Ηλιοβασιλέματα, αγαπημένα και χιλιοφωτογραφημένα

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.622
Likes
50.273
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Χαλαρά παίρνουμε τα 50 ποστ με τα περισσότερα like, επιλέγει ο κάθε πόστερ ένα από τα ηλιοβασιλέματά του και κάνουμε ένα ωραίο διαγωνισμό με ψηφοφορία πλέι οφ...
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Μου το πήρες από το πληκτρολόγιο/στομα....
Το τοπικό προσφέρεται κ για διαγωνισμό το ωραιότερο ηλιοβασίλεμα.
Να το αφήσουμε ανοικτό το τοπικό ως τέλη Σεπτέμβρη πχ και μετά κλείδωμα και ψηφοφορία. Έχει κάτι ...φωτό διαμάντια!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.113
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Άν κάνουμε διαγωνισμό για να βγάλουμε τη καλύτερη φώτο με ηλιοβασίλεμα, θα κάψω πολλά εγκεφαλικά κύτταρα μέχρι να διαλέξω τη καλύτερη....υπάρχουν πολλές όμορφες φώτο !!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Άν κάνουμε διαγωνισμό για να βγάλουμε τη καλύτερη φώτο με ηλιοβασίλεμα, θα κάψω πολλά εγκεφαλικά κύτταρα μέχρι να διαλέξω τη καλύτερη....υπάρχουν πολλές όμορφες φώτο !!!
Για να σε διευκολύνουμε..θα το κάνουμε α λα Γιουροβίζιον, ψηφοφορια κοινού κ επιτροπή. Θα διαλέξουμε πρώτα τα 24 καλύτερα και μετά ψηφίζουμε 12 points τάδε ποστερ ηλιοβασίλεμα, Τεν πόϊντς τάδε κοκ...το βλέπουμε από Σεπτέμβρη τα διαδικαστικά, έως τότε κάνουμε τα μπάνια μας κι φωτογραφίζουμε τα ηλιοβασιλέματα μας...;-)
 
Last edited:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.113
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Για να σε διευκολύνουμε..θα το κάνουμε α λα Γιουροβίζιον, ψηφοφορια κοινού κ επιτροπή. Θα διαλέξουμε πρώτα τα 24 καλύτερα και μετά ψηφίζουμε 12 points τάδε ποστερ ηλιοβασίλεμα, Τεν πόϊντς τάδε κοκ...το βλέπουμε από Σεπτέμβρη τα διαδικαστικά, έως τότε κάνουμε τα μπάνια μας κι φωτογραφηθουμε τα ηλιοβασιλέματα μας...;-)
:haha::haha::haha::clap::clap::clap:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Υπεροχες φωτογραφιες ολες... τις απολαμβανω με ολο μου το ειναι :p underwater kai giannismits παρακαλω, ποια φωτογραφικη εχετε??(και οποιος ακομα θελει δηλαδη ας μου πει.ηθελα πολλους να ρωτησω ;) )
Καλημέρα! Συγγνώμη για την καθυστέρηση, αλλά τώρα το είδα. Κάποιες φωτός έχω τραβήξει με την Panasonic Lumix DMC-FZ100 (καλή μηχανούλα, έχει παλιώσει όμως) και κάποιες με το κιν. μου (Samsung Galaxy S5 Neo), το οποίο έχει μια συμπαθητική κάμερα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.608
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom