Θεσσαλονίκη-Νέα Υόρκη 132 ευρώ RT

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
View attachment 272677
Η πτήση με Delta ήταν μια χαρά. Η πτήση της Aegean από Θεσσαλονίκη είχε μια ώρα καθυστέρηση και μας έδωσαν ένα κουπόνι για δωρεάν εισητηριο εσωτερικού.
Δηλαδή με 132€ μία πτήση Νέα Υόρκη και μια πτήση εσωτερικού.
Το κουπονι για το δωρεαν εισιτηριο εσωτερικου το εδωσαν σε ολους τους επιβατες ή απευθυνθηκατε στο γκισε της Aegean ?
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Sorry για το Off Topic,δεν δίνουν ακριβώς εισιτήριο αλλά μια επιστολή συγγνώμης,εσύ πρέπει να καλέσεις με το pnr της πτήσης που είχε το θέμα και να κλείσεις το νέο εισιτήριο για όπου ...!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
Χτες πεταξε και ο άντρας μου.
134 ευρω το εισιτήριο. Μαζ του και ενας αλλος συμμφορουμιτης.
Η πρωινή μετάδοση δείχνει καλο καιρο!

Να περασετε ολοι τελεια!
 

DELIDEB

Member
Μηνύματα
70
Likes
102
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Χτες πεταξε και ο άντρας μου.
134 ευρω το εισιτήριο. Μαζ του και ενας αλλος συμμφορουμιτης.
Η πρωινή μετάδοση δείχνει καλο καιρο!

Να περασετε ολοι τελεια!
Μαζί κι εμείς! Η πτήση με Delta ήταν πολύ καλή και επίσης ο καιρός είναι μια χαρά! Αυτή την στιγμή είμαστε στο τρένο για Ουάσιγκτον... Καλή διασκέδαση σε όσους χρησιμοποίησαν την προσφορά!
 

nikos78

Member
Μηνύματα
41
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Λυών, Σπλιτ, Βουκουρέστι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
View attachment 272677
Η πτήση με Delta ήταν μια χαρά. Η πτήση της Aegean από Θεσσαλονίκη είχε μια ώρα καθυστέρηση και μας έδωσαν ένα κουπόνι για δωρεάν εισητηριο εσωτερικού.
Δηλαδή με 132€ μία πτήση Νέα Υόρκη και μια πτήση εσωτερικού.
Καλησπέρα η Aegean εκανε overbooking και έδωσε δωρεάν εισιτήρια σε όσους παραχώρησαν την θέση τους για την επόμενη, δυστυχώς εγώ δεν πρόλαβα. Η πτήση με την Delta ήταν μια χαρά, ειδικά στην επιστροφή έφτασε και μιση ώρα νωρίτερα άσχετα αν τελικά κατεβήκαμε την ίδια ώρα λόγω αναμον'ης στον διαδρομο καθώς το Ελ. Βεν. δεν είχε διαθέσιμο slot. Επιπλέον επειδή μένω Αθήνα κατέβηκα κανονικά εδω χωρίς να πετάξω για Θεσ/κη απλά ενημέρωσα την Aegean οτι δεν θα πετάξω. Τελικός προορισμός Μαιάμι 149 ευρώ Θεσ/κη- Νεα Υορκη και 170 ευρώ περίπου Νεα Υορκη - Μαιαμι (Delta) και Φορτ Λοτερντειλ- Νεα Υορκη (Spirit).
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Μάλλον ήμασταν στην ίδια πτήση.
Επίσης όταν πήγα στα γραφεία της Aegean να ενημερώσω ότι δεν πάω Θεσσαλονίκη η κοπέλα πήρε τηλέφωνο και είπε «άλλα 5 άτομα που δεν πάνε Θεσσαλονίκη».
 

nikos78

Member
Μηνύματα
41
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Λυών, Σπλιτ, Βουκουρέστι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Πήγατε και γυρίσατε Νέα Υόρκη με χειραποσκευή;
Εγω ναι γιατι επρεπε οπωδηποτε να κατεβω Αθηνα στην επιστροφη άλωστε το Μαιαμι έχει ζεστη. Η φιλη μου που ηταν μαζι ζητησε στην Αθηνα να παραλάβει την αποσκευη παρόλο που η Delta ειχε βαλει τελικο προορισμο Θεσ/κη και την παρελαβε.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Εγω ναι γιατι επρεπε οπωδηποτε να κατεβω Αθηνα στην επιστροφη άλωστε το Μαιαμι έχει ζεστη. Η φιλη μου που ηταν μαζι ζητησε στην Αθηνα να παραλάβει την αποσκευη παρόλο που η Delta ειχε βαλει τελικο προορισμο Θεσ/κη και την παρελαβε.
Α, δεν ήξερα ότι γίνεται και αυτό!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom