EasyJet Ερωτηματικά - Εκτύπωση Boarding Pass

mariakat

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους και καλη χρονια!
εχω το εξής θέμα. εχω κλείσει εισητήρια για Μάντεστερ μέσω easyjet , οταν παω να τυπώσω το boarding pass μου γραφει τα γράμματα του αριθμου ταυτότητας με ερωτηματικά πχ ??12345. Φαντάζομαι οτι πρέπει να τα βαλω με λατινικους χαρακτήρες αλλά τι γινεται όταν υπαρχει Δ Φ Ξ Θ Ψ δηλαδη χαρακτήρες πυ δεν υπάρχουν στα λατινικά?
 

mariakat

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ε? δεν βγαζω καινουριο εισητήριο μπορώ να αλλαξω τα στοιχεία της ταυτότητας απλα δεν ξερω πως να γραψω τους ελληνικους χαρακτήρες
 

mariakat

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Λεει οτι αντί για Ξ βάζουμε Χ .... οποτε δεν βοηθαει αν εξαιρεσεις οτι εχουμε κι αλλο Χ! σ'ευχαριστω ομως πολυ :)
 

mariakat

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
οχι με λατινικους εβαλα τα ονοματα κανονικα απλως μου ζηταει να γραψω και τον αριθμό ταυτότητας αφού κάνω την κρατήση .εγινε δηλαδη η κρατηση κανονικα΄και τώρα μου λεει να προσθέσω τα στοιχεία ταυτότητας. και ρωταω τι γινεται αν ο αριθμός ταυτότητας εχει εναν απο τους παραπάνω χαρακτήρες
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
υπάρχουν ακόμα ταυτότητες με Δ; γιατί νομίζω πως μόνο με Φ υπάρχουν :/
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
καλησπέρα κι από μένα! αν θέλει ας με ενημερώσει κάποιος,είναι υποχρεωτικό το ηλεκτρονικό τσεκ ιν στην easy jet ή μπορώ να το κάνω και στο αεροδρόμιο χωρίς επιβάρυνση;
 

travellgirl

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
καλησπέρα κι από μένα! αν θέλει ας με ενημερώσει κάποιος,είναι υποχρεωτικό το ηλεκτρονικό τσεκ ιν στην easy jet ή μπορώ να το κάνω και στο αεροδρόμιο χωρίς επιβάρυνση;
Μπορείς να το κάνεις χωρίς επιβάρυνση...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.440
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom