Ρωσία Ζώντας το παιδικό μου όνειρο με τον Υπερσιβηρικό

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Τι ωραιο ταξιδι και εμπειρία !
Σε ευχαριστω για τις πολυ χρησιμες πληροροφοριες .
Αντε και στα δικά μας καποια στιγμή ....
 

kxa4

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Φίλε Θάνο με αυτό το τεράστιο σου βοήθημα ένιωσα οτι ταξίδεψα και και εγώ πλάι σας κάνοντας αυτό το απίστευτο ταξίδι.Να είσαι καλά για το τεράστιο άρθρο και τα πάντα που ανέφερες.Εγώ και ο κολλητός μου ήδη έχουμε αρχίσει να μαζεύουμε χρήματα για του χρόνου για να πραγματοποιήσουμε αυτήν την τεράστια εμπειρία που θα μας μείνει αξέχαστη.Εχω διαβάσει το άρθρο πάνω από 5 φορές και δεν έχω λόγια πραγματικά...αν και μικροί σε ηλικία 23 εύχομαι να πραγματοποιήσουμε αυτό το ταξίδι πολύ σύντομα και να μπορέσω να μοιραστώ τα πάντα εδώ με εσάς.
 

jahlive1985

Member
Μηνύματα
80
Likes
247
Επόμενο Ταξίδι
Μαδαγασκάρη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Φίλε Θάνο με αυτό το τεράστιο σου βοήθημα ένιωσα οτι ταξίδεψα και και εγώ πλάι σας κάνοντας αυτό το απίστευτο ταξίδι.Να είσαι καλά για το τεράστιο άρθρο και τα πάντα που ανέφερες.Εγώ και ο κολλητός μου ήδη έχουμε αρχίσει να μαζεύουμε χρήματα για του χρόνου για να πραγματοποιήσουμε αυτήν την τεράστια εμπειρία που θα μας μείνει αξέχαστη.Εχω διαβάσει το άρθρο πάνω από 5 φορές και δεν έχω λόγια πραγματικά...αν και μικροί σε ηλικία 23 εύχομαι να πραγματοποιήσουμε αυτό το ταξίδι πολύ σύντομα και να μπορέσω να μοιραστώ τα πάντα εδώ με εσάς.
kxa4, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Αφορμή μου έδωσες να το ξαναδιαβάσω κι εγώ για να θυμηθώ και πάλι τί είχαμε ζήσει πριν από 4 χρόνια. Ότι χρειαστείς στείλε μου να σε καταπίσω
 

kxa4

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Το άρθρο σου ζει και βασιλεύει,σίγουρα θα επικοινωνήσω κάποια στιγμή μαζί σου για να σε "κουράσω" δίνοντάς μου με έξτρα πληροφορίες.:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.240
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom