Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mortis1572

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ευχαριστώ για την απάντηση.
'Εχω κάποια τηλέφωνα αλλά δεν ξέρω αν είναι σωστά 0448712460003 και 0448712460002, παίρνω και όλο μιλάει. Μπορεί να μου πει κάποιος το τηλεφωνο επικοινωνίας?
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Το τηλέφωνο επικοινωνίας για Ελλάδα είναι το 2ο από αυτά που έχεις(χωρίς το μηδέν μπροστά) και είναι και στην στήλη που έγραψα.Δεν είναι εύκολο τις περισσότερες φορές να μιλήσεις μαζί τους.
 

mortis1572

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Το δεύτερο είναι. Και όντως έχεις δίκιο αρκετά εύκολο και με μεγάλη κατανόηση οι υπάλληλοι.
 
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παρισι
Γεια σας.Εχω κλειση εισητηρια Θεσ/κη - Βουδαπεστη απο 18 εως 23 Ιανουαριου.Μπαινω τωρα στο σαιτ της Rayn aii και δεν βγαζει τις πτησεις.Ξερει καποιος γιατι γινετε αύτο;Υπαρχει περιπτωση να ακυρωθηκαν οι πτησεις;
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Μήπως απλά γέμισε η πτήση;
 

plg92

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Πίτκερν
Kαι μενα μου συμβαινει το ιδιο πραγμα για πτηση απο Θεσ/νικη-Βουδαπεστη κ εκλεισα και το μεσημερι τα εισητηρια κ εμφανιζε τις πτησεις κανονικοτατα!!!Τωρα δεν εμφανιζει πτησεις για τον μισο ιανουαριο,ολο τον φεβρουαριο και το μαρτιο!!Γιατι συμβαινει αυτο?????
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
γιατί κόβει το συγκεκριμένο δρομολόγιο απ'ο 10 Ιανουαρίου.....δυστυχώς για όλους μας
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Κατήργησαν το δρομολόγιο φίλε
 

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
θα τα πάρεις όλα τα χρήματά σου πίσω. Που υπάρχει η ανακοίνωση της κατάργησης του δρομολογίου για Βουδαπέστη;

edit! το βρήκα από το τοπικ των ryanair news: http://www.ryanair.com/en/news/ryan...-at-budapest-as-hochtief-fails-to-lower-costs

Απ' ότι φαίνεται δεν έχει σχέση με τη Θεσσαλονίκη το κόψιμο, είναι θέμα Ryanair-Βουδαπέστης.
 

plg92

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Πίτκερν
θα τα πάρεις όλα τα χρήματά σου πίσω. Που υπάρχει η ανακοίνωση της κατάργησης του δρομολογίου για Βουδαπέστη;

edit! το βρήκα από το τοπικ των ryanair news: Ryanair Announces 40% Cuts At Budapest As Hochtief Fails To Lower?

Απ' ότι φαίνεται δεν έχει σχέση με τη Θεσσαλονίκη το κόψιμο, είναι θέμα Ryanair-Βουδαπέστης.
Οκ.Μακαρι να χεις δικιο.Ευχαριστω...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom