Olympic Air Η Ολυμπιακή στην MIG του Βγενόπουλου;

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
ωραία σελίδα και με ωραίο ταξιδιωτικό οδηγό με απλές και χρήσιμες πληροφορίες
ας περιμένουμε και καμια καλή προσφορά να άρχισει το πάρτυ στα σίγουρα !!!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
όχι δεν είσαι κακός, άσχετος είσαι... άλλο να πηγαίνεις με καινούργιο αεροπλάνο στον προορισμό σου κι άλλο με Ισπανικό νοικιάρικο...
Οκ ρε Τράβελερ... το ότι κάποιος προτιμάει την Aegean σημαίνει ντε και καλά ασχετοσύνη; Μπορεί απλά να μην γουστάρει την μούρη του Mr MIG ο άνθρωπος...γούστα είναι αυτά!

Εγώ πάντως...περιμένω να αρχίσει το πάρτυ! :clap:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
όχι δεν είσαι κακός, άσχετος είσαι... άλλο να πηγαίνεις με καινούργιο αεροπλάνο στον προορισμό σου κι άλλο με Ισπανικό νοικιάρικο...

Επιμένω aegean!!! Εγώ έχω χάσει τη βαλίτσα μου κάμποσες φορές με την Ολυμπιακή πάντως και όχι με aegean... :rolleyes: το ότι είναι νοικιάρικα τι σημαίνει δηλαδή, δε το'πιασα.. Καινούριο αεροπλάνο; Ποιο, της Ολυμπιακής; Που, για Κάρπαθο;;; χαχαχα...εδώ γελάνε!! :haha: Παρόλ'αυτά στο πρακτορείο μου είπαν οτι μάλλον Ολυμπιακή θα τα πάρει... :( απογοητεύτηκα και πάλι!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ρε μπαγάσα είσαι τελείως άσχετος... δεν υπάρχει πια Ο.Α υπάρχει Olympic Air... ξέχνα την παλιά Olympic... πάει πέθανε... μιλάμε για καινούργια εταιρία... ότι γράφεις απλά δεν παίζει... καταλάβε το όλοι... η καινούργια Ο.Α είναι εντελώς καινούργια εταιρία...

H Olympic Air λοιπόν θα αγοράσει καινούργια Dash8 και αυτά σε λίγους μήνες αν πάρει την Κάρπαθο, θα πετάνε εκεί... η Α3 για να καλύψει τέτοιες ανάγκες έχει νοικιάσει Ισπανικά ΑΤR72... άσε λοιπόν τα γέλια και τις εξυπνάδες και άκου να μαθαίνεις...
Επίσης αυτοί στο πρακτορείο πρέπει να είναι γαμώ τα σαίνια... εδώ έχει γίνει χαμός η Ο.Α απέσυρε τα δρομολόγια που είχε ανεβάσει για τις άγονες κι αυτοί ξέρουν ότι θα πάρει τις άγονες η Ο.Α... την τύφλα τους ξέρουν... τα πάντα παίζουν... όλοι έχουν ίδιες πιθανότητες...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ωραία....:rolleyes:
θα ανοίγω δύο tab στον αγαπημένο μου firefox! μία της aegian και μιά της olympic...
την συνέχεια την υποψιάζεστε!!!:bleh:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Α...Αντώνη, εδώ θα δώσω το δίκιο στον Traveller...δεν μπορείς να συγκρίνεις την Παλιά Ολυμπιακή με την Νέα! Σε αυτό ευελπιστούμε άλλωστε...

Αλήθεια, προσέξατε τις τιμές τον εισιτηρίων της Ολυμπιακής;

Οικονομικοί Ναύλοι



Άμστερνταμ από ? 173
Βιέννη από ? 157
Βουκουρέστι από ? 130
Βρυξέλλες από ? 117
Ζάκυνθος από ? 98
Ηράκλειο από ? 92
Θεσσαλονίκη από ? 92
Ιωάννινα από ? 92
Λονδίνο από ? 111
Μιλάνο από ? 118
Μύκονος από ? 92
Παρίσι από ? 138
Ρώμη από ? 118
Σαντορίνη από ? 92
Σόφια από ? 114
Χανιά από ? 92
Λάρνακα από ? 114


Olympic
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εντάξει οι τιμές ...πρέπει να ανταγωνιστεί την Αegian..από .χανιά που την χρησιμοποιώ συχνά,κοστίζει πολλες φορές και 70 ευρώ αλέ ρετούρ αρκεί να τα κλείσεις ένα μήνα πρίν..για ευρώπη δεν ξέρω.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Φαντάζομαι ότι είναι η τιμή βάσης χωρίς κάποια προσφορά...για να δούμε τι θα δούμε στην πορεία!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Φαντάζομαι ότι είναι η τιμή βάσης χωρίς κάποια προσφορά...για να δούμε τι θα δούμε στην πορεία!
η τιμή ειναι η save.δηλαδή η οικονομικότερη!!! αν την πετύχεις...διαφορετικά το one way κοστίζει normally,120 ευρώ!!! στα χανιά πάμε βρέεεεεεε!!!!!!!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Α...Αντώνη, εδώ θα δώσω το δίκιο στον Traveller...δεν μπορείς να συγκρίνεις την Παλιά Ολυμπιακή με την Νέα! Σε αυτό ευελπιστούμε άλλωστε...

Αλήθεια, προσέξατε τις τιμές τον εισιτηρίων της Ολυμπιακής;

Οικονομικοί Ναύλοι



Άμστερνταμ από ? 173
Βιέννη από ? 157
Βουκουρέστι από ? 130
Βρυξέλλες από ? 117
Ζάκυνθος από ? 98
Ηράκλειο από ? 92
Θεσσαλονίκη από ? 92
Ιωάννινα από ? 92
Λονδίνο από ? 111
Μιλάνο από ? 118
Μύκονος από ? 92
Παρίσι από ? 138
Ρώμη από ? 118
Σαντορίνη από ? 92
Σόφια από ? 114
Χανιά από ? 92
Λάρνακα από ? 114


Olympic
μάλλον δεν έχεις προσέξει ότι είναι τιμές oneway:roll: άρα για τι προσφορές μιλάμε? θα περιμένουμε λίγο για τις πραγματικές προσφορές:D
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
η τιμή ειναι η save.δηλαδή η οικονομικότερη!!! αν την πετύχεις...διαφορετικά το one way κοστίζει normally,120 ευρώ!!! στα χανιά πάμε βρέεεεεεε!!!!!!!!
Η οικονομικότερη εκτός προσφοράς...όταν παίζουν προσφορές βγαίνουν με άλλη χαμηλότερη τιμή.

μάλλον δεν έχεις προσέξει ότι είναι τιμές oneway:roll: άρα για τι προσφορές μιλάμε? θα περιμένουμε λίγο για τις πραγματικές προσφορές:D
Πράγματι...κοίταγα μόνο τα μεγάλα γράμματα και δεν πρόσεξα τα μικρά γραμματάκια που είχαν πιο κάτω!

Καλά...αν είναι να ξεκινήσει έτσι...τότε 3 πουλάκια κάθονταν! Το πάρτυ της Aegean άρχισε... τι μας έλεγε ο Βγενό ότι θα είναι ανταγωνιστικές οι τιμές;

Να υποθέσω ότι βάλανε τυχαία τα ποσά για να μην εμφανίζονται κενά τα πεδία τότε; :haha::haha::haha:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μακάρι ρε traveller να είναι όπως τα λές, αλλά είμαι δυσπιστος, ναι. Δεν έχω δει ακόμα τι σόι αεροπλάνα έχει η Ολυμπιακή, οπότε ελπίζουμε όλοι.... Κατα βάθος να σου πω την αλήθεια, το ίδιο μου κάνει, αυτό που μ'ενδιαφέρει είναι να γίνει ο διαγωνισμός να βγούν δρομολόγια!!

Όσο για το όνομα, είπα Ολυμπιακή και στο προηγούμενο μηνυμα, δεν είπα Ο.Α. Αν καλέσεις, θα δείς και οι ίδιοι Ολυμπιακή λένε, όπως είπα και γώ στο προηγούμενο ποστ...Στα ελληνικά λοιπόν είναι Ολυμπιακή και στα αγγλικά olympic air, να μαθαίνουμε όλοι!!! ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom