Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
την βοηθεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχω κλεισει εισητηριο και για κλη μου τυχη...................ξεχασα ενα γραμμα στο ονομα μου....ετυχε σε κανενα????????????????ευχαριστω!!!
τι εγινε τελικα ???..το εσωσες το εισητηριο?..δεχτηκαν να διορθώσουν το ονομα?
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Ναι έχει τύχει σε πολλούς.
Καλό θα είναι να πάρεις ένα τηλέφωνο σε ένα από τα νούμερα που έχει εδώ και να τους το πεις
https://www.ryanair.com/en/questions/contacting-customer-service
για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ότι δεν θα γίνει κάποια στραβή.
*Αυτό που γράφτηκε στο πάνω μήνυμα είναι σωστό. Έχεις 24 ώρες περιθώριο από την στιγμή της κράτησης για να διορθώσεις το όνομα σου μόνη και να γλιτώσεις έτσι το τηλεφώνημα.
πως διορθώνεις το ονομα? απο πια εφαρμογη πας??
 

kaki83

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας!!!υπαρχει ομως ακομα ενα προβλημα......εχω κξανει check in,,...παλι μπορω να το διορθωσω?????????αχ παιδια πειτε κατι θετικο!!!!

βρηκα χρονο και μελετησα αρκετα,,ειδα να απαντατε οτι δεν θα υπαρξει προβλημα μαλλον,θα προσπαθησω να τηλεφωνησω κιολας και βλεπουμε...το λαθος μου ειναι apo AIKATERINI AIKTERINI....ξεχασα ,ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ Α!!!αχ θα τρελαθω!!!!
 
Last edited by a moderator:

saroco

Member
Μηνύματα
13
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Δεν τρέχει τίποτα για ένα ορθογραφικό λάθος.. το έκανα και εγώ πρόσφατα ...
Μην κάνεις απολύτως τίποτα..
 

kaki83

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
saroco εισαι σιγουρος?????εχω ξεχασει γραμμαμεσα στο ονομα...ναμην τους παρω τηλ???μπορει να χειροτερεψω τα πραματα???αχ θεουλη μου τι τραβαω.....δεν σκαω για τα χρηματα ειναι πολυ φθηνο το εισητηριο μου,αλλα οοοοοολοοοοο αυτο τοσκασιμο απο χτες,θα με τρελενει σας λεω!!!
 

saroco

Member
Μηνύματα
13
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Σου δείχνω το λάθος μου . Από charalampos έγραψα sharalampos .. Δεν θα έχεις θέμα μην αγχώνεσαι.. Και πιο παλιά είχα ξανακάνει λάθος και δεν έγινε τίποτα
 

kaki83

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
αχ ευχαριστω ευχαριστω!!!και δεν μου λες ουτε απο germania Που γυρναω θα εχω????ειναι και λιγο μυστηριοι αυτοι...
 

saroco

Member
Μηνύματα
13
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Μην ευχαριστείς. Ίδια εταιρεία είναι και εκεί .. Δεν μπορούν να σου πουν ότι δεν πετάς για ένα ορθογραφικό λάθος.
 

kaki83

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
λοιπον παιδια ,επειδη επρεπε να ηρεμησω 100 τοις εκατο,εκανα και το τηλεφωνημα..!διορθωθηκαν ολα και πολυ γρηγορ μαλιστα!ειστε πραγματικα πολυ καλοι και μπραβο σας για την ενημερωση!!
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Μπορεις να παρεις υγρα,ζελε μεχρι 100 ml το τεμαχιο και με οριο 10 τετοια τεμαχια.....
Προσεχε,το βαρος του περιεχομενου,φαινεται απο το τι γραφει η συσκευασια δηλ.εχεις κρεμα σωματος πχ που η συσκευασια γραφει 200 ml,και εσυ εχεις ξοδεψει το μισο,το θεωρουν 200 και οχι 100 που νομιζεις....
Καλησπέρα,
με μια αναζήτηση στο google βρήκα αυτό το ποστ κι επειδή πρόκειται για παρεξήγηση γράφτηκα στο φόρουμ για να γράψω ποιο είναι το σωστό (συγγνώμη για το θράσος, πρώτο ποστ και "διόρθωση" αλλά κάποιος μπορεί να βρει χρήσιμο αυτό που θα γράψω). Όντως οι συσκευασίες πρέπει να είναι μέχρι 100 ml αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι έχεις όριο 10 τέτοια τεμάχια. Η σακούλα είναι χωρητικότητας ενός λίτρου, πράγμα που σημαίνει ότι αν βάλεις χύμα νερό μέσα, θα χωράει ένα λίτρο νερό. Δεν σημαίνει ότι χωράνε συσκευασίες που συνολικά είναι ένα λίτρο. Πρέπει να υπολογίσεις ότι οι συσκευασίες πιάνουν κάποιο χώρο, τα μπουκάλια, τα καπάκια τους, αν έχουν και αντλία ακόμα χειρότερα. Αν δοκιμάσει κανείς να βάλει στο σακουλάκι 10 συσκευασίες των 100 ml, δεν πρόκειται να χωρέσουν με τίποτα. Η χωρητικότητα αφορά χύμα νερό και όχι συσκευασίες που αθροιστικά περιέχουν υγρά 1 λίτρου. Θα μπορούσαν για να μην μπερδεύουν τον κόσμο να λένε "σακούλα μεγέθους 20χ20 εκ.".
Αυτό που έχει σημασία είναι η σακουλίτσα να είναι χωρητικότητας ενός λίτρου (περίπου 20χ20 εκατοστά), οι επιμέρους συσκευασίες να είναι χωρητικότητας όχι μεγαλύτερης των 100 ml και μπορείς να βάλεις όσες θέλεις αρκεί να χωράνε στη σακουλίτσα και αυτή να μπορεί να κλείσει, μην μείνει ανοιχτή.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αυτό που έχει σημασία είναι η σακουλίτσα να είναι χωρητικότητας ενός λίτρου (περίπου 20χ20 εκατοστά)...
Το λίτρο είναι όγκος και τα εκατοστά χ εκατοστά είναι επιφάνεια.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.932
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom