Ερωτηματολόγιο TravelStories 2011

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Δηλαδή 200 και πλέον από μας είχαν την καλοσύνη να μη βγούν να μας ενημερώσουν κι αυτοί για τη συμμετοχή τους... :)
Οκ, αγαπητέ taver σου ανακοινώνω με χαρά ότι είμαι ανάμεσα στους 200 που "είχαν την καλοσύνη να μη βγουν να σας ενημερώσουν για τη συμμετοχή τους":D:haha:
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Οκ και από μένα, επιστρέφω στην αγαπημένη μου αναζήτηση προσφορών. (έτοιμος είμαι να πατήσω για Κρακοβία:)
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
taver μόνο μην κάνεις το ίδιο σχόλιο και όταν ψηφίζουν ταξιδιωτικές ιστορίες κάθε μήνα... ;)
 

ILIA

Member
Μηνύματα
42
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
ερωτηματολογιο

ok και από μένα!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σας ευχαριστούμε πολύ για την δυναμική συμμετοχή! Ήδη το ερωτηματολόγιο έχουν συμπληρώσει πάνω από 500 άτομα, ενώ βλέπω και πολλές παρατηρήσεις / προτάσεις στις ερωτήσεις που επέτρεπαν ελεύθερο κείμενο!

Να είστε σίγουροι ότι οι επόμενοι μήνες του site θα έχουν μέσα στο πρόγραμμα την υλοποίηση των πιο δημοφιλών προτάσεων που έχετε κάνει, αλλά και τη διόρθωση των μειονεκτημάτων/προβλημάτων που μας έχετε στείλει!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.677
Likes
50.532
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Βάλε μας και κανένα στατιστικό...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όταν ολοκληρωθεί εννοείται ότι θα βάλω ορισμένα στατιστικά που πιστεύω θα τα βρείτε και πολύ ενδιαφέροντα! Προς το παρόν περιμένω να λάβουν μέρος ακόμα περισσότερα άτομα :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.809
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom