Γενικά Εφταήμερη εκδρομή

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Επίσης, η ΠΠΣΠΘ (ωραίο nick) ρωτάει να της πούμε προσφορές για να πάνε στο ταξίδι, όχι γνώμες για το που να πάνε...
ΠΠΣΠΘ (δεν το χορταίνω!) δεν έχει εμπορικό χαρακτήρα το site και δε θα βρεις εδώ προσφορές για το ταξίδι σας...Αυτό που μπορείς να βρεις είναι πολλές και πολύτιμες κατά κύριο λόγο ΓΝΩΜΕΣ για το ποια μέρη να επισκεφτείτε και ποιο είναι το πρόγραμμα που βγαίνει ανετότερα. Εσένα σε ενδιαφέρει αυτό; Μη γράφουμε τζάμπα.
 
Μηνύματα
8
Likes
0
Παιδια εκτιμω το ενδιαφερον σας αλλα 1ον εκδρομη θα παμε ολη οι ταξη και το καλοκαιρι ο καθενας με την παρεα του, 2ον λεμε οδοικος για να ειναι πιο οικονομικο και δεν μας πειραζει να φαμε 2 μερες μες στο λεωφορειο, 3ον θελω προσφορες απο ταξιδιωτικα γραφεια που θα αναλαβουν την εκδρομη. Για' αυτο ειπα αν υπαρχουν εδω μεσα. Δεν ξερω αν υπαρχουν γραφεια και αν κανουν προσφορες. Οποτε καλο θα ηταν να μου πειται μερη και τιμες αν ειστε ταξιδιωτικα γραφεια καποιοι.

Επίσης, η ΠΠΣΠΘ (ωραίο nick) ρωτάει να της πούμε προσφορές για να πάνε στο ταξίδι, όχι γνώμες για το που να πάνε...
ΠΠΣΠΘ (δεν το χορταίνω!) δεν έχει εμπορικό χαρακτήρα το site και δε θα βρεις εδώ προσφορές για το ταξίδι σας...Αυτό που μπορείς να βρεις είναι πολλές και πολύτιμες κατά κύριο λόγο ΓΝΩΜΕΣ για το ποια μέρη να επισκεφτείτε και ποιο είναι το πρόγραμμα που βγαίνει ανετότερα. Εσένα σε ενδιαφέρει αυτό; Μη γράφουμε τζάμπα.
ΑΑΑ σε ευχαριστω πολυ!
 
Last edited by a moderator:

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Τιμή και δόξα στην ΠΠΣΠ... (maltakias που είσαι? για να σε βλέπω να παίρνεις θέση...)

Τα ρέστα έχουν συζητηθεί δεκάδες φορές και βαριέμαι να γράφω και να διαβάζω τα ίδια...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.741
Likes
15.152
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μπράβο σας παιδιά,μου θυμίσατε τα νιάτα μου.
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
Στην πρότυπη διδασκαλία του Πειραματικού Σχολείου προβλέπεται και η κατάργηση του τονισμού και της ορθογραφίας; Φαντάσου τι γίνεται στα μη πρότυπα σχολεία....
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τιμή και δόξα στην ΠΠΣΠ... (maltakias που είσαι? για να σε βλέπω να παίρνεις θέση...)

Τα ρέστα έχουν συζητηθεί δεκάδες φορές και βαριέμαι να γράφω και να διαβάζω τα ίδια...
Σου έχω πει ότι δεν τα κατέχω τα φοιτητικά ρε.

Στο θέμα μας να πάτε Πράγα/Βουδαπέστη και αφήστε τους άλλους να λένε.
Μια χαρά θα περάσετε.

Ρε μουρόχαβλοι 17 ετών παιδιά είναι,δεν θέλουν να δουν τη Σίσσυ ούτε το Άουσβιτς.Μάλλον έχετε ξεχάσει όλοι πως είναι τα 17 και είστε και νεώτεροι,από εμένα,μερικοί από εσάς.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Παιδια εκτιμω το ενδιαφερον σας αλλα 1ον εκδρομη θα παμε ολη οι ταξη και το καλοκαιρι ο καθενας με την παρεα του, 2ον λεμε οδοικος για να ειναι πιο οικονομικο και δεν μας πειραζει να φαμε 2 μερες μες στο λεωφορειο, 3ον θελω προσφορες απο ταξιδιωτικα γραφεια που θα αναλαβουν την εκδρομη. Για' αυτο ειπα αν υπαρχουν εδω μεσα. Δεν ξερω αν υπαρχουν γραφεια και αν κανουν προσφορες. Οποτε καλο θα ηταν να μου πειται μερη και τιμες αν ειστε ταξιδιωτικα γραφεια καποιοι.
Η αληθεια ειναι και τις 5 μερες να τις φατε στο δρομο,εσεις παλι ευχαριστημενοι θα ειστε:)Ειναι τωρα η ηλικια,που πιο πολυ ενδιαφερεται για την παρεα και την πλακα(και καλα κανετε!)παρα να γνωρισει ουσιαστικα μια χωρα.Αν δεν εχετε οικονομικη διαφορα με καποιο μερος στην Ελλαδα,η επαφη σας με πολεις του εξωτερικου ειναι καλη ιδεα,αλλα δεν νομιζω οτι σε αυτο το σαιτ θα βρειτε ταξιδιωτικα γραφεια.Καλο ταξιδι και καλα να περασετε:lol:!!
 
Last edited by a moderator:

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Τιμή και δόξα στην ΠΠΣΠ... ..υπαρχουν ακόμη αυτοί????????
 
Μηνύματα
8
Likes
0
Στην πρότυπη διδασκαλία του Πειραματικού Σχολείου προβλέπεται και η κατάργηση του τονισμού και της ορθογραφίας; Φαντάσου τι γίνεται στα μη πρότυπα σχολεία....
Το οτι εγω ειμαι ανορθογραφη και δεν βαζω τονους για λογους γρηγοραδας, δεν σημαινει πως το σχολειο ειναι χαλια. Σε πληροφορω πως ονομαστικε "Προτυπο" για την ιστορια που κουβαλαει. Και μεσα στο νεο προγραμμα του σχολειου προβλεπονται απολυσεις καθηγητων που δεν εχουν προσοντα για να διδασκουν σε τετοια σχολεια. Τους ζητουνται πραγμματα που ουτε στο Χαβραρντ δεν ζητανε και μιλαω κυριολεκτικα.Τους κρινουν ανθρωποι που ποτε τους δεν εχουν μπει σε μια ταξη. Ποτε δεν εχουν ερθει αντιμετωποι με παιδια.Απλως κρινουν απο τα προσοντα του καθε καθηγητη. Υπαρχουν και ανορθογραφοι τι να κανουμε δηλαδη; Να τους πεταξουμε απο το σχολειο; Για μενα μπορεις να λες οτι θες αλλα δεν επιτρεπω να μιλας για ενα τετοιο σχολειο με αυτο τον τροπο, εφοσον δεν ξερεις την ιστορια του και ποσα πολλα εχει προσφερει.Ενημερωσου πρωτα και μετα κανε την κρητικη σου γιατι ειμαι σιγουρη πως αν ηξερες 2 πραγματα για το σχολειο δεν θα ειχες αυτην την γνωμη.

Η αληθεια ειναι και τις 5 μερες να τις φατε στο δρομο,εσεις παλι ευχαριστημενοι θα ειστε:)Ειναι τωρα η ηλικια,που πιο πολυ ενδιαφερεται για την παρεα και την πλακα(και καλα κανετε!)παρα να γνωρισει ουσιαστικα μια χωρα.Αν δεν εχετε οικονομικη διαφορα με καποιο μερος στην Ελλαδα,η επαφη σας με πολεις του εξωτερικου ειναι καλη ιδεα,αλλα δεν νομιζω οτι σε αυτο το σαιτ θα βρειτε ταξιδιωτικα γραφεια.Καλο ταξιδι και καλα να περασετε:lol:!!
Ευχαριστουμε πολυ και εσενα και ολους οσοι ασχοληθικαν! Η αληθεια ειναι οντως πως οπου και να παμε θα ειναι τελεια γιατι θα ειμαστε ολοι μαζι.
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.055
Likes
41.223
Και μεσα στο νεο προγραμμα του σχολειου προβλεπονται απολυσεις καθηγητων που δεν εχουν προσοντα για να διδασκουν σε τετοια σχολεια. Τους ζητουνται πραγμματα που ουτε στο Χαβραρντ δεν ζητανε και μιλαω κυριολεκτικα.Τους κρινουν ανθρωποι που ποτε τους δεν εχουν μπει σε μια ταξη. Ποτε δεν εχουν ερθει αντιμετωποι με παιδια.Απλως κρινουν απο τα προσοντα του καθε καθηγητη.


Οφ τοπικ, το ξέρω, αλλά δεν θα τους κρίνουν οι καθαρίστριες και οι καθηγητές έφτυσαν αίμα για τα "απλά" προσόντα που έχουν, όσοι έχουν.
 
Last edited by a moderator:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Λοιπόν οπως ειπαν και οι προηγούμενοι, εδώ μέσα δε θα βρεις ταξιδιωτικά γραφεία να σου δώσουν προσφορές.
Είμαστε site ταξιδευτών που ανταλάσσουμε γνώμες και εμπειρίες.
Προσφορές μπορείς να πάρεις από τα ταξιδιωτικά γραφεία της Θεσσαλονίκης (που ευτυχώς είναι ου ολίγα), στελνοντας τους ένα μαιλ ένα φαξ.
Πληροφορίες για τα μέρη που θες, θα βρεις εαν απλά χρησιμποποιήσεις το μαγικό κουμπάκι πάνω δεξιά που λεει "αναζήτηση"
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom