Ιδανικό μέρος διακοπών μετά από χωρισμό

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
θα μπω οντως σε αεροπλανο και θα εξαφανιστω.... :)




ε οχι και μοναστηρι βρε παιδια ....υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες! χιχιχι
Eτσι λενε ''το μοναστηρι ναναι καλα και απο ...καλογερους γεματο!!;)''
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
εγω θα προτεινα εξωτερικό :) κανα λονδίνο ίσως?
(οκ το ξέρω ότι είμαι άκυρη αλλα το είπα :clap: :clap: )
θελω να παω Λονδινο καποια στιγμη αλλα τωρα με τους Ολυμπιακους ειναι πανακριβα........οποτε δυσκολο για εκει αυτην την χρονικη στιγμη

σε ευχαριστω ομως μου μπηκες στην διαδικασια και μου προτεινες!!! :clap::clap::clap::clap:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Πολύ μεγάλο θέμα, δεν μπορώ να το διαβάσω όλο...

Αλλά οι παρατηρήσεις μου είναι οι εξής:

Τι φταίμε εμείς αν δεν κάνετε σωστές επιλογές;

Ορίστε... Ενώ η ''τυχερή'' που θα ήταν με μένα, και απο νησί είμαι και θα'κανε τις διακοπές της και στην Κούβα θα ερχόταν μαζί μου το Νοέμβρη που έχω κλείσει εισιτήρια και τώρα είσαι σε δίλημμα! :D

Πλάκα κάνω, αλλά δεν έχεις παράπονο, σίγουρα θα έχεις νιώσει καλά μαζί μας, παρόλο που όπως δήλωσες δε τον θέλεις πίσω.

Εγώ πάντως δε σου προτείνω Κάρπαθο, είναι μακρυά, ήσυχα, με φανταστικές παραλίες και ...ωραία παιδιά! Αλλά δεν είναι ωραία, μην έθρεις!! :bleh:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ορίστε... Ενώ η ''τυχερή'' που θα ήταν με μένα, και απο νησί είμαι και θα'κανε τις διακοπές της και στην Κούβα θα ερχόταν μαζί μου το Νοέμβρη που έχω κλείσει εισιτήρια και τώρα είσαι σε δίλημμα! :D
Αντώνη θέλεις να τα φτιάξουμε? Πλατωνικώς.
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
Πολύ μεγάλο θέμα, δεν μπορώ να το διαβάσω όλο...

Αλλά οι παρατηρήσεις μου είναι οι εξής:

Τι φταίμε εμείς αν δεν κάνετε σωστές επιλογές;

Ορίστε... Ενώ η ''τυχερή'' που θα ήταν με μένα, και απο νησί είμαι και θα'κανε τις διακοπές της και στην Κούβα θα ερχόταν μαζί μου το Νοέμβρη που έχω κλείσει εισιτήρια και τώρα είσαι σε δίλημμα! :D

Πλάκα κάνω, αλλά δεν έχεις παράπονο, σίγουρα θα έχεις νιώσει καλά μαζί μας, παρόλο που όπως δήλωσες δε τον θέλεις πίσω.

Εγώ πάντως δε σου προτείνω Κάρπαθο, είναι μακρυά, ήσυχα, με φανταστικές παραλίες και ...ωραία παιδιά! Αλλά δεν είναι ωραία, μην έθρεις!! :bleh:
για να κανουμε σωστη επιλογη πρεπει να δοκιμασουμε ... αλλα οτι και να ειναι ο αλλος...οσο "κακος" και να ειναι...σιγουρα δεν σου κανει δωρο γενεθλιων ενα κερατο - γενικα δεν βαζουμε κερατο αλλα και σαν δωρο ειναι οικτρο !!!!(ναι ναι ναι αυτο ειναι πανω κατω το στορι μου) !
οποτε ξεμεινα και προσπαθω να βρω λυση τι να κανω και που να παω!
Καρπαθος δεν εχω ιδεα αλλα ο συνδυασμος ωραιες παραλιες - ωραις αγορια μου κανει για αρχη-χαχαχαχα ! ευτυχως εχει και αεροδρομιο γιατι με πλοιο ... κανεις 24 ωρες ταξιδι!
εχω νιωσει οντως πολυ καλα μαζι σας , ευχαριστω για την αμεριστη συμπαρασταση :D:D:D:D
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αντώνη θέλεις να τα φτιάξουμε? Πλατωνικώς.
Πλατωνικώς; Απαπαπα!!!


για να κανουμε σωστη επιλογη πρεπει να δοκιμασουμε ... αλλα οτι και να ειναι ο αλλος...οσο "κακος" και να ειναι...σιγουρα δεν σου κανει δωρο γενεθλιων ενα κερατο - γενικα δεν βαζουμε κερατο αλλα και σαν δωρο ειναι οικτρο !!!!(ναι ναι ναι αυτο ειναι πανω κατω το στορι μου) !
οποτε ξεμεινα και προσπαθω να βρω λυση τι να κανω και που να παω!
Καρπαθος δεν εχω ιδεα αλλα ο συνδυασμος ωραιες παραλιες - ωραις αγορια μου κανει για αρχη-χαχαχαχα ! ευτυχως εχει και αεροδρομιο γιατι με πλοιο ... κανεις 24 ωρες ταξιδι!
εχω νιωσει οντως πολυ καλα μαζι σας , ευχαριστω για την αμεριστη συμπαρασταση :D:D:D:D
Ναι, αεροδρόμιο και εισιτήριο 200 ευρώ.... :shock:

Αυτό έλειπε! Τα κάνουμε όλα και συμφέρουμε... :lol:
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
Πλατωνικώς; Απαπαπα!!!




Ναι, αεροδρόμιο και εισιτήριο 200 ευρώ.... :shock:

Αυτό έλειπε! Τα κάνουμε όλα και συμφέρουμε... :lol:

ναι αλλα αν δουλευεις σε γραφειο ταξιδιων....κατι καλυτερο μπορεις να βρεις ! και εγω εχω αυτο το προνομιο....χιχιχι

αντε παιδια φτιαξτε τα εσεις κι εγω κουμπαρα :clap:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Με τι σου αρέσει να ασχολείσαι,να διαβάζεις,να ξεχνιέσαι κλπ (δεν είμαι κανένας πέφτουλας,που λέει κι ένας γνωστός),αλλά έτσι θα μπορούσαμε να σε κατευθύνουμε πιο εύκολα σε προορισμούς που παρότι θα πας μόνη θα μπορούσες να γεμίσεις χρόνο με ενδιαφέροντα για σένα πράγματα.

Εγώ για παράδειγμα που είμαι γνωστός ξιδάκιας,θα σκεφτόμουνα πρώτα τίποτα κρασοπεριοχές της Ευρώπης ή ένα tour στα αποστακτήρια της Σκωτίας.

Θα μπορούσες να πας σε καμιά καλύβα στα νορβηγικά φιορδ να ψαρεύεις λούτσους.

Αν σου αρέσει η Αναγέννηση θα σε αναθέσουμε στο Samion να σου βγάλει ένα Ιταλικό προγραμματάκι μούρλια.

Δεν μας έχεις πει μπάτζετ,ενδεχομένως θα μπορούσες να πας καμιά ΝΑ Ασία τζάμπα και να σε τρίβουνε σε spa μέχρι να λιώσει το κορμί σου.

Μπορεί να έχεις κανένα βίτσιο βρε αδερφέ,οπότε η Γερμανία αυτό τον καιρό είναι μονόδρομος!

Πες μας πέντε πράγματα και να είσαι σίγουρη ότι αν μας ακούσεις δεν θα χάσεις.Έχουμε πολλά ναυάγια:haha: (έλα πλάκα κάνω),πολλά καλά και οργανωμένα μυαλά στο φόρουμ.

υ.γ. Δηλώνω γουρούνι για να μπορώ να συμμετάσχω στη συζήτηση.
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
Με τι σου αρέσει να ασχολείσαι,να διαβάζεις,να ξεχνιέσαι κλπ (δεν είμαι κανένας πέφτουλας,που λέει κι ένας γνωστός),αλλά έτσι θα μπορούσαμε να σε κατευθύνουμε πιο εύκολα σε προορισμούς που παρότι θα πας μόνη θα μπορούσες να γεμίσεις χρόνο με ενδιαφέροντα για σένα πράγματα.

Εγώ για παράδειγμα που είμαι γνωστός ξιδάκιας,θα σκεφτόμουνα πρώτα τίποτα κρασοπεριοχές της Ευρώπης ή ένα tour στα αποστακτήρια της Σκωτίας.

Θα μπορούσες να πας σε καμιά καλύβα στα νορβηγικά φιορδ να ψαρεύεις λούτσους.

Αν σου αρέσει η Αναγέννηση θα σε αναθέσουμε στο Samion να σου βγάλει ένα Ιταλικό προγραμματάκι μούρλια.

Δεν μας έχεις πει μπάτζετ,ενδεχομένως θα μπορούσες να πας καμιά ΝΑ Ασία τζάμπα και να σε τρίβουνε σε spa μέχρι να λιώσει το κορμί σου.

Μπορεί να έχεις κανένα βίτσιο βρε αδερφέ,οπότε η Γερμανία αυτό τον καιρό είναι μονόδρομος!

Πες μας πέντε πράγματα και να είσαι σίγουρη ότι αν μας ακούσεις δεν θα χάσεις.Έχουμε πολλά ναυάγια:haha: (έλα πλάκα κάνω),πολλά καλά και οργανωμένα μυαλά στο φόρουμ.

υ.γ. Δηλώνω γουρούνι για να μπορώ να συμμετάσχω στη συζήτηση.

θελω καλοκαίρι στην Ελλάδα... δεν ξέρω ακόμα αν μπορώ να πάω κάπου χωρίς παρέα - δεν το έχω ξανακάνει και δυστυχώς καμία φίλη μου δεν μπορεί να ακολουθήσει..
διαβάζω απίστευτα πολλά βιβλία , μου αρέσουν οι τσιπουροουζοκαταστάσεις , τα spa, το κολύμπι και οι ωραίες παραλίες γενικότερα , η ηρεμία , μου αρέσει να παίζω τάβλι , μπιρίμπα (χαχαχαχαχ -φτάνουν αυτά ή να πω κι άλλα;)
τέλος θέλω να πάω σε ένα μέρος που θα μπορώ να πάρω μια μπυρίτσα πχ και να αράξω κάπου που να έχει φανταστική θέα και να αγναντευω/σκέφτομαι/αναπολώ (χριστε μου παθαινω καταθλιψη...????????)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.119
Likes
41.411
τέλος θέλω να πάω σε ένα μέρος που θα μπορώ να πάρω μια μπυρίτσα πχ και να αράξω κάπου που να έχει φανταστική θέα και να αγναντευω/σκέφτομαι/αναπολώ (χριστε μου παθαινω καταθλιψη...????????)
Κατάθλιψη είναι να πας διακοπές με την πεθερά σου. Και να πρέπει να τη λες "μμμητέρα". Και να ανοίγει απροειδοποίητα την πόρτα 8 το πρωί γιατί άργησε να φάει πρωινό το σπλάχνο της και ανησύχησε.
Όχι κατάθλιψη, υπάρχουν άνθρωποι που θα έκαναν μέχρι φόνο για να βρεθούν στη θέση σου :haha:,
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.885
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom