Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
μηπως στο εμαιλ λεει : ΑΝ εχεις κανει ηδη τσεκ ιν αγνοησε το μνμ?????
Όχι δεν αναγράφει κάτι τέτοιο.. Τσπ όπως και να χει το check in το χω κάνει και τα έχω και εκτυπωμένα..
 

thakaran

Member
Μηνύματα
21
Likes
3
Θέλω να προσθέσω μια βαλίτσα στην επιστροφή από Ρώμη για Θεσσαλονίκη και όταν πηγαίνω στο Manage my booking μου ζητάει τα 4 τελευταία ψηφία της κάρτας που έκανα την αγορά του εισιτηρίου.Ξέρει κανείς αν μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποια άλλη κάρτα (Visa χρεωστική);
Τα 4 τελευταία ψηφία τα ζητάει για να επιβεβαιώσει ότι είσαι όντως εσύ. Βάλε τα 4 τελευταία ψηφία της κάρτας που χρησιμοποίησες για να πληρώσεις για τα εισιτήρια έτσι ώστε να μπεις στην κράτηση και μετά βλέπεις πώς θα πληρώσεις.
 

heavenb

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Ρωτάω γιατί στην προπληρωμένη κάρτα που είχα πληρωσει τα εισιτήρια δεν έχω καθόλου υπόλοιπο.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
τότε θα στην απορρίψει λογικά..Βάλε μέσα το ανάλογο ποσό και τότε πρόσθεσε ό,τι θέλεις.
 

heavenb

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά.Μετά από μερικές αποτυχημένες προσπάθειες τελικά τα κατάφερα.
 

mortis1572

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα, καινούριος στο site και θέλω να ρωτήσω κάτι.
'Εκλεισα με ryanair έχω κάνει το check-in τύπωσα τα εισητήρια(το όνομα είναι σωστό όπως στην ταυτότητα) αλά έκανα μεγάλη πατατιά. Εκεί που έλεγε Type of Document και επιλέγω ID Cart και μετά λέει Numbers of Document αντί να βάλω τοαν αριθμό ταυτότητας υπέθεσα ότι εωνοούσε τον αριθμό εγγράφων που θα κουβαλάω και έβαλα 1 αντί τον αριθμό ταυτότητας. Τη μπορώ να κάνω για να το διορθώσω? Μόνο αν πάρω τηλέφωνο και αν ναι σε ποιο ή στο αεροδρόμιο μπορύν να μου το διορθώσουν?Θα πληρώσω κάτι επιπλέον?
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Καλως ήρθες.
Τα τηλέφωνα είναι στην 2η στήλη σε αυτό το link
Contacting Customer Service
από την μέχρι τώρα εμπειρία μου πιστεύω ότι θα στο αλλάξουν τηλεφωνικά και δεν θα πληρώσεις κάτι πέρα από το κόστος του τηλεφωνήματος.
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
να πάρεις τηλέφωνο στη ryanair και να μην το κάνεις στο αεροδρόμιο.Όσο και να σε χρεωθείς στο τηλέφωνο , τουλάχιστον θα είσαι ήσυχος....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom