Ιδέες για έξτρα εισόδημα

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Εγώ ζητώ πίσω την @dim kyr και μόνο αυτή. Το άλλο όχι.
Επίσης ζητώ να μας γράψει η @dim kyr τώρα που θ'ανοίξει ο τουρισμός τις συμβουλές της για 5στερα και πολυτελείς διακοπές.
το' χω!
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
434
Πανομοιοτυπες συζητήσεις έχω κάνει άπειρες σε μπαρ με λατινες, αλλά μιλούσαν για άλλη δουλειά. Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι κι αυτές νεκρούς ανασταίνουν ουσιαστικά, οπότε μικρή η διαφορά.
Καλησπερα ,συμπερασμα οι ΔΕΗ και οι Λατινες και νεκρους ανασταινουν:shock::haha::bleh:!!!!!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Καλησπερα ,συμπερασμα οι ΔΕΗ και οι Λατινες και νεκρους ανασταινουν:shock::haha::bleh:!!!!!
Ας περιμενουμε λιγο και την ΕΥΔΑΠ. Ας τα προσεξουμε λιγο παιδακια κι αυτα τα πραγματακια. Λιγο προσοχη θελω, μην τα προσπερναμε... ντροπη ειναι... Ελλαδα ζουμε...
 

Spark

Member
Μηνύματα
92
Likes
939
τώρα κατάλαβα κ εγώ πως dim kyr=δήμητρα με ένα νεφρό και μια σπλήνα :lol:
μα όσες δήμητρες γνώρισα σκάρτες μου βγήκαν τις έδωσα πίσω..
δίχως παρεξήγηση - γράφω για κάποιες που ήξερα πως τα παίρνουν από άντρες :bleh:

και για να είμαι μέσα στο θέμα : μαζέψτε χαρτί, αλουμίνιο, σιδερικά και πουλήστε τα όπως κάνουν κάποιοι που δεν πήγανε ποτέ σε 5-6αστερα ξενοδοχεία, και αυτοί άνθρωποι είναι..
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Να ενημερώσω ότι δεν είμαστε στο οφ τοπικ. Εδώ δίνουμε ιδέες για έξτρα χαρτιλικι - εισόδημα.
Ε δεν είναι οφ τοπικ η πώληση νεφρού έξτρα εισόδημα είναι.
Απλά εσείς μιλάτε για χαρτζιλίκι, η dim kyr για πιο χοντρό χρήμα!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.778
και για να είμαι μέσα στο θέμα : μαζέψτε χαρτί, αλουμίνιο, σιδερικά και πουλήστε τα όπως κάνουν κάποιοι που δεν πήγανε ποτέ σε 5-6αστερα ξενοδοχεία, και αυτοί άνθρωποι είναι..
Επισης ειναι καλη στιγμη να πουλησουμε τα χρυσαφικα της οικογενειας.
Θυμομαστε οτι το 2005 η χρυση λιρα κοστιζε 100 ευρω και σημερα κοντα 400.
Ελπιζω οχι για λογαριασμο ΔΕΗ, αυτο κανεις δεν το περιμενε τοτε.
 

Spark

Member
Μηνύματα
92
Likes
939
Επισης ειναι καλη στιγμη να πουλησουμε τα χρυσαφικα της οικογενειας.
Θυμομαστε οτι το 2005 η χρυση λιρα κοστιζε 100 ευρω και σημερα κοντα 400.
Θα ήθελα να ήμουν μάγος θαυματοποιός 🧞‍♂️ να έκανα ένα μαγικό ξόρκι που θα μετέτρεπε κάθε χρυσό μέταλλο που υπάρχει σε κοινές πέτρες. Τότε κάθε οικονομικό σύστημα που βασίζεται σε αποθέματα χρυσού θα κατάρρεε μαζί και όλες οι τράπεζες και τα χαρτονομίσματα δεν θα άξιζαν τίποτα.
Θα έδινα και την ζωή μου για να πραγματοποιηθεί ένα τέτοιο μαγικό.

και για να είμαι μέσα στο θέμα: ίσως μπορείτε να πουλάτε πνεύμα, να λέτε τραγούδια με κιθάρα και να μαζεύετε νομίσματα στη θήκη της κιθάρας, όπως τόσοι άλλοι καλλιτέχνες του δρόμου..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το έχω κάνει και εγώ αυτό.. Εχω παίξει στα Κλεμμένα όνειρα, σε διαφήμιση του Τζόκερ, του Βασιλόπουλου και της Eurobank.

Τα λεφτά μπροστά στις ώρες είναι αρκετά λίγα. Π.χ για την διαφήμιση του Βασιλόπουλου είχαμε πάει στις 04:00 σε ένα Cinema και καθόμασταν με τις ώρες μέχρι να βγει έτσι όπως το ήθελαν.

Ειδικά στην διαφήμιση της Eurobank ήμασταν στα Village του Ρέντη για πάνω από 12 και ώρες.

Φυσικά να προσθέσουμε το φαγητό που έχεις για τις ώρες εκεί. Καλή φάση για έξτρα.

Που το ξέρεις καλέ ότι είμαστε ομορφοπαιδα; :haha:
35€ με καλό φαγητό και ένσημο είναι ανά ημέρα. Μόλις ενημερώθηκα από φίλο στην παραγωγή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.778
Παλι καλα που υπαρχει το ιντερνετ τωρα και βλεπει ο κοσμος τις προσκλησεις ενδιαφεροντος
Ακομη θυμαμαι τη συμφοιτητρια που την προσεγγισε ατομο της παραγωγης σε μια ταινια του Αγγελοπουλου για μια σκηνη που θα γυριζοταν στη Θεσσαλονικη, της ειπε οτι ηταν το ομορφοτερο πλασμα του κοσμου σε ενα παρτι στο Φεστιβαλ Κινηματογραφου Θεσσαλονικης, της ειπε οτι την επελεξε για κομπαρσο γιατι ξεχωριζε, φασωθηκαν γιατι της αρεσε κιολας και το πρωι που πηγε βρηκε πολλες δεκαδες ατομα ετοιμα για ενα περασμα απο την ταινια χωρις καν φασωμα.
Οταν προβληθηκε η ταινια ψαχναμε με το κυαλι να βρουμε ενα καρε που ηταν μεσα.
Ζησανε ζωαρα τα μελη των παραγωγων καποτε :D.
Επισης καταπτυστες οι παραγωγες που χρησιμοποιησαν τα παιδια του Παπαφειου ιδρυματος για περασμα απο ταινιες ταζοντας ποδηλατα τα οποια δεν δοθηκαν ποτε και δεν υπηρχε μεσον να τους κανει καποιος ρομπα.
Τωρα βλεπω οτι ειναι πιο ξεκαθαρες οι συμφωνιες.
 
Last edited:
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Επισης ειναι καλη στιγμη να πουλησουμε τα χρυσαφικα της οικογενειας.
Θυμομαστε οτι το 2005 η χρυση λιρα κοστιζε 100 ευρω και σημερα κοντα 400.
Ελπιζω οχι για λογαριασμο ΔΕΗ, αυτο κανεις δεν το περιμενε τοτε.
Πέρασε και τα 500€ η λίρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.674
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom