα πάρει Αιγάλεω+ Μεταξουργείο + Καλλιθέα+ Πατήσια + Αχαρναί. Δεν ήθελαν ραντεβού! Αλλά παίζει να μην είχαν δουλειά.. οπότε ναι, ας πάρει να ρωτήσει!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Στη Σπαρτη πήγα με ραντεβου κλεισμενο πέντε μερες πριν.
Εχουν λίγο προσωπικό και δεν προλαβαινουν.
Επειδή στελνουν την αιτηση στην Αθηνα ,αργει περισσοτερο η παραλαβή.
Συνολικα μου πηρε 10 μέρες!

Αθήνα στη Δεληγιάννη που πηγε φίλη μου χωρις ραντεβού περιμενε 3 ωρες.
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
289
Likes
1.123
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα... <3
Εδώ, Χανιά πήρα τηλέφωνο για ραντεβού μέσα Οκτώβρη και μου έκλεισαν για 4 Γενάρη. Χαμουλης δηλαδης.
 

Afroditi90

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπέρα σε όλους!
Φαντάζομαι ότι έχει ειπωθεί στην ομάδα αλλά θέλω να σιγουρευτώ! Ταξιδεύω σε ένα μήνα ακριβώς από Ελλάδα για Ιταλία με Ryanair. Η ταυτότητα μου είναι του 2006 χειρόγραφη μεν, αλλά και με λατινικούς χαρακτήρες δε. Από την εταιρεία μου είπαν ότι δε μπορούν να μου εγγυηθούν ότι θα μπορέσω να φυγω απο το αεροδρόμιο με τη συγκεκριμένη. Το πρώτο διαθέσιμο ραντεβού για την ταυτότητα νέου τύπου είναι στις 25 του μήνα, όπου φαντάζομαι δε θα την έχω παραλάβει μέχρι τις 30! Διαβατήριο μπορώ να βγάλω με τη συγκεκριμένη ταυτότητα ή θα φάω άκυρο? Ας μου πει κάποιος τι επιλογές έχω! Να σημειώσω ότι δε γνώριζα για τη λήξη στην 15ετια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom