Ιδέες για έξτρα εισόδημα

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
.
Τίποτε άλλο με το οποίο μπορεί ν' ασχοληθεί κάποιος για λίγες ώρες (κατά προτίμηση από το σπίτι του) για να κερδίσει λίγα ευρουλάκια;:lol:
ΕΦΚΑ. δοξες ΠΑΣΟΚ
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.423
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες

Spark

Member
Μηνύματα
102
Likes
1.007
Ημουν σε κωμα τοσο καιρό , αλλά μου ήρθε η ΔΕΗ και νεκραναστηθηκα.
Ηλεκτροσόκ; για πες πόσο ήρθε;
Το δικό μου δίμηνο για σπίτι 140τμ ήρθε 165ε αλλά περιλαμβάνει ηλεκτρική θέρμανση σε μερικά δωμάτια.

και για να είμαι μέσα στο θέμα: πωλήσεις αντικειμένων που δεν σου χρειάζονται στο ebay είναι πηγή εισοδήματος
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ηλεκτροσόκ; για πες πόσο ήρθε;
Το δικό μου δίμηνο για σπίτι 140τμ ήρθε 165ε αλλά περιλαμβάνει ηλεκτρική θέρμανση σε μερικά δωμάτια.

και για να είμαι μέσα στο θέμα: πωλήσεις αντικειμένων που δεν σου χρειάζονται στο ebay είναι πηγή εισοδήματος
ένα νεφρό και μια σπλήνα. Αλλα επειδη η σπληνα δεν ξερω τι κάνει, δεν με νοιάζει, λιγο για το νεφρο ανησυχω αλλά δεν βαριεσαι... εχω κι άλλο.....
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.763
ΔΕν θα πεθανουμε ΠΟΤΕ, κουφ@λα νεκροθαφτη! (Μπαμπουλας λογω εντοπιοτητας)
Μια και ανέφερες νεκροθάφτη. Πριν πολλά χρόνια είχα γνωρίσει ένα παλικάρι που έκανε περιποίηση νεκρών. Ξύρισμα, ντύσιμο, μακιγιάζ κλπ. Έπαιρνε πάρα πολλά χρήματα. Στην κουβέντα που κάναμε πως την μπορεί αυτή την δουλειά,μου απάντησε λίγο στην αρχή είναι δύσκολα, αλλά είναι μια δουλειά που κάποιος πρέπει να την κάνει.Την έκανε τότε πάρτ ταιμ, αλλά επειδή τα χρήματα ήταν πολλά,αλλά και από την δουλειά του τον ήθελαν παρά πάνω σκεφτόταν να σταματήσει τις σπουδές.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έπαιρνε πάρα πολλά χρήματα. Στην κουβέντα που κάναμε πως την μπορεί αυτή την δουλειά,μου απάντησε λίγο στην αρχή είναι δύσκολα, αλλά είναι μια δουλειά που κάποιος πρέπει να την κάνει.Την έκανε τότε πάρτ ταιμ, αλλά επειδή τα χρήματα ήταν πολλά,αλλά και από την δουλειά του τον ήθελαν παρά πάνω σκεφτόταν να σταματήσει τις σπουδές.
Πανομοιοτυπες συζητήσεις έχω κάνει άπειρες σε μπαρ με λατινες, αλλά μιλούσαν για άλλη δουλειά. Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι κι αυτές νεκρούς ανασταίνουν ουσιαστικά, οπότε μικρή η διαφορά.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Πανομοιοτυπες συζητήσεις έχω κάνει άπειρες σε μπαρ με λατινες,.
Δε μετραν οι συζητησεις με λατινες σε μπαρ, Δεν εχουμε ουτε ΠΑΣΟΚ , ουτε Ολυμπιακους αγωνες για να μετρησουν. Σορυ. Επόμενος?
 

alma

Member
Μηνύματα
3.726
Likes
15.092
Στο ΠΑΣΟΚ αναφέρεσαι ή στη @dim kyr ?? Και τα δυο τα θελουμε πίσω 😂
Εγώ ζητώ πίσω την @dim kyr και μόνο αυτή. Το άλλο όχι.
Επίσης ζητώ να μας γράψει η @dim kyr τώρα που θ'ανοίξει ο τουρισμός τις συμβουλές της για 5στερα και πολυτελείς διακοπές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom