Ινδονησία Η μαύρη μαγεία του Μπαλί

GTS

Member
Μηνύματα
6.768
Likes
18.144
Κατι ξεραμε που σε στειλαμε ανταποκριτη Gts! Πολυ καλη η περιγραφη - ακομα και η επιγραμματικη για τα Gili μας εδωσε να καταλαβουμε - ωραιες φωτογραφιες..χορτασε το ματι σου πρασινο!
Είναι πολύ προτιμότερο να συνδυάσεις το Μπαλί με άλλο νησάκι στην Ινδονησία (π.χ. κανένα Sulawesi) ή με Perhentian από Κουάλα Λουμπούρ, παρά με Γκίλι....ιδίως αυτοί που έχουν δει 2-3 μέρη παραπάνω θα τα βρουν μέτρια, όπως και εγώ...αλλά το ίδιο το Μπαλί, σε όλα πλην παραλιών, απλά δε παίζεται!
 

papatya

Member
Μηνύματα
55
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Πασχα-Ανταρκτική
Σ ευχαριστω πολυ!και γω τοσο περιπου υπολογιζω οτι θα μου στοιχισουν.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Σίγουρα GTS τα μάγια λύθηκαν? ακόμη μαγεμένο σε νιώθω... πάντα τέτοια...

Υ.Γ. Χαίρομαι που ο Polos συνεχίζει να μαγνητίζει τους ταξιδευτές... να είναι πάντα καλά...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.768
Likes
18.144
Σίγουρα GTS τα μάγια λύθηκαν? ακόμη μαγεμένο σε νιώθω... πάντα τέτοια...

Υ.Γ. Χαίρομαι που ο Polos συνεχίζει να μαγνητίζει τους ταξιδευτές... να είναι πάντα καλά...
Να είναι καλά και ο Πόλος αλλά και εσύ που πας πρώτος και μας δίνεις έμπνευση και πολύτιμα hints & tips.....ραντεβού στο Λονδίνιουμ τώρα, εάν γλυτώσουμε το δραματικό θάνατο στις σαβάνες και στα ύπουλα ποτάμια του Οκαβάνγκο....
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Yemen
Τώρα μόλις βρήκα λίγο χρόνο κι αξιώθηκα να τελειώσω την ιστορία σου GTS... Πολύ όμορφη...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.768
Likes
18.144
Ευχαριστώ πολύ Dorotija, αλλά νομίζω ότι αντί να διαβάζετε τις βαρετές μου ιστορίες, οι φωτογραφίες λένε χίλιες λέξεις για τον τόπο και τα χωριά του Μπαλί....σας εύχομαι να πάτε και να το χαρείτε όπως πρέπει και του αξίζει...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.529
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Πολυ ενδιαφερουσα και κατατοπιστικη ιστορια. Ευχαριστω.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Τελειωσε η ιστορια Gts? Εχεις πεσει με τα μουτρα στο να ετοιμαζεις τα επομενα 5 ταξιδια σου :haha: και μικραινεις τις ιστοριες ή μου φαινεται?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.768
Likes
18.144
Νομίζω πως ναι, έχουμε τελειώσει!! Πάντα το μυαλό είναι στο μεθεπόμενο ταξίδι, μη πω και στο μεθε-μεθεπόμενο...υγεία να έχουμε και θα τα κάνουμε!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
GTS χαιρομαι που γνωρισες και απολαυσες το πραγματικο Μπαλι,
Ταξιδεψα μαζι σου μεσα απο την ιστορια σου και σε ευχαριστω για τις πληροφοριες που μας δινεις.Ωραιες φωτο!!!
Ευχομαι παντα τετοια ομορφα ταξιδια στον κοσμο.!!!

Αντε να παιρνουμε σειρα:roll:
 

flandra

Member
Μηνύματα
36
Likes
1
Τι μου κανατε μεσημεριατικα.........Εχει παει εξι και ουτε ξερω απο τι ωρα διαβαζω για Μπαλι. Αυτα ειναι ταξιδια και νομιζω θα αρχισω να ξανασκεφτομαι την Ιταλια. Τωρα θα μου πειτε τι συγκρινω....Απο εποχη τι λεει αρχες ή μεσα Νοεμβρη? Και να σε ρωτησω gts ποσες μερες ηταν στο συνολο και ποσο περιπου σου κοστισε? Μαλλον εχεις απντησει πιο πανω με προσωπικο μηνυμα. Thanks!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.810
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom