Γενικά Ζητείται νησί!

maria <3

Member
Μηνύματα
81
Likes
11
Γειά σας παιδιά! ψάχνω το φετινό καλοκαιρινό προορισμό μου. Εχω διαβάσει όλα τα θέματα κ εχω μπερδευτεί πολύ :shock: ! Είχα καταλήξει στη σίφνο αλλα πληροφορίθηκα απ' τα παιδια του forum οτι είναι λίγο ακριβή κ έτσι μου είναι λίγο δύσκολο να την επισκεφτώ φέτος γιατί θα πάω σε δύο νησιά διακοπές κ έτσι τα διαθέσημα χρήματα πρέπει να μοιραστούν κ στα 2. Την εύρεση του δεύτερου νησιού την έχουν αναλάβει άλλοι (ευτυχώς :haha: )
Ας μην μακρηγορώ. Ζητήται νησί για ζευγάρι , με ωραίες παραλίες με άμμο και ωραία νερά για άραγμα και χάζη :cool: (είμαι νησιώτισσα κ είμαι απαιτητική σ αυτό το θέμα) , ρομαντική χώρα , καλό φαγητό , και υπαρκτή νυχτερινή ζωή. Όχι ξέφρενη αλλά να υπάρχουν 4-5 μπαράκια με κόσμο στη χώρα και κάποια άλλα σε άλλη περιοχή του νησιού για να έχουμε εναλλακτικές. Να μην είμαστε δηλαδή κάθε μέρα στο ίδιο μέρος κ βαρεθούμε. Τέλος θα ήθελα το νησί να μην είναι ακριβό και επίσης να έχει οικονομικά καταλύματα κ να μην είναι υψηλό το κόστος ενοικίασης μεταφορικού μέσου. Ζητάω πολλα???? :roll:

Υ.Γ. Οχι μύκονο , Σαντορίνη , Σύρο ,Σκιάθο , μήλο γιατί τα έχω επισκεφθεί. Ευχαριστώ πολύ!! :)
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Ζητήται νησί για ζευγάρι , με ωραίες παραλίες με άμμο και ωραία νερά για άραγμα και χάζη :cool: (είμαι νησιώτισσα κ είμαι απαιτητική σ αυτό το θέμα) , ρομαντική χώρα , καλό φαγητό , και υπαρκτή νυχτερινή ζωή. Όχι ξέφρενη αλλά να υπάρχουν 4-5 μπαράκια με κόσμο στη χώρα και κάποια άλλα σε άλλη περιοχή του νησιού για να έχουμε εναλλακτικές. Να μην είμαστε δηλαδή κάθε μέρα στο ίδιο μέρος κ βαρεθούμε. Τέλος θα ήθελα το νησί να μην είναι ακριβό και επίσης να έχει οικονομικά καταλύματα κ να μην είναι υψηλό το κόστος ενοικίασης μεταφορικού μέσου. Ζητάω πολλα???? :roll:

Οχι, εντάξει, μια χαρά σε βρίσκω!!!:D
 

maria <3

Member
Μηνύματα
81
Likes
11
:shock: :( :roll:
ok μπορεί να είναι πολλά, αλλα κάτι θα υπάρχει που να πλησιάζει σ αυτο που θέλω! ε??? :bleh:
 

georgeavra

Member
Μηνύματα
55
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Ευρωπη
μια καλη περιπτωση ειναι η Θασος
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Λευκάδα!η νυχτερινή ζωή δεν είναι και τόσο φοβερή,αλλά πάλι και αυτό είναι σχετικό!
 

MOUMOU

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
κρητη!! συνδιαζει ολα αυτα που ζητας
 

Natassa.pla

Member
Μηνύματα
47
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικός
Τήνος! , φανταστικές παραλίες, περίπου καλή νυχτερινή ζωή, πάντως 4-5 μπαρ τα έχει και έχει και κόσμο, υπέροχα χωριά, καταπληκτική φύση! και δεν είναι και πανάκριβη
 

MOUMOU

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
ολη η κρητη ειναι πολυ ομορφη με πολυ καλες παραλιες και καλες τιμες πηγιανω 3 συνεχομενα χρονια. πολυ ομορφα κατα την γνωμη μου ειναι στο μπαλι. χανια και ρεθυμνο, οπου με λιγο ψαξιμο θα βρεις φτηνα καταλυματα και γενικα η κρητη μου φανηκε φτηνη. αν δεν εχεις παει σιγουρα αξιζει θα περασετε τελεια! δεν ξερω απο που εισαι βεβαια και αν σε βολευει για αιγαιο, αλλα και στην φαση που βρισκεσαι θα σου προτεινα ανεπυφιλακτα την σκιαθο. πανεμορφο νησι με πολυ οορφη χωρα και υπεροχες παραλιες. θεωρειται ακριβο νησι αλλα υπαρχουν και οικονομικα ενοικιαζομενα δωματια και για να νοικιασεις μηχανακι η οτι αλλο θες. αν χρειαστεις μπορω σου δωσω κανα 2 τηλεφωνα η περισσοτερες πληροφοριες
 

MOUMOU

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
τωρα ειδα πως πηγες σκιαθο...
 

maria <3

Member
Μηνύματα
81
Likes
11
δεν ξερω απο που εισαι βεβαια και αν σε βολευει για αιγαιο, αλλα και στην φαση που βρισκεσαι θα σου προτεινα ανεπυφιλακτα την σκιαθο. πανεμορφο νησι με πολυ οορφη χωρα και υπεροχες παραλιες. θεωρειται ακριβο νησι αλλα υπαρχουν και οικονομικα ενοικιαζομενα δωματια και για να νοικιασεις μηχανακι η οτι αλλο θες. αν χρειαστεις μπορω σου δωσω κανα 2 τηλεφωνα η περισσοτερες πληροφοριες[/QUOTE]

Εχω πάει Σκιάθο και για να πώ την αλήθεια μου φάνηκε πολύ φτηνή. το φτηνότερο νησί που έχω πάει. Μένω στη χίο για αυτό θα προτιμούσα ένα προορισμό στον οποίο να φτάνει πλοι απ τον πειραιά ή απο σύρο μύκονο που απέχουν 3 ώρες απ τη Χίο. :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom