Ινδία Ερώτηση για βίζα Ινδίας

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Όχι εννοούν επαγγελματικά
 

xalara

Member
Μηνύματα
217
Likes
665
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
Πλέον μπορείς να την βγάλεις online σωστά;
Σωστα e-visa ηλεκτρονικά που είναι πανευκολο. Απλα πρόσεξε να χρησιμοποιείς το legit site γιατι υπάρχουν διάφορες απομιμήσεις.
 

travel_lover

Member
Μηνύματα
156
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ -
Επειδή δεν ξέρω πόσο καιρό θα μου βγει το ταξίδι για Ινδία και έχω πληρώσει για μηνιαία βίζα, γνωρίζει κανείς τι μπορεί να γίνει ώστε να μείνω κι άλλο πέρα από τις 30 ημέρες;
Έχω την δυνατότητα, όσο θα βρίσκομαι εκεί, να εξασφαλίσω μια νέα βίζα ώστε να μπορώ να φύγω έπειτα χωρίς προβήματα;
 

las

Member
Μηνύματα
89
Likes
315
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Καλησπέρα παιδιά την βοήθεια σας θέλω οποιος μπορεί..προσπαθώ να βγάλω βίζα για Ινδία και μου ζητάει στο applicant details: national id number ( είναι ο αριθμός ταυτότητας σωστά;) και visible identification marks το οποίο δεν είμαι σίγουρη τι ακριβώς είναι..
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.133
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλησπέρα παιδιά την βοήθεια σας θέλω οποιος μπορεί..προσπαθώ να βγάλω βίζα για Ινδία και μου ζητάει στο applicant details: national id number ( είναι ο αριθμός ταυτότητας σωστά;) και visible identification marks το οποίο δεν είμαι σίγουρη τι ακριβώς είναι..
Visible identification marks είναι τα χαρακτηριστικά σημάδια που έχεις στο σώμα σου. Ελιές, ουλές, τατουάζ, κηλίδες κλπ.
 
D

Delmem38110

Guest
Καλησπέρα παιδιά την βοήθεια σας θέλω οποιος μπορεί..προσπαθώ να βγάλω βίζα για Ινδία και μου ζητάει στο applicant details: national id number ( είναι ο αριθμός ταυτότητας σωστά;) και visible identification marks το οποίο δεν είμαι σίγουρη τι ακριβώς είναι..
αριθμό ελληνικής ταυτότητας.
δηλώνεις αν έχεις σημάδια αναγνώρισης. μια μεγάλη ελιά για παράδειγμα η ένα άλλο σημάδι στο πρόσωπο, τατουάζ επίσης............ και τα σχετικά που μπορεί να δει κάποιος και να σε αναγνωρίσει. και φαίνονται.
 
Last edited by a moderator:

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Καλημέρα σε όλους. Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει, ταξιδεύω για Μπανγκόκ με 4ωρη αναμονή στη Βομβάη. Θέλω να ξέρω αν χρειάζομαι βίζα Ινδίας, εννοείται ότι δεν θα βγω από το αεροδρόμιο. Έχω προσπαθήσει πολλές φορές να πάρω τηλ στην πρεσβεία της Ινδίας, αλλά δεν τα έχω καταφέρει. Ούτε και από το σάιτ της έχω καταφέρει να αποκτήσω σαφή άποψη.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Εάν δε βγεις από το αεροδρόμιο δε χρειάζεσαι βίζα. Αν έχεις αποσκευές που πρέπει να παραλάβεις τότε βγαίνεις και χρειάζεσαι.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.189
Μηνύματα
883.391
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom