Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

thanos christina

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπερα γνωριζει καποιος εαν υπαρχει δυνατοτητα αλλαγης ημερομηνιας πτησης στα εισητηρια της ryanair?? εχω κλεισει για ρωμη στις 24/9 και θελω να την αλλαξω για αρχες οκτωμβριου .ευχαριστω
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Καλησπερα γνωριζει καποιος εαν υπαρχει δυνατοτητα αλλαγης ημερομηνιας πτησης στα εισητηρια της ryanair?? εχω κλεισει για ρωμη στις 24/9 και θελω να την αλλαξω για αρχες οκτωμβριου .ευχαριστω
Οχι δεν υπάρχει.

Καλησπερα και παλι φιλε μου ψαχνω στο σαιτ τις ryanair και δεν εμφανιζει πτησεις απο 8εσαλονικη για μιλανο τον Νοεμβριο που μπορω να κοιταξω;
Είχε κάποιο πρόβλημα το site πριν,τώρα τις εμφανίζει κανονικά.
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Νομίζω δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.. Και αν υπάρχει θα κοστίζει πάρα πολύ , οπότε καλύτερα να κλείσεις από την αρχή ένα άλλο εισιτήριο..
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Καλημέρα στο φόρουμ.
Ήθελα να ρωτήσω κι εγώ κάτι για τη Ryanair, και ελπίχω να μην έχει επαναληφθεί η ερώτησή μου.:rolleyes: Ξέρει κανείς ή έχει ταξιδέψει με ταυτότητα αστυνομικού; Όχι την κλασική αστυνομική ταυτότητα αλλά του εξ επαγγέλματος αστυνομικού, που είναι διαφορετική (όπως οι ευρωπαϊκές, σε μέγεθος πιστωτικής με αγγλικούς χαρακτήρες). Θέλουμε να αποφύγουμε την έκδοση διαβατηρίου γιατί κοστίζει και δεν είναι καιρός για έξοδα, καλύτερα τα 100 ευρώ να τα "φάμε" στο ταξίδι μας!:lol:
Ταξίδεψα Λονδίνο το Μάιο με Raynair μαζί με έναν αστυνομικό ο οποίος είχε την νέα ταυτότητα σαν πιστωτική κάρτα. Μας καθυστερήσανε στον έλεγχο τόσο στην Ελλάδα όσο και στο Λονδίνο αλλά τελικά περάσαμε τον έλεγχο κι αυτό διότι οι συγκεκριμένοι ελεγκτες δεν ειχαν ξαναδει τέτοιες ταυτότητες. Θα καθυστερησεις λίγο αλλα τελικά θα περάσεις.
 

noxtos

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται ακύρωση εισητηρίων και επιστροφή χρημάτων με την ryanair και αν ναι πως γίνεται on line ευχαριστώ.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.765
Likes
15.412
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
όχι,δεν γίνετε.
 

noxtos

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Για να αλλάξω ημερομηνία πτήσεις και προορισμό με τη ryanair γίνεται;
Πόσο χρόνο πριν την πτήση μπορώ να κάνω την αλλαγή;
Και τι θα μου κοστίσει αυτή η διαδικασία;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ίσως να έχει ερωτηθεί, αλλά που να ψάχνω και δεν είναι και τόσο σχετικό με το θέμα, αλλά:

η συγκεκριμένη εταιρία, πότε ανακοινώνει τις πτήσεις πχ για 7 μήνες μετά;;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
885.974
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom