Εστιατόρια και μπαράκια στη Θεσσαλονίκη

apos

Member
Μηνύματα
196
Likes
523
Συμφωνώ για το +τροφή,ποτέ όμως το χειμώνα,έχει τόσα άλλα ωραία μέρη να πάω,δεν θα κλειστώ στην πλαστικούρα και στην καπνίλα.Φυσικά το Iberico έχει ωραίες κοπές αλλά δεν φαντάζομαι ότι θα έρθει το κορίτσι από τη Ρόδο στην πόλη μας για να φάει κοπές
Ποια είναι αυτά τα άλλα μέρη;
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.748
@fenia42 @vicky_pl ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση !

@Dr Snoopy η αλήθεια είναι ότι δεν είναι δική μου προτεραιότητα αλλά αρέσουν στον σύντροφό μου , οπότε ακολουθώ! Προσωπικά θα ήθελα να πάω σε μαγαζιά με πολιτική κουζίνα, έχω ακούσει ότι η Θεσσαλονίκη φημίζεται για αυτά. Αν έχετε κάποια πρόταση θα χαρώ πολύ να την ακολουθήσω!
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
797
Likes
10.008
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Ζηλανδία
@fenia42 @vicky_pl ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση !

@Dr Snoopy η αλήθεια είναι ότι δεν είναι δική μου προτεραιότητα αλλά αρέσουν στον σύντροφό μου , οπότε ακολουθώ! Προσωπικά θα ήθελα να πάω σε μαγαζιά με πολιτική κουζίνα, έχω ακούσει ότι η Θεσσαλονίκη φημίζεται για αυτά. Αν έχετε κάποια πρόταση θα χαρώ πολύ να την ακολουθήσω!
Δηλαδή κυρία μου επιθυμείτε Hunkar begendi,Κεμπάπ γιαουρτλού (αρνίσια ή με κοτόπουλο),ιτς πιλάφ,αρνί με βερύκοκκα και κους κους,παστουρμαδοπιτάκια,αυγά τηγανητά με καβουρμά κλπ ?
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.748
Δηλαδή κυρία μου επιθυμείτε Hunkar begendi,Κεμπάπ γιαουρτλού (αρνίσια ή με κοτόπουλο),ιτς πιλάφ,αρνί με βερύκοκκα και κους κους,παστουρμαδοπιτάκια,αυγά τηγανητά με καβουρμά κλπ ?
Ακριβώς!!!
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.748
Εφτασεεεεεεεεε ! Στην ΚΑΝΟΥΛΑ
@fotast

Ευχαριστώ πολύ!!
Έφτασα πριν λίγο και έχω ήδη την πρώτη πρόταση για καφέ.
Le jardine πολύ καλός καφές,μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση ότι μαζί με το ρόφημα σου φέρνουν έναν κατάλογο με επιλογές με γλυκά και αλμυρά για κέρασμα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
797
Likes
10.008
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Ζηλανδία
Το Καρνάγιο μεταφέρεται στην Αρετσού πλέον, σε όποιους Θεσσαλονικιούς και μη, το έχουν επισκεφθεί, ξέρουν τι χάνουμε! Ή τέλη Σεπτεμβρίου ή αρχές Οκτωβρίου θα έχει μεταφερθεί το κατάστημα στην Πλαστήρα στην Αρετσού.
Καλά τσίπουρα παιδιά...
Μεταφέρθηκε στην Καλαμαριά,Αγίου Νικολάου 4,δεύτερος κάθετος δρόμος στην Πλαστήρα μετά την πλατεία Σκρα.Καλά τσίπουρα.....................
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom