Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ANTONIOS73

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αμερικη
καλημερα σε ολους.Εαν κλεισω σημερα εισητηριο (παρασκευη 22/02/2013) για πτηση που ειναι την κυριακη 24/02/2013 το πρωι για Μπερκαμο και το ακυρωσω αυριο το μεσημερι (μια μερα πριν) τι γινετε με τα χρηματα ??? το εισητηριο κοστιζει 157ε
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
για να γράψεις ποστ, θα πρέπει το ποστ να έχει το λιγότερο δέκα γράμματα/χαρακτήρες, μιας και το ναι είναι 3, θα έπρεπε να το γεμίσω ;)
 

ANTONIOS73

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αμερικη
για να γράψεις ποστ, θα πρέπει το ποστ να έχει το λιγότερο δέκα γράμματα/χαρακτήρες, μιας και το ναι είναι 3, θα έπρεπε να το γεμίσω ;)
Τι κανουμε ρε φιλε Θαναση τωρα ???

Προκειτε για επαγγελματικο ταξιδι στο μιλανο μια κοπελα ειχε προβλημα με την νεα ταυτοτητα της(κ λατινικους χαρακτηρες),ξεπεραστηκε,και φυσιολογικα θα βγαλει αυριο την καινουργια.

Για την πτηση της κυριακης μεχρι εχθες δεν ειχε θεσεις και σημερα εχει.

Η εμπειρια σου τι λεει ??? Θα υπαρχουν θεσεις αυριο ??? (δεν εχει ενδειξη για λιγες θεσεις)

Αυριο μεχρι τις 12.00 θα ξερουμε σιγουρα αν βγηκε η νεα ταυτοτητα
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
σε κρατηση της ραυαν το ονομα επρεπε να γραφτει VANGELIS [οπως στο διαβατηριο] και κατα λαθος γραφτηκε VANGLIS [λειπει το Ε] τι κανουμε ?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Μπαινεις στο σαιτ της εταιρειας βρισκεις τα τηλεφωνα της,προσεχεις τις ωρες γιατι δεν ειναι ελλαδας και τους λες τι εγινε και εκεινοι θα σου στειλουν στο μειλ σου τη νεα κρατηση.

Δε νομιζω να μην δεν το διαβασες ξανα αυτο εδω μεσα.Λιγο ψαξιμο χωρις πανικο χρειαζεται.
 

sokvmax1200

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
S.O.S Ryainair (ερωτηση)

γεια σας παιδια.
σας παρακαλω αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει...
πριν καμια ωρα εκλεισα εισητηρια για του γονεις μου (2) με ραιανεαρ απο ελλαδα προς σουηδια.αυτα ειναι με επιστροφη και τα εκλεισα ως εχουν δλδ ενοω ενα εισητηριο μετεπιστροφης.
την ιδια μερα ομως που επιστρεφουν για ελλαδα ,μπηκα να κλεισω και τα παιδακια μου 3 και 7 ετων να φυγουν μαζι με τους παπουδες τους,αλλα ξεχωριστο εισητηριο ομως το σκατοσυστημα τους δεν μ αφησε να τα κλεισω γιατι και καλα ειναι κατω των 16 και εκανα την εξης γκαφα,δηλωσα οτι ειναι ανω των 16 η κορη μου ενω ειναι 7.
τωρα τι γινεται? βασικα πετανε 3 ιουνιου προς ελλαδα.(αν πεταξουν ολοι μαζι:()
μπορω να αλαξω κατι? αυτο τον τιτλο?(mr,chl η ms)
των γονιων μου τα εισητηρια ειναι οκ,απλα οπως αναφερα και πιο πανω η χαζομαρα εγινε καθαρα και λογω ηλικιας γιατι δεν με αφηνε το συστημα τους να προχωρησω λογω της ηλικιας που δεν μπορουν να ταξιδεψουν μονα τους .στην ουσια ομως μονα δεν θα ηταν αλλα σε ποιον να το πω?μακαρι να μιλουσαμε στα κομπιουτερ και να μας απαντουσαν κι ολας!
μπορω μηπως να ερθω σε επαφη με την τραπεζα που εγινε η συναλαγη (τα λεφτα δεν τα ρουφηξανε ακομα) απλα δεσμευτηκε το ποσο απο οτι ειδα και να πω για παραδειγμα οτι δεν θελω να γινει η συναλαγη αυτη?
σας παρακαλω οποιος δηποτε ξερει κατι ας μου απαντησει θα του ημουν ευγνομων...:(
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.753
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom