Η Ελλάδα στους G8!!!!

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ο Μητσοτάκης μου κέντρισε την περιέργεια.Σκέφτομαι να τον δωρίσω σε κάποιον που συμπαθώ πολύ.
Τιμή -λέω εγώ τώρα- να τον βάλουμε 1.000.000. Τι λές? Θα τα πιάσει? Αλλωστε, είναι μουσειακό κομμάτι μην το ξεχνάς. Μεγαλύτερη αξία έχει το προσωπείο του Φιλλίπου? θα δεχόμαστε και πιστωτικές κάρτες!!!
Αν και προτιμότερο είναι να τον ενοικιάζει ο ενδιαφερόμενος για ένα εύλογο διάστημα και να τον δίνει εκεί που αντιπαθεί (λοχίας στο στρατό, δασκάλα στο Δημοτικό, πρώην σύζυγος κλπ)
dmdoc, συγχωρεμένος (αν και πληγώθηκα)
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Προτείνω επίσης να εκμεταλλευτούμε την Τζούλια και να μπαίνει υποχρεωτικά ελληνική σημαία σε όσα "καράβια" σέρνει.Έτσι θα αποκτήσουμε τον πιο ισχυρό στόλο παγκοσμίως..
Να βγει το βρακί του Πάγκαλου σε μαζική παραγωγή,για να αποκτήσουμε επιτέλους βαρια βιομηχανία.Σε δύσκολους καιρούς θα το πουλάμε και για υπέρδιπλο σεντόνι...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Προτείνω επίσης να εκμεταλλευτούμε την Τζούλια και να μπαίνει υποχρεωτικά ελληνική σημαία σε όσα "καράβια" σέρνει.Έτσι θα αποκτήσουμε τον πιο ισχυρό στόλο παγκοσμίως..
Να βγει το βρακί του Πάγκαλου σε μαζική παραγωγή,για να αποκτήσουμε επιτέλους βαρια βιομηχανία.Σε δύσκολους καιρούς θα το πουλάμε και για υπέρδιπλο σεντόνι...
:haha::haha:
Το παραδέχομαι!!! Εφαγα την σκόνη σου.
Με διαφορά, το πιό αστείο post όλου του forum!!! Συμπλήρωσε κι άλλο την λίστα φίλε μου. Θέλω να γελάσω....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Προτείνω επίσης να εκμεταλλευτούμε την Τζούλια και να μπαίνει υποχρεωτικά ελληνική σημαία σε όσα "καράβια" σέρνει.Έτσι θα αποκτήσουμε τον πιο ισχυρό στόλο παγκοσμίως..
Ασε που θα ξεπουλησουμε και σε ελληνικες σημαιες.... :haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ασε που θα ξεπουλησουμε και σε ελληνικες σημαιες.... :haha:
Μπααα.... έτσι θα ενισχύσουμε την Κινεζική οικονομία γιατί εκεί κατασκευάζεται το εθνικό μας σύμβολο (στην πλειονότητά του).
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ο Μητσοτάκης μου κέντρισε την περιέργεια.Σκέφτομαι να τον δωρίσω σε κάποιον που συμπαθώ πολύ.
Ααααα για να σου πω φιλε μου.Ο Μητσοτακης δεν ειναι μονοπωλιο δικο σου.Ενδιαφερομεθα και αλλοι.
Προτεινω ο Highlander να βγει σε πλειστηριασμο!:D
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κοίτα πέραση ο ψηλός!

Ποιός τη χ.. την Ακρόπολη;
Δώστε Μητσοτάκη στο λαό.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ε, η Ακροπολη ειναι λειψη. Αμα πουλουσαν και οι Αγγλοι τα ελγινεια, να αγοραζα ολοκληρο το σετ καλα. Αλλιως τι να την κανω;
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.227
Likes
5.803
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Την Επίδαυρο ξέχασες από τη λίστα! Βέβαια έτσι ερείπιο και ξεσκέπαστη που είναι δεν πιάνει και πολλά αλλά εμείς τι να την κάνουμε όταν έχουμε ολόκληρο Δελφινάριο; Δώσ την να πάει στην ευχή!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.908
Likes
14.795
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
να φορολογηθει η τζουλια!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βρε μιας και ειπες Τζουλια ,μηπως να αρχισουμε να εξαγουμε και το DVD νο 2?
Ο,τι πουλαει κανεις καλο ειναι.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.337
Μηνύματα
888.717
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom