Γαλλία Ερώτηση για μετάβαση στο Στρασβούργο

Nitrous

Member
Μηνύματα
145
Likes
113
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Δειτε και από Αθήνα έχει κάθε παρασκευη και Δευτέρα πτήσεις για βασιλεία σε καλές τιμές λογικά. Αλλά για στρασβουργο αρκετά οικονομικό είναι με Ryan air Athens Frankfurt και μετά .Flixbus. Έχει και η .Lufthansa Athens frankfurt Strasbourg με λεωφορείο χωρίς στάσεις σε μερικές μέρες με καλές τιμές. Εγώ αυτό χρησιμοποιώ γιατί σε περίπτωση καθυστέρησης σε καλύπτουν χωρίς χρέωση. Ενώ με ρυαν και φλιξ είναι λίγο μπέρδεμα άμα γίνει η στραβη. Ότι θες μου λες.
επισης καλες ημερομηνιες ειναι τελος νοεμβριου με τις πρωτες 10 12 μερες του δεκεμβριου, και τα αεροπορικα δεν ειναι πολυ ακριβα και τα ξενοδοχεια ειναι σε ποιο βατα επιπεδα.
 
Last edited:

Cristina sarrani

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Γειά σας είμαι νέο μέλος και ταξιδεύω πολύ η ζωή μου είναι τα ταξίδια έκλεισα σε λίγο καιρό το Στρασβούργο από το baden Baden μέσω rayan γιατί το Πάσχα που ήμουν Βασιλεία δε με βόλεψε αν και ήταν κοντά πως θα πάω στο Στρασβούργο από το αεροδρόμιο Baden Baden έχει μέσο ή θα πρέπει να πάω Κάρλσρουή η Μέσα στην πόλη του Baden Baden ευχαριστώ

Το χώ κλείσει το εισιτήριο πολύ φτηνό με Rayan από Θεσσαλονίκη γιατί μένω εδω
 
Last edited by a moderator:

hlhjac

Member
Μηνύματα
418
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος

Cristina sarrani

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0

Nitrous

Member
Μηνύματα
145
Likes
113
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Αν μπεις στο σιτε του αεροδρομίου έχει αναλυτικά δρομολόγια λεωφορείων.
Μπορείς να βάλεις το BlaBlaCar και να κλεισεις από εκεί με πολύ λίγα χρηματα.
 

LIMGIRL

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Χαίρετε,
Να ρωτήσω και εγώ κάτι? Έκλεισα εισητήρια από βασιλεία για Στρασβούργο για 2 μεγάλους και 2 παιδικά. Τα παιδικά εισητήρια όμως είναι μέχρι 11.
(up to 11 years old). Το ένα μου παιδάκι είναι 11ετων και 5 μηνών . Έπρεπε να κλείσω εισητηριο για ενήλικα ? Τι πρόβλημα μπορεί να μου δημιουρησουν ?έχω αγχωθει!
 

Nitrous

Member
Μηνύματα
145
Likes
113
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα. Έχεις αποσκευές? Μόνο εκεί μπορεί να σου πουν κάτι αλλά και πάλι δε νομιζω. Απλά θα χρειαστουν τα παιδιά ταυτότητες η διαβατήρια.
 

LIMGIRL

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα. Έχεις αποσκευές? Μόνο εκεί μπορεί να σου πουν κάτι αλλά και πάλι δε νομιζω. Απλά θα χρειαστουν τα παιδιά ταυτότητες η διαβατήρια.
Ναι εχω χειραποσκευες . Ο καθε ενας την δικη του... εχτρα βαλιτσα ομως οχι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom