Ηράκλειο-Λασίθι, πολυήμερες διακοπές

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Bόρεια κοντά στο Ηράκλειο και κοντά στον Αρόλιθο είναι η Αγ Πελαγία με καθαρά νερά.
Κάνε μια βόλτα στο χωριό του Θεοτοκόπουλου Φόδελε.
Από τον Αρόλιθο συνεχίζει ο δρόμος για Ανώγεια
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
πανέμορφα.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Αν και μιλαμε για παλιο θεμα...οποιος θελει πληροφοριες για τη "Χρυση" εδω σε εμενα! Το εχω κανει επιστημη
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Αν και μιλαμε για παλιο θεμα...οποιος θελει πληροφοριες για τη "Χρυση" εδω σε εμενα! Το εχω κανει επιστημη
Τι παλιό ΄θέμα? σε λίγους μήνες ανοίγουν οι δουλιές του... Ιεράπετρα είσαι? επιτρέπουν τη διανυκτέρευση τώρα??
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Τι παλιό ΄θέμα? σε λίγους μήνες ανοίγουν οι δουλιές του... Ιεράπετρα είσαι? επιτρέπουν τη διανυκτέρευση τώρα??
Αθηνα μενω, καταγωγη Ιεραπετρα. Εχω παει 158458549668985566 φορες!! Οχι η διανυκτερευση δεν επιτρεπεται νομιμα! Παρανομα εννοειται οτι μενεις :xalara:

Εχω μεινει απειρες φορες ακομα και το καλοκαιρι που μας περασε με σκηνη. Μαγεια!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
To φαράγγι των κόκκινων πεταλούδων που πέρασα προχτές. Το έκανα από το Ορεινό προς Κουτσουρά. Τον Αύγουστο βέβαια νερά και πεταλούδες δεν υπάρχουν. ωρες πορείς 3,50 μαζί με τις στάσεις. Στην περισσότερη διαδρομή ανοίγει και βαδίζεις κάτω από τον ήλιο.
http://insitia.gr/aksiotheata-tdc-101.html

P7130297.JPG


P7130300.JPG


P7130286.JPG

P7130312.JPG


Εδώ είναι το άλσος του Κουτσουρά μετά την εξοδο από το φαράγγι
P7130306.JPG
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Από Ηράκλειο μέχρι Άγιο Νικόλαο, που να προτιμήσω να μείνω για 5-6 ημέρες τον Ιούλιο; Θα έχω μεταφορικό μέσο και δεν έχω θέμα με αποστάσεις, δεν με απασχολούν τα beach bar, περισσότερο ησυχία θα ήθελα.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Άνω Γούβες, Ανάληψη, Ανισαράς, αφήνεις αν θες τα τουριστικά Χερσόνησο και Μάλια και συνεχίζεις με Σίσι και Μίλατο. Τα δύο τελευταία πιο ήρεμα και εξοχικά
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Άνω Γούβες, Ανάληψη, Ανισαράς, αφήνεις αν θες τα τουριστικά Χερσόνησο και Μάλια και συνεχίζεις με Σίσι και Μίλατο. Τα δύο τελευταία πιο ήρεμα και εξοχικά
Θα μπορέσουμε να κάνουμε μπάνιο εκεί ή τα χτυπάνε οι βοριάδες; Προς Νότο, π.χ Καλοί Λιμένες να μην το σκεφτώ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.280
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom