EasyJet Ερώτηση για easyjet

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Μα δεν φαίνονται, απλά αποθηκεύεται στο σύστημα ο αριθμός σου. Εσένα τι αριθμό σου γράφει μόνο στο ένα boarding pass που έλεγες; Γκουγκλαρε και γράψε easyjet boarding pass και θα δες και εικόνες.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
κάτω από τα ονόματα μας φαίνονται και οι αριθμοί των διαβατηρίων απλως δεν ξέρω αν αποθηκεύτηκαν στο σύστημα για το δρομολόγιο Θεσσαλονίκης Ρώμης. Θα το γκουγκλαρω πάντως δε το σκέφτηκα thanks!!
 

martine

Member
Μηνύματα
67
Likes
101
Έλαβα ενα email απο την easyjet σχετικα με την πτήση μου για Ρωμη τον Αύγουστο. Όπως με ενημέρωσαν δεν θα πεταξουμε με αεροπλάνο της εταιρείας άλλα με την εταιρεια Titan Airways.Εψαξα στο ιντερνέτ και διαπίστωσα οτι είναι βρετανική εταιρεια για πτήσεις charters. Ξέρετε εαν είναι οντως καλη ? Αλλά και για ποιο λίγο ενδέχεται να το κανει αυτό η easy jet?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Προφανώς δεν θα της έβγαινε το πρόγραμμα και θα νοίκιασε κανένα χρέπι από την Titan... δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας... το αεροπλάνο θα είναι μεν λίγο χειρότερο από αυτά της Easy αλλά θα είναι ασφαλέστατο... αλλά και με original αεροπλάνο της Easy να πέταγες δεν νομίζω να είχες και ιδιαίτερες απαιτήσεις...
 

t_sakk

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
....
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
Καλησπέρα στη παρέα.
και εγώ έλαβα mail από την easyjet για τη πτήση μου τον Ιούλιο για Ρώμη θα πάμε με αεροπλάνο της titan airways. Η αλήθεια είναι ότι ψιλό αγχώθηκα. Δεν νομίζω όμως μια εταιρεία να ρισκάρει το όνομα της εάν πρώτα δεν έχει κάνει τους απαραίτητους ελέγχους....
 

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
Καλησπέρα σας!

Όπως και στα παιδιά πιο πάνω και εμένα μου ήρθε email από την easyjet για την πτήση μου - 2 Ιουλίου από Κέρκυρα για Ρώμη - Ότι θα πραγματοποιηθεί με αεροπλάνο της titan! Τώρα θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζεται όση έχετε παρόμοιο θέμα αν σε αυτή την περίπτωση ισχύει και από Ρώμη προς Ελλάδα το ίδιο! Δηλαδή και από εκεί θα ταξιδέψουμε με αεροπλάνο της Titan??
Στο email αναφέρετε μόνο το κωδικός της κράτησης και τίποτα άλλο!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Η αλήθεια είναι πως δεν αναγράφεται κάτι τέτοιο και για την επιστροφή, αλλά τι σημασία έχει; δεν αλλάζει κάτι....
 

Chrisy

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Κι εμενα αυτο μου ειπαν απο το γραφειο ασφαλειας του αεροδρομιου αλλα η δικια μου δεν εχει περασει την 15ετια.
 

vasilisD

Member
Μηνύματα
292
Likes
92
καλησπέρα σας!
έψαξα στο site της εταιρίας για εισιτήρια από Κέρκυρα προς Παρίσι και μου βγάζει τις πτήσεις που έχει μέχρι και Σεπτέμβριο! Αυτό σημαίνει ότι από Σεπτέμβριο και μετά σταματάει τις πτήσεις για τον συγκεκριμένο προορισμό ή ότι απλά δεν έχουν ενημερώσει ακόμα τις πτήσεις από Σεπτέμβριο και μετά???
Αν γνωρίζει κάποιος θα με βοηθούσε πολύ και στις μελλοντικές μου αναζητήσεις!
Ευχαριστώ πολύ!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
καλησπέρα σας!
έψαξα στο site της εταιρίας για εισιτήρια από Κέρκυρα προς Παρίσι και μου βγάζει τις πτήσεις που έχει μέχρι και Σεπτέμβριο! Αυτό σημαίνει ότι από Σεπτέμβριο και μετά σταματάει τις πτήσεις για τον συγκεκριμένο προορισμό ή ότι απλά δεν έχουν ενημερώσει ακόμα τις πτήσεις από Σεπτέμβριο και μετά???
Αν γνωρίζει κάποιος θα με βοηθούσε πολύ και στις μελλοντικές μου αναζητήσεις!
Ευχαριστώ πολύ!
Ναι αυτό σημαίνει, είναι εποχική η πτήση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.890
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom