Εστιατόρια και μπαράκια στη Θεσσαλονίκη

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Σωστά,και τα δύο μαγαζιά (στην παραλία και στη Βενιζέλου) έκλεισαν όπως είπε και ο @tatooine.

Το Lord of Mussels έκλεισε και αυτό στις αρχές της χρονιάς.

Στο HAYAT,τούρκικη κουζίνα,ο ιδιοκτήτης είναι πολιτικός πρόσφυγας από την Τουρκία,νομίζω Κούρδος.

Τα καλύτερα σιροπιαστά (λίγο σιρόπι, πολύ φιστίκι Αιγίνης ή Συρίας, έντονο βούτυρο) τα είχε το Σιρόπι στο λιμάνι,αλλά δυστυχώς έκλεισε και αυτό πέρσι.Τώρα θα έλεγα ο Γαλυφιανάκης και η Νικηφόρου.
Γαλυφιανάκης υποθέτω ότι είναι ό ίδιος με την Αθήνα:

Η Νικηφόρου μπαίνει στην λίστα.Και το Hayat φυσικά.
 
Last edited:

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Θέλω κι εγώ να πάω αλλά δεν θα το κάνω γιατί ο τρόπος που απαντά στις κριτικές είναι απαράδεκτος ! Επίσης είναι πανάκριβος. View attachment 442878
σορρυ αλλα τι καραγκιοζης einai αυτος?
k υπαρχει κοσμος που paei k του δινει λεφτα?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Ίδιος με ποιον από όλους της Αθήνας? :p
Μια ματιά που έριξα στην φωτο υποθέτω με αυτόν που έχει τα πολλά μαγαζιά στην Αθήνα.΄Οχι με τον Γ.Γαλυφανικάκη που έχει τα δύο(Μεσογείων-Πόρτο Ράφτη).Δεν ξέρω βέβαια μπορεί να κάνω και λάθος.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.877
Likes
14.381
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
σορρυ αλλα τι καραγκιοζης einai αυτος?
k υπαρχει κοσμος που paei k του δινει λεφτα?
Μάλλον γι’αυτό τον διώξανε από την Αυστραλία.
Οσο για τον «πολιτικό πρόσφυγα» που διατηρεί εστιατόριο τουρκικής κουζίνας, λυπάμαι που θα το γράψω αλλά δε πληρώνει τους εργαζόμενους του κι από μας είναι Χ.
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
811
Likes
10.212
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Για το Καλά Καθούμενα μάλλον "δεν" είναι η γνώμη σας όπως διάβασα μερικές σελίδες πίσω...Τώρα έμαθα ότι άνοιξε και στην Αθήνα(δεν ξέρω από πότε) και έλεγα ίσως να πήγαινα....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Ειναι προφανες οτι ολα αυτα τα χρονια η Lifo γραφει για εστιατορια απο την καλη της την καρδια. Μακρια απο μας η υποψια οτι ειναι πληρωμενα αρθρα.
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
579
Likes
2.343
Ειναι προφανες οτι ολα αυτα τα χρονια η Lifo γραφει για εστιατορια απο την καλη της την καρδια. Μακρια απο μας η υποψια οτι ειναι πληρωμενα αρθρα.
Δεν ανοιγω ποτε τετοια αρθρα διαφημιστικου κριντζ αλλα μπηκα σε αυτο κ εχω λιωσει στα γελια

Qt
Απίστευτα πολιτισμένο κοινό, ακόμα και οι 20άρηδες είχαν συμπεριφορά διανοούμενου
Unqt

😂😂😂
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.791
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom