Ταϊλάνδη Ερώτηση για αεροπορικά προς Ταϊλάνδη

Μηνύματα
39
Likes
233
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Που την είδες αυτήν την τιμή?
Μήπως είναι με low cost (scoot κλπ.) που δεν περιλαμβάνουν αποσκευές κλπ.?
δεν ξέρω αν έχει ακόμη γι αυτό ρωτάω. με british kai turkish βρήκα καλές τιμές. τώρα την κατάρ την βρίσκεις και με 590 περίπου.
γι αυτό ρωτάω ποιες ημερομηνίες.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Υπαρχει μια σχετική ευελιξία με τις ημερομηνίες.. πες μου τι βρίσκεις οχι όμως Scoot. Σε ευχαριστώ

** Βρίσκω για 15 μέρες κάτω απο 600 με aeroflot αλλα μόλις προσπαθώ για 18-20 μέρες ανεβαίνει η τιμή!
 
Last edited:
Μηνύματα
39
Likes
233
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Θελω 18-20 μέρες ...
Εκτος και αν δεν παω Chiang Mai που θα εχει και πολλες βροχες!!
13/7-2/8 με Royal 633

Αν θες με Qatar ξεκινάει από 645 για Ιούλιο τουλάχιστον. Εμείς πάμε με την British.
 
Last edited by a moderator:

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Επίσης, αν το οικονομικό παίζει σημαντικό ρόλο έχει καλές τιμές από Σόφια για Βangkok με Qatar (κοντά στα 450€ με επιστροφή) για Ιούλιο (π.χ. 7-24 Ιουλίου), αν συνδυαστεί με πτήσεις με ryanair από Αθήνα για Σόφια με χρέωση βαλίτσας ίσως βολέψει.
 
Last edited:
Μηνύματα
39
Likes
233
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Επίσης, αν το οικονομικό παίζει σημαντικό ρόλο έχει καλές τιμές από Σόφια για Βangkok με Qatar (κοντά στα 450€ με επιστροφή) για Ιούλιο (π.χ. 7-24 Ιουλίου), αν συνδυαστεί με πτήσεις με ryanair από Αθήνα για Σόφια με χρέωση βαλίτσας ίσως βολέψει.
Με βαλιτσα κιολας στην ραιν; θα ανεβει 300 ευρω πανω και για τους 2 το λιγοτερο. Οποτε μία η άλλη θα βγει. Αυτο αξιζει αν δεν έχεις βαλίτσες

:haha::haha::haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Εγω γυρίζω απο τη δουλεια και η τύχη μου δουλευει!!! Πολύ ωραία ιδέα η Σόφια θα το δω και ισως παω και με αυτοκίνητο (Λάρισα είμαι, αέριο έχω στο αυτοκίνητο, του 2004 ειναι δεν μου το κλέβει κανένας χα χα!! ) Ευχαριστώ πόλυ πολυ πολυ....
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Εγω γυρίζω απο τη δουλεια και η τύχη μου δουλευει!!! Πολύ ωραία ιδέα η Σόφια θα το δω και ισως παω και με αυτοκίνητο (Λάρισα είμαι, αέριο έχω στο αυτοκίνητο, του 2004 ειναι δεν μου το κλέβει κανένας χα χα!! ) Ευχαριστώ πόλυ πολυ πολυ....
Το πάρκινγκ στο sof δεν είναι ακριβο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.787
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom