Ζάκυνθος Ζάκυνθος

pennygiwta

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
εχω παει σαμοθρακη ...και ναι ειναι δυσκολη η προσβασιμοτητα αλλα αξιζει τον κοπο ...! ! πιστεψε με δεν θες να γινει η συγκριση και με νησια του αιγαιου ....δεν εχω προθεση να μαλωσω....ειπα την αποψη μου...εγω πηγα στις περισσοτερες παραλιες και δεν ενθουσιαστηκα ...δεν περασα χαλια αλλα υπαρχουν και καλυτερα . .
 

pennygiwta

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
τελος παντων....η συζητηση γινεται για να βοηθηθουν οσοι εχουν σκοπο να επισκεφθουν την ζακυνθο...απο εκει και περα ολα ειναι υποκειμενικα....μπορει εγω και αλλη μια κυρια που εξεφρασε την ιδια αποψη να ειμαστε απαιτητικες η περιεργες ..δεν ξερω...ο καθενας πηγαινει και κρινει...και συγνωμη δεν ειμαστε και ολοι τυποι που θελουμε να οδηγουμε 1 και 2 ωρες για να βουτηξουμε απο τα βραχια...υπαρχουν και αυτοι που θελουν να χαλαρωσουν καπου ομορφα στις διακοπες τους ..οδηγουμε που οδηγουμε ωρες ολοκληρες στην αθηνα δεν χρειαζεται και στις διακοπες να τραβαω τα ιδια..τελος παντων..καλη συνεχεια στις διακοπες σας παιδια ... :)
 

xatzh

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας! Φέτος λέμε να πάμε Ζάκυνθο με τους 2 κολλητούς μου αλλά συστυχώς δεν θα μπορούμε να νοικιάσουμε αμάξι ή μηχανάκι.. Θα μπορούμε να μεταφερόμαστε στις παραλίες που αναφέρατε με ΚΤΕΛ;
 

KaloGourouni

Member
Μηνύματα
44
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Καλησπέρα,το Σαββατο φευγω για Ζακυνθο και θα ηθελα απο την εμπειρια σας να μου προτεινετε τις καλυτερες ταβερνες
 

gkontos10

Member
Μηνύματα
20
Likes
4
παιδιά μιας και ο οδηγός είναι πού παλιός
ενδιαφερόμαστε να πάμε το καλοκαίρι Ζάκυνθο
είμαστε μια παρέα 5 άτομα με 2 ζευγάρια ..

υπάρχει κάποιος που μπορεί να μας βοηθήσει

που να κλείσουμε, που να πάμε κτλ ???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom