Ηρακλειά Ηρακλειά forever

Polymnia50

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μάλλον παντού!!
Καλησπέρα σε όλους!
Φεύγω την Πέμπτη για Ηρακλειά, με πολλά μποφόρ μάλλον...:confused: Μ' έχει πιάσει μια απογοήτευση, διαβάζω αντικρουόμενες κριτικές και δεν ξέρω τι να περιμένω....η τελευταία μου φορά στις Μικρές Κυκλάδες ήταν πριν 25 χρόνια στο Κουφονήσι...:p:p
 

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Καλησπέρα σε όλους!
Φεύγω την Πέμπτη για Ηρακλειά, με πολλά μποφόρ μάλλον...:confused: Μ' έχει πιάσει μια απογοήτευση, διαβάζω αντικρουόμενες κριτικές και δεν ξέρω τι να περιμένω....η τελευταία μου φορά στις Μικρές Κυκλάδες ήταν πριν 25 χρόνια στο Κουφονήσι...:p:p
Τέλεια είναι! Απογοήτευση γιατί;
 

Polymnia50

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μάλλον παντού!!
Τέλεια είναι! Απογοήτευση γιατί;
Δεν ξέρω, διαβάζω για μιζέρια, φοβάμαι ότι ο καιρός δεν θα είναι καλός , ότι θα βαρεθώ (θα μείνω 6 βράδια με την μικρή μου που είναι 12)...ευχαριστώ για την εμψύχωση!!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.670
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Δεν ξέρω, διαβάζω για μιζέρια, φοβάμαι ότι ο καιρός δεν θα είναι καλός , ότι θα βαρεθώ (θα μείνω 6 βράδια με την μικρή μου που είναι 12)...ευχαριστώ για την εμψύχωση!!!
Διακοπές πάτε. Μην ξεκινάτε με αρνητική διάθεση. Καλά να περάσετε. :) :)
 

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Πριν 2 ώρες έφυγα από Ηρακλειά!
Ο καιρός ήταν τέλειος και η θάλασσα λάδι.
Ο κόσμος έχει μειωθεί, χωρίς το νησί να είναι άδειο. Στο Λιβάδι έχει μόλις 40 άτομα, βρίσκεις παντού να καθίσεις χωρίς αναμονές, ηρεμείς.
Μόνο απογοήτευση και μιζέρια δεν θα το έλεγα αυτό!
 

Polymnia50

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μάλλον παντού!!
Πριν 2 ώρες έφυγα από Ηρακλειά!
Ο καιρός ήταν τέλειος και η θάλασσα λάδι.
Ο κόσμος έχει μειωθεί, χωρίς το νησί να είναι άδειο. Στο Λιβάδι έχει μόλις 40 άτομα, βρίσκεις παντού να καθίσεις χωρίς αναμονές, ηρεμείς.
Μόνο απογοήτευση και μιζέρια δεν θα το έλεγα αυτό!
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!
 

LikeNoOther

Member
Μηνύματα
63
Likes
138
Επόμενο Ταξίδι
Προς αναζήτηση...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βόρεια Κορέα
Δεν ξέρω, διαβάζω για μιζέρια, φοβάμαι ότι ο καιρός δεν θα είναι καλός , ότι θα βαρεθώ (θα μείνω 6 βράδια με την μικρή μου που είναι 12)...ευχαριστώ για την εμψύχωση!!!
Αν σας φαίνονται πολλές οι 6 μέρες, μπορείτε να πάτε και σε κάποιο από τα κοντινά νησιά και να μοιράσετε τον χρόνο. Εκτός αν τα έχετε ξαναεπισκεφτεί.
 

Polymnia50

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μάλλον παντού!!
Αν σας φαίνονται πολλές οι 6 μέρες, μπορείτε να πάτε και σε κάποιο από τα κοντινά νησιά και να μοιράσετε τον χρόνο. Εκτός αν τα έχετε ξαναεπισκεφτεί.
Ναι , το σκεφτόμουν...μόνο στο κουφονήσι έχω πάει και αυτό 25 χρόνια πριν! Μαγεία ήταν!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom