Τσεχική Δημοκρατία Η Πράγα τον Ιανουάριο..

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα, Ιαπωνία
Καλή αρχή με τα ταξίδια!Εύχομαι καλά να είναι και τα επόμενα!Εγώ είχα πάει Γενάρη μήνα, αλλά δεν είδαμε νιφάδα χιονιού!Μόνο ψιλόβροχο κάποιες μέρες!Όταν πυκνώσεις τα ταξίδια σου...θα δείς οτι δε θα σε παίρνει να ξοδεύεις για δώρα 200 ευρώ!
 

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τζαμάικα
Καλή αρχή με τα ταξίδια!Εύχομαι καλά να είναι και τα επόμενα!Εγώ είχα πάει Γενάρη μήνα, αλλά δεν είδαμε νιφάδα χιονιού!Μόνο ψιλόβροχο κάποιες μέρες!Όταν πυκνώσεις τα ταξίδια σου...θα δείς οτι δε θα σε παίρνει να ξοδεύεις για δώρα 200 ευρώ!
Καλα εννοείτε δεν το συζητάω...Απλά σαν πρώτη φορά λέμε να πάρουμε απο κάτι μικρό στον καθένα..Ήθελε και η μητέρα κρύσταλλα Βοημίας τι να κάνεις....?χεχεχεχε..Σε ευχαριστώ...!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Καλα εννοείτε δεν το συζητάω...Απλά σαν πρώτη φορά λέμε να πάρουμε απο κάτι μικρό στον καθένα..Ήθελε και η μητέρα κρύσταλλα Βοημίας τι να κάνεις....?χεχεχεχε..Σε ευχαριστώ...!
Πραγματικα αυτα τα κρυσταλλα ηταν μεγαλος πειρασμος.Με μεγαλη δυσκολια αντισταθηκα να μην αγορασω τα παντα γιατι φοβομουν μην μου σπασουν στο ταξιδι και μην βγουμε και υπερβαροι στο τελος.
 

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τζαμάικα
Πραγματικα αυτα τα κρυσταλλα ηταν μεγαλος πειρασμος.Με μεγαλη δυσκολια αντισταθηκα να μην αγορασω τα παντα γιατι φοβομουν μην μου σπασουν στο ταξιδι και μην βγουμε και υπερβαροι στο τελος.
Πραγματικά το ότι ήταν πανέμορφα ήταν..Σου εδιναν όμως την εντύπωση ότι ήτνα αρκετά ευαίσθητα..Βεβαια θα σου έδιναν κάποιο καλό κουτί να φανταστώ.. Αλλά για μένα λίγο υπερβολικές οι τιμές τους... Είναι όμως πειρασμός...
 

rena-giannis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Αχ τι ωραια που μας τα είπες!!!!Σαββάτο πρωί πετάω κ εγώ για Πραγούλα!!!!:D
Ελπίζω να περάσω το 'ιδιο καλά με εσάς μιας κ πρώτη φορά εξωτερικό με το αγόρι μου!!!!
 

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τζαμάικα
Αχ τι ωραια που μας τα είπες!!!!Σαββάτο πρωί πετάω κ εγώ για Πραγούλα!!!!:D
Ελπίζω να περάσω το 'ιδιο καλά με εσάς μιας κ πρώτη φορά εξωτερικό με το αγόρι μου!!!!

Τέλεια θα περάσετε δεν το συζητάω....Καλο ταξίδι και περιμένουμε εμπειρίες και σχόλια στον γυρισμό...!!
 

rena-giannis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ναι ναι θα σας τα πω..αλλά κάτσε γιατί ειμαι κ λιγο γκαντέμο...έχουμε αναβάλει το ταξίδι 2 φορές λόγω δουλειάς και τη τρίτη δεν εγιναν οι πτήσεις λόγω υφαιστείου!!!
'ελεοςςςςςςς
 

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τζαμάικα
Ναι ναι θα σας τα πω..αλλά κάτσε γιατί ειμαι κ λιγο γκαντέμο...έχουμε αναβάλει το ταξίδι 2 φορές λόγω δουλειάς και τη τρίτη δεν εγιναν οι πτήσεις λόγω υφαιστείου!!!
'ελεοςςςςςςς
Έλα δεν θέλω αρνητική ενέργεια 2 μέρες πρίν φύγετε...θετική σκέψη και σίγουρα ΘΑ περάσετε τέλεια... καλό ταξίδι...!
 

Fauve

Member
Μηνύματα
33
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
κάπου και σύντομα!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Μάτσου Πίτσου
φεύγω για πράγα τον φεβρουάριο και θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανένας κάποιο καλό και οικονομικό εστιατόριο...!!αλλά με γεύση πράγας...!!:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom