Η Ελλάδα στους G8!!!!

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
:haha::haha: Γεια σου ρε dimάρα με έκανες και γέλασα πρωί πρωί και δεν παλεύεται το τρίπτυχο εργασία-χαρά-yes boss σήμερα..

Λοιπόν, χάρισμά σας ο ψηλός. Δεν τρελάθηκα ακόμα.
Χάρισμα και η Ακρόπολη με το μουσείο. Ελλιπές το σετάκι, θα συμφωνήσω με tripakia.
Λόγω κλίματος και προϊστορίας, Αρχαία Ολυμπία και περίχωρα δεν παίρνω, παίζει με την πρώτη νύχτα να βρεθώ στάχτη και μπούρμπερη.
Μελλοντολόγος είμαι από μόνη μου, οι Δελφοί ας πάνε στην renata, να ξέρει κάθε πότε βγαίνουν οι προσφορές για Ινδονησία να κλείνει πρώτη εισιτήριο.
Κι επειδή είναι μεγάλη καρδιά, θα βγάζει ένα και στον xeno.
Τον Ισθμό, υποψιάζομαι πως αν βγάλουμε στο σφυρί και τη Τζούλια- καλά αν φορολογηθεί κιόλας μιλάμε για μεγάλο γλέντι- θα ναυλώνει μόνη της τις κρουαζιέρες(με συνοδεία ναυτών) οπότε κατάστρωμα εγώ δεν κάθομαι.
Πολύ φοβάμαι πως θα καταλήξω να ζητιανεύω από την dim τα οικόπεδα κοντά στον Προαστιακό αλλά με τρώει στο παζάρι. Κωνσταντινούπολη εγώ- Όλη την Ασία η dim, ε με τρώει άνετα.
Γι' αυτό ακολουθώντας την πεπατημένη των απανταχού Ελλήνων, θα λάβω μέρος στις διαπραγματεύσεις σιωπηλά κι αν κάτσει κάτι κοψοχρονιά, το παίρνω. :cool:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πάρε κάτι ρε,τώρα που έχει και εκπτώσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.721
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom