Η νέα ταινία του Tim Burton

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ορίστε το poster της καινούριας συνεργασίας Tim Burton - Johnny Depp, ονόματι Sweeney Todd. Θα είναι η πρώτη φορά που θα δούμε τον Depp σε μιούζικαλ.
 

Attachments

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:p ωs θαυμαστρια του Depp ανυπομονω να την δω!
Eχω δει ολεs τιs ταινιεs του με τελευταια φυσικα τουs πειρατεs τηs καραιβικηs , αλλα σε μιούζικαλ δε μπορω να τον φανταστω!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έλα και το τρέιλερ:


/me κολλάω τη μούρη μου στο μόνιτορ
 
Last edited:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εκπληκτικοs ο Depp σε οτι κι αν κανει.
Τωρα θελω να δω κι αυτην εκτοs απ'τον Marc Anthony :clap::clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λοιπον την ταινια με τον Marc Anthony την εχω δει εδω και πολυ καιρο (την 1η μερα που βγηκε :lol:).
Μεθαυριο βγαινει και αυτη του Tim Burton και θα τη δω σιγουρα αυτο το Σαββατοκυριακο :clap:.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Πάντοτε μία συνεργασία Depp-Burton αξίζει την προσοχή μας.
Να θυμηθώ μόνο να διατηρήσω το μούσι. Γιατί έτσι και δω τον Johnny με το ξυράφι να την κάνω με ελαφρά...
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Τι έγινε είδε κανένας το Sweeney Todd? Σκεφτομαι να παω τον αντρούλη μου αύριο εκεί σε gold class αίθουσα? Έχει πάει κανείς?
Οι κριτικές κοινού στο Αθηνόραμα είναι ή του ύψους ή του βάθους, και κάπου λένε ότι δεν ενδείκνυται για να την δεις τρώγωντας. Θα μας κοπεί η όρεξη δηλαδή?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Mary , τελικα δεν μπορεσα να παω το Σαβ/κο που υπολογιζα κι ετσι δεν την εχω δει ακομα.
Μπεs στο www.movietalk.gr (ξαδελφακι του travelstories) να δειs τα σχολια των παιδιων που την εχουν δει:)
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Επειδή άκουσα άσχημα σχόλια για την ταινία, απλώς να πω ότι είναι ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ. Αυτό είναι καλό να το ξέρει κάποιος. Έχει πρόξα αλλά όχι πολύ.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το ξερω οτι ειναι μιουζικαλ , αλλα και μονο για τον Ντεπ πιστευω οτι αξιζει να την δω.
Μονο που δεν ερχεται κανεναs μαζι μου :lol::lol: να την δουμε.Για το El cantante με τον Anthony δωροδοκησα την αδερφη μου , τηs πληρωσα το εισιτηριο και δυο μπωλ ποπκορν κι ετσι ηρθε.Στην ταινια του Burton ουτε η αδερφη μου δεν ερχεται :(
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Εγώ λατρεύω τα μιούζικαλ, ο καλός μου τα απεχθάνεται. Ε ρε τι του 'μελε να πάθει! :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.007
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom