Ερωτήσεις για ταξίδι με πλοίο

Soozy

Member
Μηνύματα
56
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλία
Καλησπέρα! Θα πάμε για κάμπινγκ κ δεν θέλω να έχω μαζί μου έγγραφα όπως ταυτότητα πάσο κλπ πειράζει αν έχω σε φωτογραφία το φοιτητικό μου πάσο?
 

panosil

Member
Μηνύματα
117
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Καλησπέρα! Θα πάμε για κάμπινγκ κ δεν θέλω να έχω μαζί μου έγγραφα όπως ταυτότητα πάσο κλπ πειράζει αν έχω σε φωτογραφία το φοιτητικό μου πάσο?
Δεν νομίζω, εξαρτάται που θα πέσεις βέβαια. Τις περισσότερες φορές δεν ζητάνε καν.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.321
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα! Θα πάμε για κάμπινγκ κ δεν θέλω να έχω μαζί μου έγγραφα όπως ταυτότητα πάσο κλπ πειράζει αν έχω σε φωτογραφία το φοιτητικό μου πάσο?
Δε το βρίσκω καλή ιδέα, σε όσα κάμπινγκ έχω πάει (Χαλκιδική) ζητούσαν έγγραφο ταυτοποίησης.
 

Soozy

Member
Μηνύματα
56
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλία
Δε το βρίσκω καλή ιδέα, σε όσα κάμπινγκ έχω πάει (Χαλκιδική) ζητούσαν έγγραφο ταυτοποίησης.
Ταυτοποίηση για ποιο πράγμα? Δεν είναι φοιτητικό κάμπινγκ, είναι στο κάτω Κουφονήσι
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.321
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ταυτοποίηση για ποιο πράγμα? Δεν είναι φοιτητικό κάμπινγκ, είναι στο κάτω Κουφονήσι
Ααα οκ εντάξει, αυτό είναι (αν είναι ακόμα) ελεύθερο κι ανοργάνωτο, δεν έχεις πρόβλημα.
Εγώ ρωτάω για το πλοίο παιδιά!!!
Δε μου 'χει τύχει σε δρομολόγιο με πλοίο να μου ζητήσουν ταυτότητα παρά μόνο σε εποχές covid το 2020, ωστόσο μπορεί να συμβεί. Βασικά δε γίνεται να ταξιδεύεις οπουδήποτε χωρίς ταυτότητα για ευνόητους λόγους, κάτι μπορεί να χρειαστεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom